Şimdi Ara

film arıyorum isimlerini unuttum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • film arıyorum, ismini unuttum ama güzel filmdi.
    1. Film
    vampirli veya benzer yaratıklı bir filmdi, yapım yılı 2010,2011,2012 olabilir. çöl gibi yerde değişik motorsiklet sürüyordu başrol oyuncusu, motorsikletin yerle teması yoktu.
    tren gibi bir yerde kavga sahneleri vardı vampirlerle savaşıyordu. vampir veya benzer yaratıklar tahta kasaların içinden çıkıyordu.
    hatırladığım bukadar bu filmin adını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

2. Film
    film afişinde yüzüne maske dikilmiş bir adam resmi var. 2. si de çıkacaktı ama adını hatırlamıyorum.
    bir kapalı kasa kamyonetle böcek ilaçlama işi yapan bir katil. testere tarzı bişey, yakalayıp işkence yaparak öldürüyor falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcyber -- 24 Ekim 2014; 15:06:17 >

• Ghost Rider'mı ?
  • malesef gost rider değil,
    genelde unutmam ama insanlık işte unutuverdim, Allah'ım ya çıldıracağım.
    unuttuğum bir şeyi bulamayınca da deli oluyorum ya.
  • 1. film Priest, 2. film The Collector olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EresboSS -- 24 Ekim 2014; 20:47:50 >
  • EresboSS çok çok çok teşekkür ederim, ikisi de doğru. çok film izlerim ama sahne sahne hatırlıyorum ancak isimlerini unuttum, arkadaşlara tavsiye edebileceğiim filmlerdi ikiside güzeldi yani.
    tekrar teşekkür ederim. çok sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcyber

EresboSS çok çok çok teşekkür ederim, ikisi de doğru. çok film izlerim ama sahne sahne hatırlıyorum ancak isimlerini unuttum, arkadaşlara tavsiye edebileceğiim filmlerdi ikiside güzeldi yani.
    tekrar teşekkür ederim. çok sağolun.

Rica ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.