Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24102411241224132414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semih118

quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eRkannYLDZ

quote:

quote:

Bpl Kadrom nasıl beyler

http://www.futhead.com/fifa/squads/25142/

Buna coins mi yeter kardes. EA kredi kartina taksit yapsa belki

fifa 14 çıkmak üzereyken kurulur

Ben o zaman bile kuramam Cunku ticarete vakit harcamiyorum ben. Kazandigim coinslerle ucuz kaliteli takimlar yapiyorum. Fazlasina gerek yok zaten İyi oyuncuyumdur kolay kolay yenilmem

zaten bugüne kadar kolay yenilirim diyen adam duymadım

Utde galibiyet malubiyet oranim 10a 1dir. Yani 10 macta bir kere yenilirim. Hicte kuvvetli,cok pahali,ifli,87-88 ratingli oyuncum takimim olmadi.
    Utyi birakinca head to head seasons bolumunu denedim. Tek maglubiyet,3 beraberlik 30dan fazla galibiyetle 3. Divisiona ciktim. Orada da 2 galibiyet tek beraberlik aldim. Sonra sikilinca onu da biraktim.
    Yeterli mi?
    Burada kime ne yalan soyleyeyim? Yasini basini almis isi gucu hali vakti yerinde adamim millete bi oyunla mi hava aticam?

ben sen yapamıyorsun diye sölemedim hocam kimse yoğurdum kara demez diye sölemiştim ama neyse canın sağolsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: alp10ur

FİFA 13 UT hesabımdan 106.000 coins im calındı. Yapabileceğim birşey varmı arkadaşlar ? Yoksa artık şemsiye açılmaz mı ? iyi akşamlar

geçmiş olsum hocam geçen seneden hesabı çalınan arkadaşlar vardı yardımcı olacaklardır.

Bu arada hangi platform? ve bizlerede örnek olması açısından biraz detay verebilirmisin neden olmuş olabilir? cheat engine diye bir program varmış ondan şüphelenen bir çok arkadaş vardı.Sen bu yada buna benzer bir program falan kullanıyormuydun

hesap çalınma demişken celikalp hoca nerelerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Secondvirus

Arkadaslar daha once sordum bilgisi olan varsa bir cevap versin. Aldigim oyuncular ve satmaya calistigim oyuncularin suresi doldu ve tekrar sure uyatamiyorum her oyuncuda Completing... yaziyor sadece. Resim ekliyorum.

Ikinci sorum ise Ultimate Team i iphone da oynamak icin Fifa13 oyununu mu almam layim Appstore dan yoksa UT icin yeni app cikaracaklarmi? bilgisi olan yardim etsin lütfen.

aynı sorun bendede var buy now alarak aldığım herşeyde sorun yok ama BID yaparak aldığım herşeyde bu şekilde kalıyo ve hepsi trade pile ' da .. sıkışan oyuncularda wellbeck hazard nuri şahin ve joe hart ...

• istanbuldaki arkadaşlar için söylüyorum bakırköy yeraltı çarşısında 135 tl ye gördüm. normalde çıkış fiyatı en iyi 175 falan olacak oyuzden uygun. fakat sınırlı sayıdaymış. ben aldım
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MusaYatar

quote:

FİFA 13 UT hesabımdan 106.000 coins im calındı. Yapabileceğim birşey varmı arkadaşlar ? Yoksa artık şemsiye açılmaz mı ? iyi akşamlar

bu ne ya dk 1 qol 1 ooooo... geçmiş olsun inş maduruyetin giderilir tecrübeli ark lar yardimci olur inş...

Sağol dostum . O coinslerimi çalan kişi bugun yanımda olsaydı nasıl bir tekme tokat döverdim coinsleri geri bile almazdım yani o derece

İnsallah beter olur serefsiz. Boyle milletin emegini calanlara, heleki oyun gibi amacsiz vakit gecirmek icin oynan bir sey icin yapanlardan nefret ediyorum. Gecmis olsun birader.

Sağol dostum yapacak birşey yok eğer bu işin geri dönüşü yoksa. Tek umudum EA e mail atmak ve onların coinslerimi geri vermesi ama acaba ilgilenirler mi ? Belki bu işi bilen bir arkadaşım varsa yardımcı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

quote:

geçmiş olsum hocam geçen seneden hesabı çalınan arkadaşlar vardı yardımcı olacaklardır.

Bu arada hangi platform? ve bizlerede örnek olması açısından biraz detay verebilirmisin neden olmuş olabilir? cheat engine diye bir program varmış ondan şüphelenen bir çok arkadaş vardı.Sen bu yada buna benzer bir program falan kullanıyormuydun

Dostum valla hesap şifremi falan değiştirdim bu çalınma olayından sonra . Platform PS3. Hiçbir hile hurda kullanmadım zaten anlamam da coinsleri de para ile satın almıştım . Nasıl oldu bende bilmiyorum . Coinsler geldiği gibi başka biri tarafından alınmış. Öyle bir beddua ve küfür ettim ki daha onun iki yakası bir araya gelmez :))

• Bu arada Kadikoy de Yazıcıoğlu ve civarında ayrıca Beşiktaş ta Sinan Paşa Pasajında Fifa 13 ler(Spot olarak) bolca mevcut arkadaşlar. Ben aldım onlıne pass code u kitapcıgı falan herşeyi içindeydi eksiksiz ve jelatinli açılmamış tı . Fiyat olarak 120 tl ye aldım.
  • beyler 2 sourm olucak smdi ps den ultiye girş yapan varmı birde us psnden fifa 13 download eden varmı k.g herkese
  • cok acil cevap lazım bana hala pre order yapılıyosa tr psnden bugun yapıcam aksam 12 ye kadar kesin yapmış olurum yalnız bana su kardeşlik işini tam anlatırmısınız ( kardeşligi biliyorum ama simdi 2 dosya var nasıl kardeşlik yapıcaz ) kuzenle beraber alıcam yeni bir hesap acıcam yardımcı olursanız cok sevinirim sagolun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

quote:

Dostum valla hesap şifremi falan değiştirdim bu çalınma olayından sonra . Platform PS3. Hiçbir hile hurda kullanmadım zaten anlamam da coinsleri de para ile satın almıştım . Nasıl oldu bende bilmiyorum . Coinsler geldiği gibi başka biri tarafından alınmış. Öyle bir beddua ve küfür ettim ki daha onun iki yakası bir araya gelmez :))

Yok artik ya daha oyun bugun cikti senin coinsler mi gitti?? Yatacak yeri yok bu soysuzlarin. Gecmis olsun kardes.

• quote:

Orijinalden alıntı: FireBraker

quote:

Orijinalden alıntı: Secondvirus

Arkadaslar daha once sordum bilgisi olan varsa bir cevap versin. Aldigim oyuncular ve satmaya calistigim oyuncularin suresi doldu ve tekrar sure uyatamiyorum her oyuncuda Completing... yaziyor sadece. Resim ekliyorum.

Ikinci sorum ise Ultimate Team i iphone da oynamak icin Fifa13 oyununu mu almam layim Appstore dan yoksa UT icin yeni app cikaracaklarmi? bilgisi olan yardim etsin lütfen.

aynı sorun bendede var buy now alarak aldığım herşeyde sorun yok ama BID yaparak aldığım herşeyde bu şekilde kalıyo ve hepsi trade pile ' da .. sıkışan oyuncularda wellbeck hazard nuri şahin ve joe hart ...

bnm bid li oyuncu da var. baska yasayan varmi acaba bu sorunu. 5-10 dk lik olay degilki kac saattir boyle. ticaret yapmam lazim :(

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Beyler 4-3-2-1 formasyonlar ne alemde 1K'ya koydum alan olmamış. Garip geldi...

ben 700-800 civarı bi kaç tane aldım benim türklere kullandım ama illaki yükselir fiyatı 1k çok az normal şartlarda
    artı olarak farkettiysen iki sayfa gidiosun formationslarda 6-7 dk ya gelinio yani piyasada hiç yok neredeyse anca 28inden sonra artar orası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young_Caesar -- 25 Eylül 2012; 21:17:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

arkadaşlar dün gece yazdım yine yazayım şu KATALOG olayını;
    şimdi birincisi ut nin içinde diil ut ye girmeden eas ye tıklayınca karşımıza katalog news .... gibi şeyler çıkıyor. katalog sekmesine tıklayınca her mod için (kariyer mod ut mod...) bişeyler çıkıyor, bunlar gol sevinçleri, 1965 yılının dortmund forması,top, adidas krampon gibi şeylerde var ama siz ordan r1 e basılı tutup ut yi seçerseniz karşınıza; levela ve puanınıza göre seçebileceğiniz şeyler çıkarıyor bunlar;
    ya 500x5, 500x 10, 1000 x 10, 1000x 15 gibi şeyler dahasıda var bunlardan hangisini alırsak başındaki miktar kadar ekstra coins geliyor çarpının yanıda kaç maç bu ekstra coinsin geleceğini belirtiyor, bunların dışında trade pile i genşletme, consumablesi yükseltme gibi şeylerde var, ayrıca takım isminizide buradan deiştirebiliosunuz
    inşallah bu sefer açıklayabilmişimdir =)

Çağrı

süper bilgiler işte bu içeriği çok merak ediyordum :)

bence süper bir gelişme bu

aynen abi benimde çok hoşuma gitti baya pm aldım bende bi kaç kere yaziim herkes tam olarak anlasın istedim =)
    şimdi 1000 x 15 bitmek üzere bugün bi daha alıcam lvl ı yüksek olanlar baya avantajlı olucak her maç 1k çok ii rakam =)

• demoyu beğenmemiştim çok 12yle arasında fark bulamamıştım. ama oyunu alınca anladım baya fark var
  • beyler LM > LF yada RM > RF tarzı kartlara rastlayan var mı ben bulamadım hiç?
  • quote:

beyler LM > LF yada RM > RF tarzı kartlara rastlayan var mı ben bulamadım hiç?

ilginç ben aratmıştım bir sürü wardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

arkadaşlar dün gece yazdım yine yazayım şu KATALOG olayını;
    şimdi birincisi ut nin içinde diil ut ye girmeden eas ye tıklayınca karşımıza katalog news .... gibi şeyler çıkıyor. katalog sekmesine tıklayınca her mod için (kariyer mod ut mod...) bişeyler çıkıyor, bunlar gol sevinçleri, 1965 yılının dortmund forması,top, adidas krampon gibi şeylerde var ama siz ordan r1 e basılı tutup ut yi seçerseniz karşınıza; levela ve puanınıza göre seçebileceğiniz şeyler çıkarıyor bunlar;
    ya 500x5, 500x 10, 1000 x 10, 1000x 15 gibi şeyler dahasıda var bunlardan hangisini alırsak başındaki miktar kadar ekstra coins geliyor çarpının yanıda kaç maç bu ekstra coinsin geleceğini belirtiyor, bunların dışında trade pile i genşletme, consumablesi yükseltme gibi şeylerde var, ayrıca takım isminizide buradan deiştirebiliosunuz
    inşallah bu sefer açıklayabilmişimdir =)

Çağrı

süper bilgiler işte bu içeriği çok merak ediyordum :)

bence süper bir gelişme bu

levele göre hediye veriyor katalog ben consumables sayısını 75 e çıkarttım,level 7 deyim 8 olursa 5 maç için maç coinsine +200 veriyor...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bpl Kadrom nasıl beyler

http://www.futhead.com/fifa/squads/25142/

Buna coins mi yeter kardes. EA kredi kartina taksit yapsa belki

fifa 14 çıkmak üzereyken kurulur

Ben o zaman bile kuramam Cunku ticarete vakit harcamiyorum ben. Kazandigim coinslerle ucuz kaliteli takimlar yapiyorum. Fazlasina gerek yok zaten İyi oyuncuyumdur kolay kolay yenilmem

zaten bugüne kadar kolay yenilirim diyen adam duymadım

Utde galibiyet malubiyet oranim 10a 1dir. Yani 10 macta bir kere yenilirim. Hicte kuvvetli,cok pahali,ifli,87-88 ratingli oyuncum takimim olmadi.
    Utyi birakinca head to head seasons bolumunu denedim. Tek maglubiyet,3 beraberlik 30dan fazla galibiyetle 3. Divisiona ciktim. Orada da 2 galibiyet tek beraberlik aldim. Sonra sikilinca onu da biraktim.
    Yeterli mi?
    Burada kime ne yalan soyleyeyim? Yasini basini almis isi gucu hali vakti yerinde adamim millete bi oyunla mi hava aticam?

ben sen yapamıyorsun diye sölemedim hocam kimse yoğurdum kara demez diye sölemiştim ama neyse canın sağolsun...

yoğurdum ekşi olmasın o:))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: Vredd

cok acil cevap lazım bana hala pre order yapılıyosa tr psnden bugun yapıcam aksam 12 ye kadar kesin yapmış olurum yalnız bana su kardeşlik işini tam anlatırmısınız ( kardeşligi biliyorum ama simdi 2 dosya var nasıl kardeşlik yapıcaz ) kuzenle beraber alıcam yeni bir hesap acıcam yardımcı olursanız cok sevinirim sagolun

beyler acil lütfen 2 saat sonra çekicek cevap verirseniz alıcam simdi
  • ya bu UT sezon harika olmuş, div. 2 ye çıktım ,3 sezonda 5 galibiyet 2 mağl.aldım 15 puana 7500 ödül verdi,7 maçta 500 topladım ortalama 11000 7 maçta süper bişey,kesinlikle turnuvalrdan karlı,
  • 
Sayfa: önceki 24102411241224132414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.