Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (2382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23802381238223832384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ticket aldim ama simdi o kadroda adam yok bu kadrodaki herkesi oraya yollamak lazim ohoo nassi yapicaz simdi oyuncu takasini

Nasıl friende ekliyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 23 Eylül 2012; 10:21:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlemek isteyen arkadaşlar herif ultimate team oynuyor

http://tr.twitch.tv/smarba
  • PSN leri ekledim ama ultimate team de hala trade offer gönderemiyorum nasıl eklicez friend olarak birini çıldırıcam ya
  • Arkadaşlar bir şey farkettim.Aramada "LW" diye aratınca, aynı oyuncunun LM versiyonu da karşımıza çıkabiliyor.Bence çok iyi olmuş bu.
  • Trade offer yollanmıyor mu yoksa ? EA den mi nereden ekleyeceğim ben bu friend olayını ya ut oynayamıyorum hesaplar farklı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholet

Trade offer yollanmıyor mu yoksa ? EA den mi nereden ekleyeceğim ben bu friend olayını ya ut oynayamıyorum hesaplar farklı diye

Trade yollanmıyor diğer hesaba şimdilik , yapacağın diğer hesaptaki ıvır zıvırları quick sell veya satıp nakit coinse çevirip diğer hesabına aktarman
  • Arkadaşlar fut web sayfasına girdiğimde loading diyor ama açılmıyor ne kadar beklesemde aynı sorun başka arkadaşlarda da var galiba çözümünü bulan var mı ?
  • quote:

Trade offer yollanmıyor mu yoksa ? EA den mi nereden ekleyeceğim ben bu friend olayını ya ut oynayamıyorum hesaplar farklı diye

ticket aldım demişsin hocam onlar ne için oluo bide bu trade offer dediğin ne.
    ben 12 de ut oynamıştm şmdi aynı isimle giriş yaptm takım ismi aynı kadroyu kuruorm falan da bu dediklerinle ilgili bilgim yok bişey yapmam gerekio mu 13de bu kurduum takımla başlıcam dimi oyuna
  • Beyler pm ler çalışmıyor benim hala , yazan arkadaşlara cvp veremiyorum , apiglobie@hotmail.com eklesinler bana ulaşmak isteyenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Trade yollanmıyor diğer hesaba şimdilik , yapacağın diğer hesaptaki ıvır zıvırları quick sell veya satıp nakit coinse çevirip diğer hesabına aktarman

Hadi ya o zaman ben yeni açtığımda ut nasıl oynayacağım bir düşünelim bakalım Girdiğim ea hesabı yerine başka ea hesabı girebiliyor muyum

• Beyler FUT'a giremiyorum PC üzerinden. Dünden beri Loading yazısında kalıyor.
  • bu sezonki kadrom hazır beyler

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultimate-team/show-off#ebfPVKCOnHoY1:ps3

bu arada futhead de açılmış yeni versiyonu
  • beyler fifa points nasıl alıyoruz biri söylesin xbox için
  • quote:

Orijinalden alıntı: metyn07

Beyler FUT'a giremiyorum PC üzerinden. Dünden beri Loading yazısında kalıyor.

Aynısı bende de oluyor telefondan girebiliyorum ama pc üzerinden giremiyorum çözümü bulsak iyi olacak
  • Verdigi bronz takim ile mac yapiyorum eglenceye gel

• quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

izlemek isteyen arkadaşlar herif ultimate team oynuyor

http://tr.twitch.tv/smarba

çok fena maç oldu
  • quote:

Verdigi bronz takim ile mac yapiyorum eglenceye gel

arkadaşım anladık maç yapıyorsun ama bu kadar dillendirmene gerek yok herkesin senin gibi parası yok alamayanlar var insanları üzme lütfen...
  • biri fifa points in nasıl yüklendiğini söyleyebilirmi 20 tane paket açıp videoya çekip foruma koyacamda fifa points yükliyemedim bir yardım
  • quote:

quote:

arkadaşım anladık maç yapıyorsun ama bu kadar dillendirmene gerek yok herkesin senin gibi parası yok alamayanlar var insanları üzme lütfen...

Oyle bir niyetim yoktu oyle bir sey olduysa ozur dilerim

• quote:

quote:

quote:

Oyle bir niyetim yoktu oyle bir sey olduysa ozur dilerim

niyetin olmadığı belli sadece bilgilendimek istedim anlayışın için teşekkürler...

• 
Sayfa: önceki 23802381238223832384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.