Şimdi Ara

FIFA 22 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.455
Cevap
43
Favori
152.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yükseltilmeyecek onun için ultimate sürüm almanız gerekiyor

• adjustik kullanıcısına yanıt
    Fifa 21 gibi olmayacak o zaman, anladım teşekkürler 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps3 döneminde Fifa her sene hem oynanış hem grafik olarak gelişim gösteriyordu, ultimate team'den sonra oyunun gelişimi ciddi oranda yavaşladı geçtiğimiz nesil çoğunlukla slider ayarlarını değiştirip "yenilik" diye tanıttılar ama şu an Fifa 22 gameplay reveal videosuna bakıyorum "hypermotion" denilen yeni animasyon teknolojisi ciddi anlamda farketmiş. Hem teknoloji daha gelişmiş hem de tarihte ilk kez 11 vs 11 gerçek maçlar yaparak animasyoın kaydetmişler dolayısı ile animasyonlar hiç olmadığı kadar akıcı ve doğal hale gelmiş. Videodaki hava topu çarpışma fiziği kısmında gösterilen sahnede "oha" dedim oyuncuların yere düşüş anındaki animasyon efsaneydi. Sadece çarpışma değil top kontrolünden, pas animasyonlarına, koşulara kadar pozitif anlamda bariz değişimler var. Yine vieeoda Haaland'ın gerçekçi koşu örneği var aslında bu yenilik ilk kez Fifa 11'de "personalities" adı altında getirilmişti fakat o dönemin teknolojisi yeterli değildi bariz farkedemiyorduk Haaland'ın kendine has koşusu birebir aktarılmış oyuna bunun gibi bir çok yıldız oyuncu yapılmış. uzun paslar tamamen değişmiş, top fiziği yine değişmiş yani kısaca EA nesil değişikliğinde baya bir yenilik yapmış gibi görünüyor muhtemelen Fifa 22'den sonrası yine ufak tefek farklılıklar ile geçer.

• Helal kanak. Şimdi ben farklı bir konuya değinmek istiyorum.

FIFA 22 [ANA KONU]

Bu PES üçkağıtçı değil de ne ha? Hani nerede o vadettiğiniz sağdaki surat?

• Yaklasik 20 senelik pes oynayan birisi olarak bu sene FIFA'ya geçiş yapıyorum.eaplay almanın FIFA 2022 için bir artisi oluyormu.birde Ultimate sürümde verilen 4600 points oyunda bir işe yarar mı.ozellikle ps5 deki hyper motion teknolojisini merak ediyorum.bugun saat 8 de başlayacak eaplayda FIFA 2022 detayları yer alacak mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Yaklasik 20 senelik pes oynayan birisi olarak bu sene FIFA'ya geçiş yapıyorum.eaplay almanın FIFA 2022 için bir artisi oluyormu.birde Ultimate sürümde verilen 4600 points oyunda bir işe yarar mı.ozellikle ps5 deki hyper motion teknolojisini merak ediyorum.bugun saat 8 de başlayacak eaplayda FIFA 2022 detayları yer alacak mi

FIFA'ya geçmekle doğru iş yapıyorsun. Geç olsun güç olmasın. FIFA'nın da FIFA Online 4 oyunu var bildiğiniz gibi ücretsiz. FIFA PC sürümünde Hyper Motion teknolojisi olmayabilir. PC için EAPlay alırsan son FIFA çıktıktan birkaç ay sonra FIFAya para vermeden oynayabilirsin. PC EAPlay aylık 30₺dir. PC için Steam veya Origin üzerinden alabilirsin. Büyük ihtimalle akşam oynanış videoları gelecek. Neden PC diyip duruyorum, çünkü konsolum yok o yüzden bilgi sahibi değilim. FIFA 22 [ANA KONU] 

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt

oyuna erken erişim dijitalde oyunlarda yüzde 10 indirim vs gibi şeyler var . ea playde olan diğer oyunları da oynayabilirsin. ea play konsolda aylık 25 yıllık 169 tl . fifa 21ea playe mayısda eklenmiş sanırım 22 de seneye mayısda falan anca eklenir .

fifa 21 için ea play abonelerine su ayrıcaklar sağlanmış 22de de benzer olur sanırım.

Bir EA Play üyesi olarak şunları elde edeceksiniz:

• 1-9 Ekim 2020, EA Play üyeleri için FIFA 21 erken erişim denemesi
    • 10 saatlik erken erişim denemesi
    • FUT 21’de erken erişim Görevleri
    • 9 Ekim 2020’den itibaren
    • 10 saatlik deneme
    • FUT 21 boyunca Sezon Başı TP Takviyeleri
    • FUT 21 sezonu boyunca FUT Formaları
    • FUT 21 sezonu boyunca FUT Stadyumu görünüş ögeleri

EA Play’e katılmak aynı zamanda FIFA Points, tam sürüm oyun satın alımları ve ön siparişler dahil Dijital EA Alışverişlerinizde %10 indirimden faydalanmanızı ve istediğiniz zaman oynayabileceğiniz dev bir oyun koleksiyonu olan EA Play kütüphanesine erişmenizi sağlayacak!

• kacanga kullanıcısına yanıt

Fifanin bu akşamki eaplay tanıtımını izledikten sonra yavaş yavaş FIFA'ya geçiş sürecine giriyorum.en avantajlı nasıl oluyorsa ona göre FIFA 2022 ps5 için ön sipariş vereceğim.uzun vadede eaplay birçok işe yarıyor gibi görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

Fifanin bu akşamki eaplay tanıtımını izledikten sonra yavaş yavaş FIFA'ya geçiş sürecine giriyorum.en avantajlı nasıl oluyorsa ona göre FIFA 2022 ps5 için ön sipariş vereceğim.uzun vadede eaplay birçok işe yarıyor gibi görünüyor

FIFA 22 Ultimate Sürüm PS4™ ve PS5™ + Sınırlı Süreli Bonus (playstation.com)

Şimdi bu rakam (700 gayme) seni yanıltmasın. PES 2022 yeni adıyla eFootball'ın ücretsiz oluşu, kara cuma & kış indirimleriyle birlikte fiyatta ciddi düşüş olabilir olacaktır.

• onur89tr kullanıcısına yanıt

Oyunun çıkış tarihi 1 ekime kadar bekleyebilirim.bugunku gameplay de güzel şeyler görürsek özellikle ps5 kitlesi FIFA'yi tercih edecektir

• Akşam 8 de Ea play live var acaba gameplay görür
    müyüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Punisher_1907

Akşam 8 de Ea play live var acaba gameplay görür
    müyüz?

Önceki videodan daha geç olacağından bence daha detaylı oynanış videosu gelecektir

• Gök Tengri Onur kanakımı korusun. Hemşehrim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Gök Tengri Onur kanakımı korusun. Hemşehrim.

Amin cümlemizi

• Arkadaşlar

22.07.2021 (bugün) tarihinde FIFA 22 oynanış tanıtılacaktı ne oldu bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur89tr -- 22 Temmuz 2021; 20:33:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Arkadaşlar

22.07.2021 (bugün) tarihinde FIFA 22 oynanış tanıtılacaktı ne oldu bilginiz var mı?

ea play konferansı başladı izle oradan

Edit: bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omzunda_muzikaletli_zenci -- 22 Temmuz 2021; 21:1:15 >
  • omzunda_muzikaletli_zenci kullanıcısına yanıt

Müzik aletine kurban pek ekstra gösterim olmadı gibi yine de tşk

• Tüm fifasever arkadaşlara selamlar. Linkteki videodan anladığım kadarıyla hypermotion ve birkaç detay hariç eski nesil ve yeni nesil arasında uçurum fark olmayacak gibi gözüküyor.https://www.youtube.com/watch?v=Wzv8ke7JNe4&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 22 Temmuz 2021; 22:51:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Tüm fifasever arkadaşlara selamlar. Linkteki videodan anladığım kadarıyla hypermotion ve birkaç detay hariç eski nesil ve yeni nesil arasında uçurum fark olmayacak gibi gözüküyor.https://www.youtube.com/watch?v=Wzv8ke7JNe4&feature=youtu.be

Ps4 hala fifanin ana platformudur,ps5 3 te biri bile değil fark olmamasi normal bu nesil böyle gidecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 23 Temmuz 2021; 0:11:18 >
  • Bu sene Ultimate sürümde 4600 points vermesi çok iyi olmuş. Bu 15 draft demek. Eğer iyi bir oyuncuysanız 4600 points’i burada kullanmak en mantıklısı olacaktır. Ama çok iyi değilseniz kesinlikle drafta girmeyin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.