Şimdi Ara

Finansbank Emekliye 300 TL Veriyor ( GÜNCEL ) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
11
Favori
40.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exca

Annemin emekli maaşını bu kampanya için finansbanka geçirdik. Bankayla birkaç sorun yaşadık.
    Kredi kartı alma demiştim ama bir şekilde ikna edip şubede kağıtları imzalatıp vermişler.
    Ekstre geldi. 2 TL ekstre ücreti var fazladan. Kullanmayacağız zaten ,iptal edeceğiz.

Bundan kötüsü 06.08 de yatması gereken ilk maaşı yatmadı. 7 si arife bayram derken parayı alamadık.
    Pazartesi bankayı aradım. Annemin bankaya gitmesi gerekiyormuş. Hesaba bloke koymuşlar.
    Karşıdaki bayana bir süre söylendikten sonra bankaya gitmeden blokeyi kaldırdı.
    Maaş ve 300 TL hediyemizi nihayet aldık. :)

İlk maaş ödemesinde gişeden form doldurup imzalamak gerekmekte,maaş yatmış olsa bile hesapta gözükse bile holdda yani blokede olduğundan çekim yapılamaz

blokeyi nasıl kaldırdı anlamadım ama,

Dolayısıyla bu önemli bir husustur.

• Ilk maas bloke olacak diye beni uyarmisti bireysel. Telefonla ara blokeyi kaldiricam dedi. Ayin 18inde yatan maas icin blokeyi pazartesi kaldirticam. Bu konuda bilgilendirilmek iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaş taşıma işlemini yaparken önce e devlet üzerinden değişikliği yapıp birkaç gün sonra banka şubesine gidildiğinde sorun olur mu?Yoksa banka şubesinden hem e devlet şifresiyle değişikliği yapıp başvuruyu onaylıyorlar m?Dikkat edilecek başka hangi noktalar vardır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Maaş taşıma işlemini yaparken önce e devlet üzerinden değişikliği yapıp birkaç gün sonra banka şubesine gidildiğinde sorun olur mu?Yoksa banka şubesinden hem e devlet şifresiyle değişikliği yapıp başvuruyu onaylıyorlar m?Dikkat edilecek başka hangi noktalar vardır?

Olmaz. Ancak Arayı fazla açarsan belgelerini geç getirirsen iki taraftan da maaş alamazsın.Belgelerin bisin yeni eklenen formlar (yeni formlar eklendi) olmadan işleme alınamaz.İşlemleri aynı gün bankada yapman daha garanti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 30 Ağustos 2013; 12:52:20 >
  • TEB 400 veriyor :)
  • Bize banka kartından önce KREDİ KARTI geldi.
    Sonra MAAŞ KARTI geldi.
    Komedi...

Bloke evet bizde de vardı.

Kredi kartı ile ilgili sorum şu olcak kredi kartına 2 tl kesinti falan denmiş EKSTRE için.
    Eve gelen kağıt için mi ücret alıyorlar.
  • Iki maaş hesabına ucyuzer tl yattı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

TEB 400 veriyor :)

Halen devamsa bi 4yuzde oradan alayım.

• quote:

Bitmişti yanlız o, yeniden mi başladı

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Reklamı falan yok etrafta.
    400 veriyor.

• quote:

400 veriyor.

yanlış bilgi.yok öyle bişey.
  • quote:

Veriyordu. Kampanya sona erdi.

http://www.teb.com.tr/bireysel/emekli-maasi-puan-kampanyasi.aspx

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

400 veriyor.

yanlış bilgi.yok öyle bişey.

Vermiyormuymuş muş.
    Acaba dayım nasıl aldı acaba :)
    Finansa taşicaktı bizim gibi 250 ye düşünce gitt.TEBle konuştu.
    Sanırım ona özel kampanya yaptılar.
    Ağustos ta taşıdı hemde...

Bence bi sorun şansınızı deneyin derim...
  • geçen babamı aramışlar bu kampanya için maaşınızı bize taşıyın diye anında reddetti, kesinlikle bulaşılmaması gereken lanet bi banka, çalışma politikasıda bildiğin mahalle bakkalı gibi tavsiyem uzak durun bu bankadan.

o parayı sizin kredili hesabınıza yatırıyorlar maaş hesabına değil maaş hesabında hesap işletim ücreti eft havale ücreti olmadığı için sizden bir ücret alamazlar ama aysonu hesabı adı altında açılan hesap ayrı olduğu için 3 ayda 1 45 tl hesap işletim ücreti alırlar ufak tefek ücretleri saymıyorum bile ör: hesap özeti ücreti.Kullanılan avans miktarındaki faizide hesaplarsak aylık alıyor onu çünki bu paranın çok fazlasını 1 sene içinde sizden çıkarıyorlar zaten.250 tl gibi bi para için anne babanızın emekli maaşına yazık etmeyin.

hem ben hemde babam yapı krediden alıyoruz çalışma ve hizmet politikasından gayet memmunuz.Kimseye eyvallah etmeyen tek banka :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 5 Eylül 2013; 12:06:52 >

• Bilip bilmeden konuşyurosunuz, buradan nasiplenecek insanları da etkiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankasının reklamını yapmaya gelmişsin sanki..
    Bu kadar adam var bir kişiden yatırılan paranın kredili mevduat hesabına yattığını söyleyen yok. Ayrıca bilmediğin belki şudur, KMH normal maaş hesabıyla birlikte gözükür ve oradan hesap işletim ücreti kesemez. KMH'dan hesap işletim ücreti de kullanılmadıkça kesilmez. Ayda bir gidip maaaş çekecek insanlar için iyi bir fırsat...
  • herkesin her banka ile mutlaka sorunları olmuştur.
    Mahalle bakkalı benzetmesini bende ING için yapmıştım daha önce.
    Çalıştıgım Finansbank elemanları gayet ilgili ve dikkatliler. Ben beyendim.
    Zaten beyensem ne yazar beyenmesem ne yazar. Maaşın yattığı gün ATMye bile gitmiyorum.
    Direkt EFT yapıyorum diğer hesabıma. KMH 300tlyede dokunmuyorum. sonucta yatan maaş belli.
    Ödül 300er liralar, maaşların yattığı bir sonraki gun hesaba yatmış. Bekletirler sanıyordum ama hızlı çıktılar.

TEB 400 bonus olsa onada tasıyacak maaş hesabım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/08/26/emeklinin-gozu-zirvede
    http://ekonomi.haberturk.com/ekonomi/haber/871688-10-milyon-emekliye-promosyon
    http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/08/25/emeklilere-para-mujdesi

1500 maasa 900 liradan bahsediliyor.acele etmeyin derim.

Sözleşmeyi okuyan varmı veya soran ? Bu yapılan 2 senelik anlaşmadan vazgeçilirse ne kadar ücret ödeyeceğiz ?
    900 lira ciddi rakam :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 7 Eylül 2013; 0:28:40 >

• Biz de finansbank kampanyasından yararlandık.

Peki, bu yeni çıkacak emekliye banka promosyonundan yararlanamayacak mıyız aynı bankada?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.