Şimdi Ara

Fitness mı BB mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bayram sonrası ikisinden birine baslamayi dusunuyorum boyum 188 kilom 77.
    bana fitness daha yakın geliyor bbyi birakinca olacaklae gozumu korkuttugu icin sizce hangisini seçmeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aman bb yapma. ben yapıyordum bıraktım asma dalları gibi sarktı her tarafım
  • usta bb yi bırakınca bir şey olmaz. hacmim bana yeterli diyorsan fitnessa git. kaslarım büyüsün diyorsan bb ye git. bb ile yeterli kas hacmine ulaştıktan sonra fitnessa geçersen daha iyi olur kanımca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BB PİŞMANLIKTIR. BİR HEVES SENE 2002 BAŞLADIM, SANIYORDUM Kİ BEN BUNU ÖLENE KADAR YAPARIM. O ZAMAN BİLE BANA DİYENLER OLDU "ŞAHİN ABİ YAPMA ABİ FITNESS'A GİT YOKSA İLERDE ÇOK KÖTÜ OLACAKSIN" AMA ONLARI DİNLEMEDİM TABİ GENÇTİK O ZAMANLAR. ŞİMDİ İSE NE GÜZEL İNTERNET VAR GENÇLER SORU SORABİLİYOR BÖYLE AH BİZİM ZAMANIMIZDA DA ÇOK YAYGIN OLSAYDI İNTERNET KEŞKE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

BB PİŞMANLIKTIR. BİR HEVES SENE 2002 BAŞLADIM, SANIYORDUM Kİ BEN BUNU ÖLENE KADAR YAPARIM. O ZAMAN BİLE BANA DİYENLER OLDU "ŞAHİN ABİ YAPMA ABİ FITNESS'A GİT YOKSA İLERDE ÇOK KÖTÜ OLACAKSIN" AMA ONLARI DİNLEMEDİM TABİ GENÇTİK O ZAMANLAR. ŞİMDİ İSE NE GÜZEL İNTERNET VAR GENÇLER SORU SORABİLİYOR BÖYLE AH BİZİM ZAMANIMIZDA DA ÇOK YAYGIN OLSAYDI İNTERNET KEŞKE.

+1

Bende buna benzer bi hata yaptım bb ye gittim. Şuan arnold gibi bişi oldum çok pişmanım dostum. Geleceği düşün. Fitness yap.
  • Fitness daha sağlıklı tabi ama ben kendimi pek kalipli gormedim aslinda omuzlarim genis sayılabilir ana tam karar verememistim yardımcı oldunuz sağolun

• Oğlum dalga geçiyorlar la
  • quote:

Orijinalden alıntı: abastug

Fitness daha sağlıklı tabi ama ben kendimi pek kalipli gormedim aslinda omuzlarim genis sayılabilir ana tam karar verememistim yardımcı oldunuz sağolun

Aman fitness yapıyorum diye yanlışlıkla BB yapma, sonra Hulk gibi olursun üzülürsün benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

BB PİŞMANLIKTIR. BİR HEVES SENE 2002 BAŞLADIM, SANIYORDUM Kİ BEN BUNU ÖLENE KADAR YAPARIM. O ZAMAN BİLE BANA DİYENLER OLDU "ŞAHİN ABİ YAPMA ABİ FITNESS'A GİT YOKSA İLERDE ÇOK KÖTÜ OLACAKSIN" AMA ONLARI DİNLEMEDİM TABİ GENÇTİK O ZAMANLAR. ŞİMDİ İSE NE GÜZEL İNTERNET VAR GENÇLER SORU SORABİLİYOR BÖYLE AH BİZİM ZAMANIMIZDA DA ÇOK YAYGIN OLSAYDI İNTERNET KEŞKE.

+1

Bende buna benzer bi hata yaptım bb ye gittim. Şuan arnold gibi bişi oldum çok pişmanım dostum. Geleceği düşün. Fitness yap.

Arnold mı oldun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Oğlum dalga geçiyorlar la

Bozmasana olum
  • yahu hayret bir şeysiniz çocukla niye eğleniyosunuz ciddi bir şey sormuş alemsiniz:)
  • Fittnesss
  • Gerçekte ;
    Fitness sporcusu kaslı , yağ oranı düşük , esnek ve çeviktir.
    Vücut geliştirme sporcusu aşırı kaslı ve yağ oranı düşüktür.
    Bu iki branşın antrenman ve beslenme şekilleri farklıdır.

Ama çoğu insana göre az kaslılar vücut geliştirici , çok kaslılar fitnesscı zannedilir.Bunun nedeni vücut geliştirme şampiyonlarının yaklaşık 15 yıl kadar spor geçmişi olduğunun bilinmemesidir.Doping olayına gelince dopingsiz profesyonel sporcu olduğuna inanmıyorum.

Ayrıca fitness yaptığını düşünen insanların çoğu da hafif yoğunluklu vücut geliştirme yapmaktadır.
  • Saglik istiyorsan takviyesiz fitness yapman gerek tabi bununda duzenli derin programlar icerisinde normal salona gittigin zaman sana yazdiklari klasik programlar ile degil ozmn saglik ve fit bir ideal bir gorunume sahip olabilirsin.body ise fitness kokenlidir ve fitness doyumsuz gosteris halini aldigi bir versiyonudur takviyesiz bol saglik derecesi cok dusuk gucsuz ceviklikden uzak insanin goz zevkini bozan bir dalidir ama spor bransi olsun diye ilac firmalarininda para kazanmalari icin insanlara cok guzel empoze ettikleri saglikli guzel birseymis gibi gorunur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.