Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar futbinden baktım toty silva 1850 den gidiyor ps4 te.. sizce almaya değer mi? şu anda normalini kullanıyorum ama iki mücadeleleri sürekli kaybediyor .. zaten 1-2 ay sonra 2.5 m den aşağı satılmaz diye düşünüyorum.. hem ileriyede dönük yatırımda olur.. sizin düşüncüleriniz nedir?? savunmada marcelo-ramos-silva- if auerier var şu anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 27 Ocak 2015; 15:03:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerkMeyra

quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Bu if clichy ve if eriksen elimde kaldı ya satamıyorum

Bende şu Bamford almıştım haftanın oyuncusu elimde patladı 150den çıkardım ne gelirse 100 k zarar edicez gibi ama costa 2.6lara gelirse kaparız açığı

birine kakaladım. forumdan değildir inş :D 270e almıştım dün 320ye gitti tesaduf eseri clichy
  • Sağ analoğu yukarı itip aşağıda basılı tutacaksın.
  • Provezza. kullanıcısına yanıt
    çok sağol hocam teşekkürler
  • Arkadaşlar iyi ki zamanında siyah kart Lacazette almışım

145.000 Coins verip almıştım, şuanda 1m coins görüyor.

[simage]
     FIFA Ultimate Team [Eski KONU]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

• SIF Diego Costalar kaç olur sizce ileride?

PC için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sipaly -- 27 Ocak 2015; 16:00:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SavasLordu

Arkadaşlar iyi ki zamanında siyah kart Lacazette almışım

145.000 Coins verip almıştım, şuanda 1m coins görüyor.

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]

PC de 200K civarıydı sanırım şuan çok fark varmış

• SavasLordu kullanıcısına yanıt
    yılın yatırımı olmuş diyebilirim, %500 kâr çok çok iyi :)

tebrikler :) yani bu kartı 500K'dan bile alan kişi şuan %100 Kar yaptı çok acayip işçilik çok :))
  • 1.360 m SIF Alexis Sanchez 2.095 m SIF Diego Costa aldım beklemeye gecelim 1 hafta bakalım 400 k param kaldı pff
  • Yahu 400k para kaldı fakirim diye ağlıyorsunuz ben 3k para olunca seviniyorum bu ne iştir ?
  • Arkadaşlar if oscar kullanan oldumu cam'da 200 k edermi sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lRuleBreak

Arkadaşlar if oscar kullanan oldumu cam'da 200 k edermi sizce?

Platform PC ise 2 gün evvel 110'a almıştım.
  • İyi totw gelirmi bu hafta yuksek fiyatli oyunculari satalim mi? Varmi ongorusu olan :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

arkadaşlar futbinden baktım toty silva 1850 den gidiyor ps4 te.. sizce almaya değer mi? şu anda normalini kullanıyorum ama iki mücadeleleri sürekli kaybediyor .. zaten 1-2 ay sonra 2.5 m den aşağı satılmaz diye düşünüyorum.. hem ileriyede dönük yatırımda olur.. sizin düşüncüleriniz nedir?? savunmada marcelo-ramos-silva- if auerier var şu anda

günlük trade değerin kaç dostum, yani 1 günde kaç k kazanıyorsun. çok az ise bu bahsettiğin konu senin için ideal. ama günde 100K kazanabiliyorsan, 2 ayda 6 milyon eder. hiç düşünme yükseldiği yerden bozdur diğer kartlara yönel paranı katla.

trade yaparken şunu düşünün, alacağınız adamın mevkisi bulunduğu lig, alternatifleri çok önemli, sif diego costa mesela çok alımlı bir kart olmasının nedeni sif kart olduğu için ben beklemiyorum da yinede ihtimali var 1. upgrade gelmesi (ki gelirse korkunç olur. normal kartı 87 olur. bu şuan güncel bahsedilen sif kart 89 rating olur) 2. ingilterede favori lüx oyunculardan. 3. zengin abilerimiz şimdi if agüero'yu alınca bunuda yanında görmek isterler ki onlar için sif diego'ya 3-4 milyoncuk vermek hiç sıkıntı olmaz :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: OLUMNEDİYON

ARKADAŞLAR BANA KADRO ÖNERİSİ YAPCAK YOK MU ? 10-15 MAX 20K CİVARI. HIZLI VE PAS OYUNUNA UYGUN OLACAK ŞEKİLDE. KAFA TOPLARINI DA ÇOK KULLANIRIM.
    2-3 KADRO GELDİ AMA BİRAZ DAHA ÖNERİ İSTİYORUM.(kadro önerenlere teşekkür ederim) BU COİNSE OLABİLECEK EN İYİ KADRO NEDİR ?

Dostum o paraya hepsi olmuyor artık olduğu kadar.

http://www.futhead.com/15/squads/19182533/

http://www.futhead.com/15/squads/19183037/

http://www.futhead.com/15/squads/19183631/

KARDEŞ ÇOK SORUYORUM BELKİ KUSURA BAKMA AMA O DEDİĞİM KRİTERLERE UYGUN OLACAK O ÖZELLİKLERİ OYNATACAK Bİ KADRO KURAR MISIN BANA. O ZAMAN KADRO KURMAYAYIM ŞİMDİDEN BEKLİYİM BİRAZ.

• Neymar veya messi ikisinden biri bu hafta kesin bence. Gelmezse EA ayıp eder daha ne yapsın bu adamlar
  • Bende Neymar diyorum :)
  • 275k yada SIF Rakitic aldım yükseleceğini umuyorum
  • Ulan 3 aydır bırakmıstım yıne oynıyım dedım.5 galıbıyet 4 maglubıyet 1 beraberlık 13 k falan para oldu 2 pack actım yıne bırsey yok.Bir, 2 3 ay daha oynamam sanırım.
  • SavasLordu kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 tane almıştım tanesi 170 e bir tanesini salak gibi 260 a satmıştım zamanında şuan diğeri duruyor ama hala o 260 a sattığım lacazette in pişmanlığını yaşıyorum
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.