Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23832384238523862387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruud_

Loading'den öteye gidemiyorum dün geceden beri.. Çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim..

firefoxtan dene..

bendede yapıyor.. ama chrome da.
    firefox da düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

Loading'den öteye gidemiyorum dün geceden beri.. Çözümünü bilen varsa yazarsa sevinirim..

firefoxtan dene..

bendede yapıyor.. ama chrome da.
    firefox da düzeliyor.
  • Arkadaşlar La Liga kadrosu için 1-2 sorum olucak. Sol bek Marcelo mu Jordi Alba mı ? Çift ön libero Xabi - Essien mi ? Xabi - Song mu ? Song daha cazip geliyo fiziği güçlü Essien'e göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

kadrom bu..

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#crJBa7AddkU:360

seasonda 4. div deyim..

sağlam goldlara karşı birşey yapamadım ama..
    rakiplerim hep golddu..
    gayet iyi bir takım olduk

sesonda head to head gibi bir sistemmi geçerli ?

• 4-1-2-1-2 taktigi iyi midir ? Baska ne onerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

4-1-2-1-2 taktigi iyi midir ? Baska ne onerirsiniz?

4-2-3-1
  • fifa 12 ve fifa 13 demo nun resimleri gitti 1 haftadır böyle varmı sizdede problem çok sinir bozucu

• BEYLER ŞİMDİ BEN PC DEN FİFA 12 DE KULLANDIĞIM E MAİL İLE FİFA 13 WEB APP GİREBİLİYOMUYUM GİREBİLİYOSAMDA PC DE KADRO AYARLADIĞIMDA PS3 AÇTIĞIMDA O KADRO MU OLCAK
  • beyler bazı toplar simsiyah bunlar ne oluyor katalogdan falan mı bişey yapmamız gerekior acaba iki tane var hatta biri adidasın topu ama simsiyah bilgisi olan?
  • BEYLER ŞİMDİ FİFA 13 WEB APP OYNAMAK İÇİN FİFA 12 UT DE KULLANDIĞIM E MAILIMI KULLANMAM GEREK BİDE ŞİMDİ WEB APP DE KURDUĞUM KADROYLA PS3 TE BAŞLADIĞIM ZAMAN O KADROYLAMI OYNIYCAM YANİ İKİSİ BAĞLIMI
  • Beyler ben fifa 13 pre order yaptm ve şuan 9.5 gblık early releası indiriyorum.Fakat psn hesabımda para yoktu kendi kendine mi çekcek 130 tl yi şimdi???Bilgilendirirseniz sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

quote:

4-2-3-1

4-2-2-2 Hastasiyimdir bu taktigin. Alisinca bu taktige bilegin bukulmez. Atak, defans, gobek, kanat nasil istersen oynarsin, cok esnek bir taktiktir

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

quote:

4-2-3-1

4-2-2-2 Hastasiyimdir bu taktigin. Alisinca bu taktige bilegin bukulmez. Atak, defans, gobek, kanat nasil istersen oynarsin, cok esnek bir taktiktir

benimde 4-2-2-2 vazgeçilmezimdir... 4-1-2-1-2 de fena değil

• quote:

quote:

quote:

4-2-3-1

benimde 4-2-2-2 vazgeçilmezimdir... 4-1-2-1-2 de fena değil

• Hala İzmir'de nerden alabiliceğime dair bir bilgiye ulaşamadım.Sabırsızlanıyorum biri yardımcı olsa çok iyi olacak.
  • quote:

quote:

quote:

4-2-3-1

Fifa 12 de 4-1-2-1-2 kullandim fakat oyuncular pahaliydi,bu sene degisiklik yapayim diyorum.

• çok ilginç arkadaşım kadıköy / yazıcıoğlu işhanında sormuş, pazartesi yani yarın oyunun geleceğini söylemişler :/ oyun 28'inde çıkmıyor mu ?
  • Beyler ben fifa 13 pre order yaptm ve şuan 9.5 gblık early releası indiriyorum.Fakat psn hesabımda para yoktu kendi kendine mi çekcek 130 tl yi şimdi???Bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

beyler bazı toplar simsiyah bunlar ne oluyor katalogdan falan mı bişey yapmamız gerekior acaba iki tane var hatta biri adidasın topu ama simsiyah bilgisi olan?

bende aynı düşüncedeyim Çağrı
    bende 2 tanede forma var bu şekil, sanırım katalogdan hakedişle elde edeceğiz, uf birde bizim ligden tüm takımların formaları falan oluyomuş süper olur
  • Fifa 12 de beni en zorlayan taktik 4-3-1-2 idi. Ortaki ucluyu iyi kullanan birisi, orta sahada top yaptirmiyor adama. Ben bu taktik ile hic oynamadim ama tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 23832384238523862387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.