Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asian cupı ofllineda ikinci kez kazanan var mı ? coins mi veriyor yoksa paket mi ? ona göre oynayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

1-Matematiğine hayran kaldım hakkaten.Markette 45 tane 149k ya Clichy zaten yoktu istesen de alamazdın

2- Değil 45 sıkıyorsa 25 tane aynı adamı al bakayım Ea ne yapıyor seni.Oyunun ilk günlerinde gelen uyarı bu yöndeydi arkadaşımın daha coins alamadan uyarı almıştı.Oyuncu da yanılmıyorsam ibarbo idi.23 tane toplamıştı.

3- 3344 kar yapmadım daha az kar yaptım senin dediklerini alsam da zaten o kadar kar mümkün değildi.Nedenlerini belirttim.

4- Son mesajınla aynen tahmin ettiğim gibi biriyle karşı karşıyayım.Ben egomu tatmin ediyorum da sen bana Mühendis adama Matematik dersi veriyorsun ona ne demeli? Ki nasıl bir Matematik hakkaten ağzım açık kaldı :)

5- Konuyu daha fazla uzatmaya gerek yok.İlk olarak mesajıma yorum yapan sendin ve cevabını aldın.Bundan sonra yazsanda cevap vermeyeceğimi daha doğrusu seni dikkate almayacağımı belirtmek isterim.

6-Maç yapmak istersen burdan eklediğim diğer arkadaşlar gibi gelir maç yaparız.Originden sohbet ederiz.Nickim : marca44

7-Senin gibi çok adam var bu forumda hakkaten farklı değilsiniz o yüzden sakin,sağ duyulu ve mantıklı şeyler yazarsan bir farkın olur.Abi tavsiyesi.Hoşçakal.

80 tane aynı adamdan aldım hiçbişide olmadı bilip bilmeden sallamışın artı 45 değil istesen 100 tane de sif clichy toplardın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: okannnnnn

quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

Ciddi olarak soruyorum pahalı kadrolardan zevk alıyor musunuz? Ben pahalı kadrolarla oynayamıyorum oynarken de elim ayagima dolaniyo suan italya kadrom var forvette higuain var normal olan her mac ü atiyor brezilya kadromda da costa diye biri var dehset güzel oynuyorum ama yenildigim zaman da zevk alıyorum oyunculara kızamiyorum

Hocam bende de italyan kurulu italya lig sağlam adamlar var mı benim forvet hattı tevez gerwinho itturbe yedekler muriel biabany ve el sharrby başka önereceğin isim var mı bu arada 2.sezondayım

http://www.futhead.com/15/squads/19209890/ benim italya kadrom bu taktigide cok benimsedim her kurdugum takımda bu taktikle oynamya calisiyorum cok zevkli ortadan yardıra yardıra hücüm yapmak bide pasları falan da baya iyi oluyor

• Arkadaşlar FIFA14 Ultimate Team'de Bayern Munich & Dortmund karması bir kadro kurmuştum. Çok memnundum. 3-4 gün önce FIFA15 aldım. Malumunuz STSL'nin FIFA15'e eklenmesi ile bir STSL karması kurmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi kadro nedir acaba? (4-2-3-1 tercihimdir fakat tüm taktiklere de açığım.) Şimdiden teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

Arkadaşlar FIFA14 Ultimate Team'de Bayern Munich & Dortmund karması bir kadro kurmuştum. Çok memnundum. 3-4 gün önce FIFA15 aldım. Malumunuz STSL'nin FIFA15'e eklenmesi ile bir STSL karması kurmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi kadro nedir acaba? (4-2-3-1 tercihimdir fakat tüm taktiklere de açığım.) Şimdiden teşekkür ediyorum.

STSL kurma kurma kurma tek taktiğim :D
  • Gençler ut de hep deplasmanda oynuyorum bu neden kaynaklanıyor stat falan değiştirdim hâlâ aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmeehhmet

Gençler ut de hep deplasmanda oynuyorum bu neden kaynaklanıyor stat falan değiştirdim hâlâ aynı.

Baglanti kalitenizden/hizinizdan dolayi oyle oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

Arkadaşlar FIFA14 Ultimate Team'de Bayern Munich & Dortmund karması bir kadro kurmuştum. Çok memnundum. 3-4 gün önce FIFA15 aldım. Malumunuz STSL'nin FIFA15'e eklenmesi ile bir STSL karması kurmak istiyorum. Önerebileceğiniz en iyi kadro nedir acaba? (4-2-3-1 tercihimdir fakat tüm taktiklere de açığım.) Şimdiden teşekkür ediyorum.

Muslera
    GokhanG. Chedjou Semih Caner
    Melo Veli
    GokhanT. Sneijder/Diego Bruma
    Emenike/Ba/Burak

Butceye gore if emenike if burak if sow da dusunulebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraqka

asian cupı ofllineda ikinci kez kazanan var mı ? coins mi veriyor yoksa paket mi ? ona göre oynayacağım.

3 kere kazandim hem 5.000.hem paket veriyoR. Paket unsale.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chilekesh-13 -- 27 Ocak 2015; 3:33:25 >
  • Beyler bu fiyatlarin bi daha dusme sansi var mi ? Xboxta 2.870 e aldigim Ronaldo 4.500 u gormus yav

•  FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

Az önce karşıma mısırlı bu herif geldi 75.dk skor 3-3 . 1e1 gole giderken quit atip çikti. Maalesef ki puanda gelmedi

Edit ; s.image

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liez07 -- 27 Ocak 2015; 4:07:58 >
  • chilekesh-13 kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

asian cupı ofllineda ikinci kez kazanan var mı ? coins mi veriyor yoksa paket mi ? ona göre oynayacağım.

3 kere. offline da 5000+gold pack ha ?

FIFA Ultimate Team [Eski KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voltage78 -- 27 Ocak 2015; 5:00:19 >

• Liez07 L kullanıcısına yanıt
    adam cikinca mac rating yeri gelmeden direk oka basarsaniz gelmez tabi adam cikinca bekleyin bir sure arka planda ne zaman mac rating tablosu geliyor o zaman oka basin ben artik oyle yapiyom istiyorsa ciksin ben yine parami ve puanimi aliyorum :)

• Oyunu pc platformunda olanlar 80 fps alıpta oyunu kasılan oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: musap1956

quote:

Orijinalden alıntı: narcissus34

vay be dönem nekadar değişmiş, bizim dönemde amiga'lar, sega'lar, atari'ler, nintendo game boy serileri vardı, ps1'de tatmışımdır winning eleven'ı dönem çok değişmiş yada bizler yaşlandık, elim de bir ps3 var sınav döneminden sonra pes mi yoksa fifa mı almalıyım bilemiyorum, anlayan birileri tavsiye ederse sevinirim.
    birde 2014 mü yoksa 2015 mi almalıyım, öyle çok nadir arada açıp oynayan birisiyim birde arkadaşla gece ders çalıştıktan sonra bira-patates kızartması eşliğinde biraz oynarız.

şimdiden teşekkürler.

hocam amiga deyince anılarım depreşti. Ondan öncede amstrad ile oynardım. Yalnız bu sınav işini çözemedim.

Uniye tekrar hazirlanmak diyelim :) buarada pes ve fifa konusunda onerilere acigim zira fiyatlari olduklari yuksek ve birkez alacağım

• kuchiki5 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya Ben if pogbayı o paraya aldım yav

• Cruiser33 kullanıcısına yanıt
    F710 galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: voltage78

quote:

quote:

aynen. hem paket hem de coins veriyor. ama 5000 değil 2500 coins.

• quote:

quote:

quote:

Amacin ne bilmiyorum. yeni kupayi 2 kere aldın mı. Bilmeden insanlari suçlama. Asya kupasını 2.kere alan varsa yazsinda şu şahıs bilip bilmedem insanlarla dalga geçmeyi bıraksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuchiki5

quote:

quote:

quote:

aynen. hem paket hem de coins veriyor. ama 5000 değil 2500 coins.

Pardon hocam ben online okumuşum Gece gece. Ben onlineda aldim 3 kere 5.000 coins artı premium gold pack verdi. Paket unsale dediğim gibi.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.