Şimdi Ara

FİNAL'LE SINAVA HAZIRLANANLAR (2015 YGS&LYS) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
10
Favori
3.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mezunum 4. Hafta bitti sanirim dershanede. A ve B kuru yapmislar bizde mezunlari biri sabah biri aksam geliyor. Biylece iki tane mezun derece sinifi oluyor. 24 kisi bir sinif, iki sinif.48 oluyor. Yani 48 kisi derece sinifinda! Dogal olarak siniflarin kalitesi dusuk baya. Oteki kurda gecen sene baraji gecemeyen adam varmis.

Yillarca dershaneye gittim, tm oldugumda hep 1. Siniflardaydim bu kadar dusuk seviyeli bi sinifa rastlamamistim. Pismanim bu kadar kalabalik bir dershaneye gittigime. Var mi baska subelerde de boyle sacma uygulamalar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikachu kullanıcısına yanıt
    Bir sinif nasil 48 kisi oluyor ya yanlis mi anladim? Bizim sinif 14 kisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar arkadaşlar, ben de derece sınıfındayım da şu sınıf belirleme olayını tam anlamadım, yani töder olduk ilk sınav olarak daha finale doğru olmadı ve rehberlikçiler bu töderin sınıf belirlemede etkili olabileceğini söyledi, şimdi bu sınıf belirleme sınavları "finale doğru" olarak mı geçiyor?
  • Mad_Jak kullanıcısına yanıt
    Hayir finale dogru sinavi sinif belirleme sinavi degil aslinda. Finale dogru sadece isledigimiz konulardan yapilan sinav fakat sinif belirlemede de etkisi oluyor. Diyelim ki finale dogru olduk bu sinif belirlemede %40 etkili daha sonra ygs-lys denemesi oluyoruz onun da %60'i etkili bunlarin ortalamasinu alip sinif belirliyorlar. Sinif belirlemeler artik bitti bizde normal finale dogru ve ygs denemesi oluyoruz. Yuzdeleri kafadan attim ornek olsun diye :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gizemgrey

Hayir finale dogru sinavi sinif belirleme sinavi degil aslinda. Finale dogru sadece isledigimiz konulardan yapilan sinav fakat sinif belirlemede de etkisi oluyor. Diyelim ki finale dogru olduk bu sinif belirlemede %40 etkili daha sonra ygs-lys denemesi oluyoruz onun da %60'i etkili bunlarin ortalamasinu alip sinif belirliyorlar. Sinif belirlemeler artik bitti bizde normal finale dogru ve ygs denemesi oluyoruz. Yuzdeleri kafadan attim ornek olsun diye :D

Yani aslında sınıflar finale doğru+ygs lys denemesinden sonra değişiyor, doğru mu anladım?
  • Mad_Jak kullanıcısına yanıt
    Evet bizde bu zamana kadar oyle oldu

• gizemgrey kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim
  • gizemgrey kullanıcısına yanıt
    Siniflar 24 kisilik de iki tane derece sinifi var mezunda sabahci oglenci gibi .toplam 48

• Arkadaşlar elinde finale doğru-1 mezun cevap anahtarı yada kitapçığı olan arkadaşlar bi pm atabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratKlyncu -- 12 Kasım 2014; 19:46:51 >
  • final soru bankaları hakkında bir sorum var..

ygs için soruyorum, dersanenin verdiği matematik, türkçe, fen bilimleri, sosyal bilimler soru bankaları mı yoksa derginin verdiği soru bankaları mı daha iyidir? kolaylık-zorluk, soru kalitesi, cevap anahtarındaki hatalar açısından karşılaştırırsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinirlii

final soru bankaları hakkında bir sorum var..

ygs için soruyorum, dersanenin verdiği matematik, türkçe, fen bilimleri, sosyal bilimler soru bankaları mı yoksa derginin verdiği soru bankaları mı daha iyidir? kolaylık-zorluk, soru kalitesi, cevap anahtarındaki hatalar açısından karşılaştırırsanız sevinirim..

Sana tek söyleyebileceğim şey derginin verdiği matematik soru bankası piyasada bulabileceğin en zor soru bankalarından biri.
  • quote:

Dergininkiler icin soyluyorum, Sosyal cok kolay geldi bana, odev kitaplarindaki matenatikler da oyle ama temel matematik soru bankasi daha guzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikachu

quote:

Dergininkiler icin soyluyorum, Sosyal cok kolay geldi bana, odev kitaplarindaki matenatikler da oyle ama temel matematik soru bankasi daha guzeldi

hocam 1aydır arıyorum fds 2 veya ygs3 ün cevap anahtarı varmı lanet olsun sınavı olduk girmeyenler var diye bir türlü alamadık cevap anahtarını merkez şubenin dezavantajları

• ümraniye finalde olan var mı?
  • Karşıyaka Finaldeyim. TM 3. sınıftayım. Sınıfta FD de 11. YGS de 14. oldum düşermiyim. Korkmaya başladım yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantuncer

Antalya finaldeyim beyler hedef ODTÜ uluslararası ilişkiler

Vay be kaderde rakip olmak varmış... Bol şanslar...
  • Ygs2 olan var mi?

• Mikachu kullanıcısına yanıt
    ben oldum inanılmaz zor geldi bana.. İstanbul-Kçekmece Finaldeyim..
  • VinniePazienza kullanıcısına yanıt
    hocam bize degi felan vermediler....
  • Ben her gun sovuyorum bu dersaneye ya umraniye fdd, hocalar efsane cok iyi ama kaynaklar ve sinavlar rezalet

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.