Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (1006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba uzun zamandır qnb kartını kullanmıyordum bu ay markete 1500tl puan görünce dedim bir şans vereyim bu karta :)

ama gel gelelim bu puanları kullanacak pos bulamıyorum marketlerde geçmiyor internette hepsiburada trendyol gibi yerlerde de geçmiyor.

puanları kullanabileceğimiz poslar nereleri acaba

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt

babamın emekli maaşını finansbank'a taşıdığım zaman 70 lira puan yüklenmişti kullanabilmek için 100 liralık yakıt harcamışımdır kullanabileceğin yer yok öyle bir puan olur kendileri en son carrefoursa'da geçtiğini öğrendim orada kullandım

LC Waikiki ve Defacto'da Finansbank POS'u var ama puan harcanabiliyor mu emin değilim. Mantıken kullanılabilmesi gerekir ama yine de alışveriş yapmadan önce bir sorun derim.

Carrefoursalarda geçiyor...

• Sonradan Taksitlendirme uygulamasi bireysel kredi kartlari icin 1 Nisan'dan itibaren SAGLIK, EGITIM, VERGI ve SIGORTA odemelerinde kullanilabilecektir. 1.000-100.000 TL arasi SAGLIK ve EGITIM, 1.000-25.000 TL arasi VERGI ve SIGORTA odemelerinizi Nisan ayi boyunca gecerli olacak kampanya kapsaminda faizsiz 4 aya kadar, bu sektorlerden yapacaginiz kampanya kapsamina girmeyen 500.000 TL'ye kadar harcamalarinizi ise guncel faiz orani uzerinden yasal vade sinirlari dahilinde sonradan taksitlendirebilirsiniz. SMS almak istemiyorsaniz SMS IPTAL yazip 4757'ye gonderebilirsiniz. Mersis: 0998006967505633 B001

ziraat bankasından mesaj geldi,geliyor gelmekte olan galiba.

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Taksit yolunu tamamen kapatmamışlar masrafını ödersen taksitlendir diyor :)

Tahminim kredi kartı faiz oranları düzeltilecek ve taksit sayılarında da normal sektörler dahil kısıtlamalara gidilecek.İlk aşamada çok sert önlemler beklemiyorum ama 1-2 seneye yayılan süreçte büyük sürprizler olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sukruciger

Taksit yolunu tamamen kapatmamışlar masrafını ödersen taksitlendir diyor :)

Tahminim kredi kartı faiz oranları düzeltilecek ve taksit sayılarında da normal sektörler dahil kısıtlamalara gidilecek.İlk aşamada çok sert önlemler beklemiyorum ama 1-2 seneye yayılan süreçte büyük sürprizler olabilir.

hocam öncelikle biz avrupa değiliz onu bi anlamaları lazım,bizde alım gücü olmadığı için TAKSİT olayı var zaten,alım gücümüz yüksek olsaydı yani gidip örnek bir iphonea 3-4 asgari ücret vermeseydikte avrupdaki gibi 15-20 günlük maaşla alınabilseydi kimse borca girmeyi tercih etmez zaten, eğer bu olayın peşine iyice düşüp darlarlarsa milleti bu sefer ellerindeki seçmenide kaybederler,şuan zaten çevremdeki malum partiye oy atan kesim hakkımızı yediler 10bin yetmiyor diye ağlıyor,yine gidip atarlar orası ayrı konu ama önceden 1 kere bile duymadım bu lafı onlardan,1-2 sene diyorsunuzda enflasyon o kadar gitmez diye düşünüyorum yılbaşına doğru düzeliriz diye düşünüyorum ama hiçte belli olmaz daha kötüyede gidebiliriz gibi duruyor.

avrupada taksit yok lafını yiyen var mı ? adamlar 870eurpya iphone 15 alıyor, üstüne de 2 yıl taksitle ayda sadece 38euroya sahip olabiliyor. 2 yılda ödedikleri faiz %12 mi ne Finansbank Enpara [ANA KONU]  . kredi kartının 3-5 ay taksitiyle niye uğraşsınlar ki , burger parasına telefon sahibi oluyor. Bu ülkenin enflasyonu sadece %3 Finansbank Enpara [ANA KONU] 

Finansbank Enpara [ANA KONU]

Adamlar 5 yıl vadeli macbook alıyor. 5 yılda ödediği faiz %30 falan.

kredi kartına taksit sadece bizde var ... yersen ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 28 Mart 2024; 18:2:26 >

• hayırlı uğurlu olsun,dönem içindeki işlemlerine öylesine deneyeyim dedim tıkladım artık işlemi tek çekim geçip faizle bile taksitlendiremeyeceğiz galiba Finansbank Enpara [ANA KONU] 

benim merak ettiğim enparanın elinde bize sunabileceği ne kaldı ? diğer saçma salak kampanyalarından başka ? size soruyorum adam akıllı her ay şunu kullanıyorum dediğniiz kampanyası varmı ? masrafsız fatura ödemeyi sormuyorum onu söylemeyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 31 Mart 2024; 23:55:24 >

Uzaylı bi üye var o bu konularda bilgili ona danışın isterseniz

• Resmi gazete çıktı ama kredi kartları ile ilgili taksit ile ilgili bir şey göremedim
  • Can851 kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankası açıklamış eğitim sağlık vergi sigorta dışında taksit yok
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Yasal bir düzenleme yok herhalde, bankaların insiyatifinde olan bir durum galiba. Düzenleme gelmesin diye belli bir süre için kabul etmiş olabilirler.

• hayırlı olsun artık pek bir işe yaramaz kredi kartı limitimi buraya kilitlemeye gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laumexs -- 1 Nisan 2024; 0:37:47 >
  • laumexs kullanıcısına yanıt

Aynen kapatacağım.

• eee şimdi ben bu olayı anlamadım. gördüğüm kadarıyla bankalarda firma bazlı taksit kampanyaları devam ediyor. örneğin.

pazarama axess peşin fiyatına 9 taksit.

garanti hepsiburada peşin fiyatına 6 taksit.

vb vb.

• piri.reis kullanıcısına yanıt
    Maksimum taksit sayısı sektör bazli bddk tarafından belirleniyor ve değişiklik için yasa gerekiyor.Yasa gerektirmeden müdahale alanı olan sonradan taksit ,ek taksit gibi uygulamaları kaldırdılar yeterli görmedikleri takdirde ileri dönemde farkli aksiyonlarda alabilirler.
  • enpara mobil uygulamada fırsatlar bölümü açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

enpara mobil uygulamada fırsatlar bölümü açılmıyor

Fırsat mı var ki açılsın? Aylık bilmem kaç TL harca 100 TL kazan bakmaya değmez
  • istanbul'da hafta sonları toplu taşımada master kart kullananlara 20 TL iade kampanyası var. ben Akbank ile her hafta sonu iadeleri sorunsuz alıyorum. geçen hafta sonu Enpara kredi kartı kullandım, iadeler yansımadı. Enpara da master kart. Enpara destek ekibine yazdım, bizimle alakalı değil dediler. İBB ye yazdım, cevap bekliyorum. bu kampanyadan iade alan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 10041005100610071008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.