Şimdi Ara

Filme Ses Dosyası Nasıl Ekleyebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkçe ses dosyası ekliycem fakat hangi programla nasıl ekliycem bilgim yok.Hangi programı önerirsiniz?Türkçe olursa daha rahat yapabilirim.Ayrıca ses dosyası filmden 20 saniye geç geliyor onu nasıl ayarlıycam?
    Konuyuda doğru yere açmışımdır inşallah.

• Kaynak filmin formatını bilsek daha iyi olurdu. Özellikle sestede kayma varsa işin uzun, bitirmeden vazgeçmende olası.
    Benim kullandığım yöntem Virtualdubmod programı ile film ve sesi birbirinden ayırırım, Mkvtoolnix programı ilede sesi entegre eder zaman ayarını yaparım, sonra 2. sesi ekler, üstüne türkçe ve ingilizce altyazılarıda ekleyince .mkv formatında güzel bir sonuç çıkıyor ortaya. Programların kullanımı ile ilgili bvilgiyi nette Türkçe ve resimli kaynaklar arasında bulabilirsin.
    Nasıl yaptığımı şu an ben bile anlatamam bende o kaynaklardan yararlanarak yapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01myavuz

Kaynak filmin formatını bilsek daha iyi olurdu. Özellikle sestede kayma varsa işin uzun, bitirmeden vazgeçmende olası.
    Benim kullandığım yöntem Virtualdubmod programı ile film ve sesi birbirinden ayırırım, Mkvtoolnix programı ilede sesi entegre eder zaman ayarını yaparım, sonra 2. sesi ekler, üstüne türkçe ve ingilizce altyazılarıda ekleyince .mkv formatında güzel bir sonuç çıkıyor ortaya. Programların kullanımı ile ilgili bvilgiyi nette Türkçe ve resimli kaynaklar arasında bulabilirsin.
    Nasıl yaptığımı şu an ben bile anlatamam bende o kaynaklardan yararlanarak yapmıştım.

Laf olsun diye yazı yazcaksan hiç yazma.Bana hiç yardımcı olamadın çünkü.

• Valla hocam benimde öyle bi konum vardı biraz araştırdım çok tefferruatlı iş o yüzden yenisini indirmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NidderuN

Valla hocam benimde öyle bi konum vardı biraz araştırdım çok tefferruatlı iş o yüzden yenisini indirmiştim.

Yenisini indiremem hayatımda ilk defa 1080p film indirdim.
  • Bundanda birşey anlayamadıysan, ne yani gelip benimmi yapmamı bekliyorsun!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.