Şimdi Ara

FİFA WORLD (FREE TO PLAY) ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
464
Cevap
5
Favori
28.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fifa world'e her girişimde online olarak giriş yapmama rağmen 'ORIGIN'E OFFLİNE MODDA GİRİŞ YAPTINIZ,ONLİNE MODDA GİRİŞ YAPAP TEKRAR DENEYİN' diyor ve oyun kapanıyor.Bu sorunun çözümünü bilen varmı?
  • çok iyi bi düşünce olmuş..... kalitesi tartışılır ama genel hatları ile iyi,, fifa hissi yaşatıyor sonuçta....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatrix -- 30 Nisan 2014; 10:43:42 >
  • Dün deneme fırsatım oldu oyun tam bir fiyasko. Oyuncular koşmuyor, sahada kayıyor resmen. Orjinal oyundaki fizik teknolojilerinin hiçbiri yok, ne top ne çarpışma, özel hareketlerden bir iki tanesini koymuşlar. Futbolculara teker teker taktik kartı basman gerekiyor ve oyun ayarları çok kısıtlı kamera açısını değiştirecek ayar bile yok ! Yani anlayacağınız tamamen tırışka ileride oyun motoru dolayısıyla çok fazlada gelişeceğini sanmıyorum. Orjinal Fifa 30-40 liraraya bile bulunabiliyor hiç bulaşmayın bence.
  • indirdim ancak giriş yaparken hata veriyor sizdede veriyormu ? çalışmayı durdurdu dıyor
  • Oyunda 2 gündür takılıyorum. Yeni yeni çakmaya başladım.

Aslında benim futbolla pek ilgim yoktur. Ama olay çok oyunculu olunca zevk verdi bayağı. Çok iyi oynayamam futbol o yüzden top hep benim kalede oluyor Her kaleciyi çıkardığımda net gol pozisyonunu kaçırıyorlar ve sana sövdüklerini biliyorsun ya, zevk veriyor

Oyunda "UYUM" diye bir bar var. Eğer uyum barınız düşükse bütün oyuncular maç esnasında saf saf birbirlerine bakıyorlar. Ne bir arakoşu yapıyorlar ne bişey. UYUM barının yükselmesi için bütün oyuncularınızın gerçektekiyle aynı takımda olması gerekiyor. Yani bence bir ULTIMATE TEAM gibi bir olay yok, dünyadaki liglerin birinde ilk 5'e giren bir takımı seçip aynı kadroyu, aynı düzende kurmaya çalışıyorsun. Ben sandım ki ingilizin defansını, barçanın orta sahasını felan alıp ortalığı dağıtacaz. Hiç öyle bir durum yok.

Oyunun menüleri çok karışık. oyuncuları transfer pazarından alıyorsun. Parasını orada ödedikten sonra "Kazanılan oyuncuları listeden çıkar" gibi bir tuş var ona basıyorsun ordan mağazaya gidiyor. Mağazadan kadroya gönderiyorsun, 50 tane kadro menüsünden doğru olanına girip takımı düzenliyorsun felan. Bana işkence gibi geldi. Tabii buna menü geçişlerinin yavaş olması da eklenince iğrenç bişiy oluyor.

Oyun paralıları kadar detaylı-kapsamlı olmayabilir ama vakit öldürmek için güzel gibi geldi. Oyuna chat'in eklenmesi şart bence. Şut olayını bir türlü anlayamadım. kalenin sağına ve ya soluna nasıl vuruyoruz? ben sağa sola basınca felan hep kaleyi ıskalıyor. Az basıcaz galiba. Bir de bu oyuncu kısaltmalarından birşey anlamadım. MDO MO felan ne oluyor? SĞB SLK felan anladım da... - Futbol bilgim olmadığını bilerek mesaj atın -

• Ben oynamadim.Ama mdo defansif ortasaha mo orta saha diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ana konu bumu ?

• transfer pazarında sürekli gösterilece sonuç yok diyip duruyo bayadır düzeltemediler transfer bölümünde sorun var
  • Doğrudur. Para filtresini kullanınca oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

Doğrudur. Para filtresini kullanınca oluyor.

Hocam eskiden oyleydi simdi para filtresini kullanmayincada oluyor ulke filtresinde bile oluyor beta ne xaman biter acaba bu arada turkce olmasi cok iyi ya fifa 14 de bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 6 Mayıs 2014; 18:53:46 >
  • Beyler imza varmı bu oyunla ilgili güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 7 Mayıs 2014; 20:54:36 >
  • Selam beyler.. Oyunu bir haftadır oynayan biri olarak konuşuyorum.. Helal olsun beta versiyonu ama temelden oyunun ilerideki gelişini görmek çok zor değil..
    problem çıktı diyip bırakanlar kendileri kaybederler..
    bu oyun bize her yıl fifa oyunu alma masrafından kurtaracak artı online zevkini ücretsiz herkes tadabileceğinden. oyuncu sayısı çok olacak..

oyun ile ilgili yorumlarım..

Kontroller : klavye artı mouse kontrolleri çok kötü aşırı kötü.. berbat.. gamepad'iniz yoksa oynamayın zaten..
    ama sadece klavye ile de oynayabiliyorsunuz.. gamepadli rakipleriniz karşısında 1-0 yenik başlarsınız..
    Gamepad olarak sadece xbox kol özelliği olanları görüyor şimdilik.. Logitech Chillstream - F310 - F510 F710 u x input modunda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz..
    Gamepad ile oynayanlar çok dikkat etsinler her maçtan önce ayarlara girip gamepad seçilimi diye kontrol etsinler.. yoksa oyun kendi kendine kapandığında
    mouse+klavye ayarına geçmiş olabiliyor.. benim gibi maç kaybedersiniz yoksa..

Grafikler : Fifa 14 grafiklerini beklemeyin oyun yapımcıları daha çok bilgisayarda çalışsın diye düşük grafik desteği vermişler sağolsunlar.. ben 1080p oynuyorum gayet başarılı..

Ses : Ses sisteminde problem yok - spikerleri zaten mükemmel ona kimse laf edemez..

Menüler : Arkadaşlar rica ederim oyunu ingilizce oynayın. daha çok zevk alırsınız.. türkçesi çok yavan.. Menü geçişleri yavaş, takdir edersiniz oyun daha beta..
    Transfer ekranında listeleme yapmıyor bazen.. inşallah onlar da düzelir..

Transfer : Bu transferler bi harika dostum.. Transfer market mükemmel oyuncu alıp satabiliyorsunuz.. dün 4000 e düşürdüğüm arda turanı markete koydum 11 bin'e
    İşe geldim akşam eve gittiğimde birisi satın almıştı. çok güzel oldu 7 bin kar :)
    Bazen sırf transfer markette gezip maça girmeden oyun kapattığım oluyor.. Gitti gidiyor gibi açık arttırma ve hemen al seçeneği var.. çok başarılı..

Oynanabilirlik.. : Team chemistry çok önemli beyler.. ben atletico madrid i kurdum oyunda.. sadece villa ile courtois eksik.. 85 yaptım takımı barcelona gibi oynuyor takım..
    buna bir de pedro ile higuain'i ekledim.. forvetlerim mükemmel.. Gol sorunu yaşayanlar gamepad ile köşelere atabilirler.. R-1 tuşu+atacağınız köşenin yön tuşu ile şuta basarsanız köşelere çok tatlı şutlar bırakabiliyorsunuz..

oynayın oynatın beyler.. bence gayet iyi..

• ya bu ea'nın sacma arama sistemi filtreler bi garip çalışmıyor :)

en guzeli 2014ü konsolda oynamak aslında ama pcden cıkamıoz ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iske61

Selam beyler.. Oyunu bir haftadır oynayan biri olarak konuşuyorum.. Helal olsun beta versiyonu ama temelden oyunun ilerideki gelişini görmek çok zor değil..
    problem çıktı diyip bırakanlar kendileri kaybederler..
    bu oyun bize her yıl fifa oyunu alma masrafından kurtaracak artı online zevkini ücretsiz herkes tadabileceğinden. oyuncu sayısı çok olacak..

oyun ile ilgili yorumlarım..

Kontroller : klavye artı mouse kontrolleri çok kötü aşırı kötü.. berbat.. gamepad'iniz yoksa oynamayın zaten..
    ama sadece klavye ile de oynayabiliyorsunuz.. gamepadli rakipleriniz karşısında 1-0 yenik başlarsınız..
    Gamepad olarak sadece xbox kol özelliği olanları görüyor şimdilik.. Logitech Chillstream - F310 - F510 F710 u x input modunda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz..
    Gamepad ile oynayanlar çok dikkat etsinler her maçtan önce ayarlara girip gamepad seçilimi diye kontrol etsinler.. yoksa oyun kendi kendine kapandığında
    mouse+klavye ayarına geçmiş olabiliyor.. benim gibi maç kaybedersiniz yoksa..

Grafikler : Fifa 14 grafiklerini beklemeyin oyun yapımcıları daha çok bilgisayarda çalışsın diye düşük grafik desteği vermişler sağolsunlar.. ben 1080p oynuyorum gayet başarılı..

Ses : Ses sisteminde problem yok - spikerleri zaten mükemmel ona kimse laf edemez..

Menüler : Arkadaşlar rica ederim oyunu ingilizce oynayın. daha çok zevk alırsınız.. türkçesi çok yavan.. Menü geçişleri yavaş, takdir edersiniz oyun daha beta..
    Transfer ekranında listeleme yapmıyor bazen.. inşallah onlar da düzelir..

Transfer : Bu transferler bi harika dostum.. Transfer market mükemmel oyuncu alıp satabiliyorsunuz.. dün 4000 e düşürdüğüm arda turanı markete koydum 11 bin'e
    İşe geldim akşam eve gittiğimde birisi satın almıştı. çok güzel oldu 7 bin kar :)
    Bazen sırf transfer markette gezip maça girmeden oyun kapattığım oluyor.. Gitti gidiyor gibi açık arttırma ve hemen al seçeneği var.. çok başarılı..

Oynanabilirlik.. : Team chemistry çok önemli beyler.. ben atletico madrid i kurdum oyunda.. sadece villa ile courtois eksik.. 85 yaptım takımı barcelona gibi oynuyor takım..
    buna bir de pedro ile higuain'i ekledim.. forvetlerim mükemmel.. Gol sorunu yaşayanlar gamepad ile köşelere atabilirler.. R-1 tuşu+atacağınız köşenin yön tuşu ile şuta basarsanız köşelere çok tatlı şutlar bırakabiliyorsunuz..

oynayın oynatın beyler.. bence gayet iyi..

güzel anlatmışsınız teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 11 Mayıs 2014; 17:51:25 >

• Sağ alt köşedeki origin kısayoluna sağ tıkla open origin e tıkla en baştaki origin simgesinin en altında go online simgesini tıklarsan online moduna gecer
  • hızlı satış yaptığın yerin üstünde transfer listesine gönder var ona tıkla
    sonra ana menüden transfer listesine gir orada oyuncuya bir fiyat belirle ve satışa koy
  • MBerkO kullanıcısına yanıt
    kontrol ayarlarından alternate diye secersen sadece hızlı koşma RT geri kalan pes le aynı tuşlar olur
    gamepad i X modunda kullan
  • loaodz L kullanıcısına yanıt
    Dostum online moda nasıl geçiceğimi biliyorum ancak benim sorunum zaten online modda iken bu hatayı vermesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: loaodz

hızlı satış yaptığın yerin üstünde transfer listesine gönder var ona tıkla
    sonra ana menüden transfer listesine gir orada oyuncuya bir fiyat belirle ve satışa koy

saol hocam hallettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: loaodz

hızlı satış yaptığın yerin üstünde transfer listesine gönder var ona tıkla

hocam lig takımları modu var o ne oluyor maç kredisi var falan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.