Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (572. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: asihoroz20 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.159
Cevap
502
Favori
1.242.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grkankot2

...
    Vay arkadaş hizmete bak. ilk geldiklerinde " bize masraf yaratacak şeyler yapmadığınız takdirde (fatura vs) hiçbir ücret ödemezsiniz"
    e ama şuan masraf çıkartıyorum adamlara.Çok garip. BU ENPARANIN KARI NE ACABA BURADAN ?

HAYIR HESAPTA DEVAMLI PARA DA BIRAKMIYORUM Kİ PARAMI DA KULLANSINLAR. 3-5 LİRA ANCA VAR. 1000 LİRA ÜSTÜ PARAM OLUNCA DA ANINDA ÇEKERİM. .. ÇOK GARİP

TEB veya Nuvo çalışanı mısınız?

Değilseniz hafızanız sizi aldatıyor.

" bize masraf yaratacak şeyler yapmadığınız takdirde (fatura vs) hiçbir ücret ödemezsiniz" demişsiniz.
    "bize ciddi bir ek maliyet yaratmayan hiçbir şeyden masraf almayız. " demiş Enpara.
    Kaynak:http://www.finansbank.enpara.com/hakkimizda/biz-kimiz/?#ilkelerimiz

Görüş açınıza göre, 2 liralık Kargo ücretinin tarafınızdan istenmemesinin sizi rahatsız etmesi çok enteresan.

Bu nedenle, büyük harfle yazdığınız "ÇOK GARİP" ifadesinin aslında gerçekten çok garip olduğunu belirtmek gerekir.

NOTE: Uydunet, Hepsiburada, Yurtiçikargo veya Finansbank.Enpara çalışanı değilim.

• bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Bence çıkaracakları yok gibi bu zamana kadar çıkarmaları lazımdı bana kalırsa şimdi bana bakarsan Kuveyt türkün var Sale plus kart diye Cepteteb yine aynı şekilde kredi kartı var hatta şu anda çıkarmak ücretsiz oluyor aidat. Masrafsız bankacılıkda nereye kadar ilerlemeyi düşünüyorlar iyi hoş herşeyi güzel kuveytin ceptetebin yapamadığı bazı kampanyaları yapabiliyorlar.

Fakat bir yere kadar Kredi kartsız olmuyor bir yere kadar hem vadesiz hesabına bağlıyabilcen istediğin zaman kredi kartını borcunu bile hesabından ödeyibilecen. Daha geçen hafta Cardfinans classic kartı var onu kullanıyoruz 75 tl aidat kesmiş bir baktık 315 tl dönem borcu gözüküyor dedik ne iş bankada görevli aidat kesilmiş diyince yuh artık dedik çünkü hep dönem borcunu ödeyen birisiyiz ve yaklaşık 6-7 yıldır finansbank kullanıyoruz.

Kartın borcu bitmeden hep bir şey alırız fırsatını görünce hemen bindiriyorlar zaten kafalarına göre kampanyaya dahil ediyorlar birde ondan ücret alıyorlar. Mh arayınca kartı iptal etcez dedik 1100 tl'de borç var daha ödencek bunuda komple ödüyecez iptal edin dedik 5 tane otomatik ödeme talimatı verin dediler aidat ödemeyin veremeyiz falan iptalini başlatın dedik bu sefer döndüler tamam aidatı geri çevircez neyse sonradan geri çevirmişler Ama bundan bir kaç ay sonra yine aidat çıkarcaklar o zamana kadar şu borclardan kurtulup iptal etmek lazım rahat bırakmazlar. Böyle bir bankalarla uğraşıp duruyoruz işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: farti

Bence çıkaracakları yok gibi bu zamana kadar çıkarmaları lazımdı bana kalırsa şimdi bana bakarsan Kuveyt türkün var Sale plus kart diye Cepteteb yine aynı şekilde kredi kartı var hatta şu anda çıkarmak ücretsiz oluyor aidat. Masrafsız bankacılıkda nereye kadar ilerlemeyi düşünüyorlar iyi hoş herşeyi güzel kuveytin ceptetebin yapamadığı bazı kampanyaları yapabiliyorlar.

Fakat bir yere kadar Kredi kartsız olmuyor bir yere kadar hem vadesiz hesabına bağlıyabilcen istediğin zaman kredi kartını borcunu bile hesabından ödeyibilecen. Daha geçen hafta Cardfinans classic kartı var onu kullanıyoruz 75 tl aidat kesmiş bir baktık 315 tl dönem borcu gözüküyor dedik ne iş bankada görevli aidat kesilmiş diyince yuh artık dedik çünkü hep dönem borcunu ödeyen birisiyiz ve yaklaşık 6-7 yıldır finansbank kullanıyoruz.

Kartın borcu bitmeden hep bir şey alırız fırsatını görünce hemen bindiriyorlar zaten kafalarına göre kampanyaya dahil ediyorlar birde ondan ücret alıyorlar. Mh arayınca kartı iptal etcez dedik 1100 tl'de borç var daha ödencek bunuda komple ödüyecez iptal edin dedik 5 tane otomatik ödeme talimatı verin dediler aidat ödemeyin veremeyiz falan iptalini başlatın dedik bu sefer döndüler tamam aidatı geri çevircez neyse sonradan geri çevirmişler Ama bundan bir kaç ay sonra yine aidat çıkarcaklar o zamana kadar şu borclardan kurtulup iptal etmek lazım rahat bırakmazlar. Böyle bir bankalarla uğraşıp duruyoruz işte.

Karde$ CEPTE TEB E GEÇ KAFAN RAHAT OLSUN.BEN GEÇTÌM ŞU AN PUROMU YAKTIM RAHATIM...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Enpara'lıyım, 4 ayrı bankadan da kredi kartım var, tıkır tıkır işliyor sistem. Bankalara da beş kuruş masraf ödemiyorum. Karta EFT yapın arkadaş kart borcunuzu ödemek için. Kredi kartı yoksa ben de yokum lobisi istediği yere gitmekte özgür. Müşteri "eşşek" olduktan sonra bankalar ne yapsın?
  • Onada Dün gece uğraştım hep hata verdi sıtkım sıyrıldı arkadaş ne yaptıysam.
  • 8 yıldır yapıkredi word kredi kartı kullanıyorum aidatı çatır çatır aldılar. Bu zamana kadar hiç gecikmiş ödemem yok, kapatırım diye blöf yaptım yemediler 40tl puan verelim puandan çeksin dediler ve -30TL lik puanda girdirdiler. Şimdi o puanlar dolsun diye uğraşıyorum 1 yılda dolmazsa kalan kısmını ekstreye borç olarak yansıtacaklarını söylediler. Başkada böyle banka yok mecbur kabul edip kullanıyorum. Mobil uygulaması en iyi olan yine bunlar, garantiyemi geçsem diyordum sonradan kuryeden iptal ettirdim müşteri temsilcisine bile ulaşamıyorsun cart curt. Enpara kredi kartı çıkartsa hem mobil uygulaması iyi ( benim için önemli :) ), hem de müşteri temsilcisine direk ulaşabiliyorsun, bazı durumlarda geri dönüş yapıyorlar insanı kıllandırmıyorlar :)
  • cepteteb de insanı kıllandırıyor. Boh da çıkabilir güvenemiyorum da
  • bydemirci B kullanıcısına yanıt
    Yapıkrediye biz bulaştık bile 2021'e kadar kredi ödüyecez. 2023 hedefine yakınız. Bu arada bu durmadan internet üzerinden giriş yaparken sms doğrulama kodu olayını nasıl engelliyecez arkadaş hep durmadan doğrulama kodu istiyor M.no vede şifre ile giremezmiyiz.?
  • Enpara kadar kaliteli bankacılık yapan TÜRKİYE de yok...
    Neyin hesabını kitabını yapıyorsunuz...
    ADAMLAR MÜKEMMEL ARKADAŞ...

Müşteri hizmetlerinde 1. sınıf vatandaşsınız...
    Her kelimenizi dinliyor tek seferde çözüyorlar.99 kez anlatmanıza gerek yok...
    Ehil adamlar...
    Müşteriye değer veriyorlar...

Diğer bankalara gerek var mı SADECE KREDİ KARTI PUANI için diğer banka kartları var yoksa işim olmaz...
    Geçiniz diğer bankaları...
    Boş konuşmaktan öteye gitmezsiniz...
    ALLAH'ın verdiği nefesi boş yere harcamayın...
    NOKTA...
  • mobil uygulamasında var, beni hatırla ile sadece kart şifresini girerek giriş yapabiliyorsun. interneti şubeyi pek kullanmıyorum.

@Ju3x Haklısın başka bankaları ya kredi kartından yada kampanyasından kullanıyorum. Kredi kartı gerekli kaskoyu taksitle ödüyorum daha rahat oluyor. Nakiti direk vermemiş oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

Yapıkrediye biz bulaştık bile 2021'e kadar kredi ödüyecez. 2023 hedefine yakınız. Bu arada bu durmadan internet üzerinden giriş yaparken sms doğrulama kodu olayını nasıl engelliyecez arkadaş hep durmadan doğrulama kodu istiyor M.no vede şifre ile giremezmiyiz.?

Telefon bankacılığında sadece şifre ile giriliyor ama internette maalesef hep kod istiyor çözümü yok henüz ve daha güvenli elbette.
  • illaki sms olarak şifre geliyor sanırım.

mobil uygulamadan akıllı şifre üretme seçeneği yok değil mi beyler?
  • Arkadaşlar merhaba,
    Ben yeni katıldım enpara ailesine :)
    Sizlere bir sorum olacak.
    Şimdi online işlemlerden Krediler bölümünden 10bin lik kredi başvurusu yapsam ve atıyorum sonra onaylansa ve ardından ben kredi kullanmaktan vazgeçebilir miyim acaba?
    Şimdi ihtimalli bir durum söz konusu da kredi başvurusu online olarak onaylanırsa almak zorunda mıyım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Tşkrler
  • Şu faiz olayında CEPTETEB'in gerisinde kalmayaydı iyiydi. Yoksa Enpara'dan ben de çok memnunum. Mevduatımı oraya taşımama rağmen hala temel bankacılık işlemlerimi Enpara'yla yapıyorum. Gayet de memnunum. Şu an beni ilgilendiren herhangi bir kampanyası olmamasına rağmen böyle. Ama mesela Nuvo'nun kampanyası bittiği gün kart çekmeceye atılır, uygulaması silinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

Arkadaşlar merhaba,
    Ben yeni katıldım enpara ailesine :)
    Sizlere bir sorum olacak.
    Şimdi online işlemlerden Krediler bölümünden 10bin lik kredi başvurusu yapsam ve atıyorum sonra onaylansa ve ardından ben kredi kullanmaktan vazgeçebilir miyim acaba?
    Şimdi ihtimalli bir durum söz konusu da kredi başvurusu online olarak onaylanırsa almak zorunda mıyım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    Tşkrler

Değilsin. Almazsan olumsuz etkileyebilir sicilini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

illaki sms olarak şifre geliyor sanırım.

mobil uygulamadan akıllı şifre üretme seçeneği yok değil mi beyler?

Bildiğim kadarıyla yok Hocam.
  • Eywallah Ben Windows Phone kullanıyorum bizdeki mağazada bankacılık adına zaten uygulamalar çok az sayıda Enparada Mobil uygulaması yok. Neyse böyle gircez o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Şu faiz olayında CEPTETEB'in gerisinde kalmayaydı iyiydi. Yoksa Enpara'dan ben de çok memnunum. Mevduatımı oraya taşımama rağmen hala temel bankacılık işlemlerimi Enpara'yla yapıyorum. Gayet de memnunum. Şu an beni ilgilendiren herhangi bir kampanyası olmamasına rağmen böyle. Ama mesela Nuvo'nun kampanyası bittiği gün kart çekmeceye atılır, uygulaması silinir.

geride değil ki. enpara günlük 10.7(3 talimat ile) cepteteb 10.6. vadeli'de enpara 10.9 cepteteb 10.7
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Şu faiz olayında CEPTETEB'in gerisinde kalmayaydı iyiydi. Yoksa Enpara'dan ben de çok memnunum. Mevduatımı oraya taşımama rağmen hala temel bankacılık işlemlerimi Enpara'yla yapıyorum. Gayet de memnunum. Şu an beni ilgilendiren herhangi bir kampanyası olmamasına rağmen böyle. Ama mesela Nuvo'nun kampanyası bittiği gün kart çekmeceye atılır, uygulaması silinir.

geride değil ki. enpara günlük 10.7(3 talimat ile) cepteteb 10.6. vadeli'de enpara 10.9 cepteteb 10.7

Herkesin üç talimatı olmayabiliyor Hocam. :) Bu şart başlı başına aslında Enpara ilkeleriyle uyumsuz.
  • Merhaba herkese bu internet baknacılığını öneriyor musunuz? Yıl sonu veya belirli aralıklarla diğer bankalardaki gibi para kesme olayı var mı? Ekisleri ve avantajları nelerdir? Mesajı alıntılarsanız ve yanıtlarsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 570571572573574
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.