Şimdi Ara

Fineprint ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben bu fineprint adlı programı indirdim ama yazdırdığım her belgede sayfa sonunda kendi ismini koyduruyor.
    Bu benim sinirimi bozuyor.Nasıl halledebiliriz. Acaba satın mı almak gerekli; eğer crack veya başka bir çözüm yolu bilen varsa lütfen yardım etsin.

Zaten bu programı bana yardım etsin diye indirdim, ocağıma incir ağacı ekmesin.

• Lisanssız kullandığınız için programın reklamı çıkıyor. Lisans numarasını girerseniz sorun ortadan kalkar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: İSTANBULLUHOCA

Lisanssız kullandığınız için programın reklamı çıkıyor. Lisans numarasını girerseniz sorun ortadan kalkar..

Teşekkürler de ben de tam ondan bahsediyorum: Nasıl lisans numarasını gireceğiz. Para vermeye hiç niyetim yok.

Not: Bu programda resim benzeri şeyler çıkarken berbat halde çıkıyor. Ben bazılarını tanımakta bile güçlük çektim.
    DUYURULUR!
  • Crack sitelerinde serial bulabilirsin...

Resimlerin kötü çıkmasına gelince... Bu olay senin yazıcınla ilgili. Programla uzaktan yakından alakası yok. Ben bu programı aşağı yukarı 6-7 senedir kullanıyorum. Senin dediğin tür proplem ile hiç karşılaşmadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: İSTANBULLUHOCA

Crack sitelerinde serial bulabilirsin...

Resimlerin kötü çıkmasına gelince... Bu olay senin yazıcınla ilgili. Programla uzaktan yakından alakası yok. Ben bu programı aşağı yukarı 6-7 senedir kullanıyorum. Senin dediğin tür proplem ile hiç karşılaşmadım.

Yazıcıyla alakası yok.Çıktıyı freepdf XP diye bir programdan alıyorum.Normalde çok güzel bir şekilde resim performansı verir.Bu programda baya kötüleşti.
    Siz resim yazdırmamış olabilir, yazdırdıysanız da bazı eksiklikleri belki yazıcının ufak hatalarına bağlıyor olabilirsiniz ama ben gayet açık bir şekilde gördüm ki resimler ve ortam dolgusu arasında kaymalar oluyor, bu da pembe bir arka plan için mavi gibi bir rengin şekil etrafında oluşması şeklinde tezahür ediyor ki bu durum belgenin renkli bir şekilde yazdırılamayacağı bir hale dönüşmesi demek oluyor.

• Bu arada programın serialini buldum(buldum denirse tabi: eski sürümünün serialini yazdım kabul etti:D). Yazılar düzeldi ama resimler (daha doğrusu arka planda renk bulunanlar) hala kötü çıkıyor. Allahtan işim siyah beyaz, bana dokunan pek birşey yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.