Şimdi Ara

FIFA15 PC'DEN PS4'E GEÇİŞ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar, 2005'ten beri sıkı bir PES oyuncusuydum, fakat FIFA14'ten itibaren FIFA'ya geçtim. Hiç Playstation almadığım için geçiş olayında beni aydınlatabilirseniz sevinirim. Şu an FIFA15'i PC'de oynuyorum. Haftasonu arkadaşın evinde PlayStation4 ile oynadım ve gerek grafik olsun gerek oynanabilirlik olsun hayran kaldım. PlayStation4 alıp orda devam etmek istiyorum, fakat şöyle bir sorum var. Şu an hem Season mod'da, özelliklede Ultimate Team mod'da Div1'deyim, PlayStation4'e geçersem kendi Origin hesabımla açtığımda, Level'im, Season'da Div1'deki durumum, Ultimate Team'deki Div1'deki durumum, Ultimate Team'deki takımım ve en önemlisi o kadar al-sat yaparak kazandığım coinler aynı şekilde PlayStation ortamına aktarılacakmı? Yoksa sıfır bir PlayStation oyuncusu gibi herşeye yenidenmi başlamam gerekecek? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hakanalcin kullanıcısına yanıt
    öncelikle ps4 versiyonunda neye hayran kaldım anlamadım pc ile ps4 arasında hiç bir fark yok ki...Bende ps4 var. Fifa 15'nin ps4 demosunu oynadım ve diyebilirimki oyun modları olsun grafiksel olsun herhangi bir fark göremedim.Eğer arkadaşın ps4 full hd bir tv taktıysa ve sen normal bir mönitorde oynuyorsan tabii ki aralarında görsel olarak fark olacaktır.Pc'deki donamım sorunuda unutmayalım.

pc versiyonudan hiç birşeyi ps4 aktaramazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayfun34_4 -- 20 Kasım 2014; 10:03:11 >
  • teşekkür ederim hocam !
  • Kol İle Oynamaya Akışkın Değilsen Zor Bir Geçiş Olur =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.