Şimdi Ara

FIFA 2014 [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
8
Favori
115.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, geriye dönük baktım ama gözümden kaçmış olabilir,

Career Mod takımımı, normal maç yaparken seçemiyorum.

O geliştirdiğim takımı seçme şansım var mı?

Varsa nasıl seçebilirim?

Edit : Playstation3 de güncelleme yaptım ama Bale fln Hala Real Madrid'e geçmedi.
    Sistem ayarlarını güncelledikten sonra oyunun içerisinde güncellemeye çalışıyorum ama bir türlü güncelleyemiyorum.
    Bu konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcakrep23 -- 21 Ağustos 2014; 10:18:01 >
  • herkese merhaba bi sorum olacak hep tek oynadığım için bilgim yok aynı makinede 2 ds4 ile arkadaşımızla maç yapabiliyor muyuz
  • Arkadaşlar PC de iki kişi oynadımı mavi ekran alıyorum önceden böyle birşey olmuyordu nedenini bilen var mı watch dogs bf4 cod ghost gibi oyunlarda dahi hiç mavi ekran almadım ama bu fifayı iki kişi oynarken mavi ekran alıyorum buda yeni yeni basladı
  • Arkadaşlar ben smii-proda bile cpuya karşı cok zorlanıyorum gol yemiyorum ama atamıyorumda 6 mins oyunda 5 defa pozisyon buluyorum gerisini siz dusunun.Tek kale maç yapıyor admlar resmen.Sımdı Biraz araştrdım Slider ayarları filan varmış oyun içinde bu ayarların hepsi bende 50 default şekilde.Ben şimdi kendi takımımdaki pas şut hatamı gidermek veya rakip takımın pas sut hatasını arttırmak için bu ayarı 50den aşagıyamı ceksem güçsüzleşir.Yoksa 70 80 90laramı cıkarmalıyım?Yani karsı takım biraz hata yapsın daha kötü oynaması için dusurmelımıym arttırmalımıym?
  • Arkadaşlar merhaba. Doğru yer değil sanırım ama kusura bakmayın. PS3 te Fifa oynarken tam gole gidiyorum sol altta yazılar çıkıyor ofside vs. öyle bir şeyler. Sonra birden ben pas tuşuna basmadığım halde oyuncu pas veriyor gol kaçıyor. Umarım anlatabilmişimdir. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
  • İphone da oynuyorum yeri burasımı bilmiyorum ama pressiz koşma var mı oyunda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayin aldirtmayin en sacma oynanisa sahip fifa... orta kafa gol oyunu mu fifa mi belli degil havadan ara pasi ne kadar sacma be yapicaksaniz fifa 11 gibi yap olmuyorsa 13u hic elleme o bile daha iyiydi tek kelime REZALET

• Drogba bende hala gsde. Değişmesi gerekmiyomu?

• quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Drogba bende hala gsde. Değişmesi gerekmiyomu?

Drogba'nın transferi 2014-2015 sezonuna ait bir olay...
    FIFA 14 ise 2013-2014 sezonuna ait bir oyun...

Bu yüzden yaz transferleri oyuna yansımaz...
  • Arkadaslar konsollarda topu ayaktan acma tusu ne ? Eskiden sag analogla acabiliyorduk şimdi sadece calim atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: forumlar34

Arkadaşlar PS4 aldım

Haliyle ilk oyunum fifa 14 oldu, fifayı 1997'den beri alırım en sevdiğim oyundur, PS3'te seasons oynuyordum 1.division'a kadar yükselmiştim.

Şimdi PS4'te oynuyorum, oyun inanılmaz kötü geldi bana, paslar yavaş şutlar kaleye kadar zor gidiyor oyun çok ağır? Problem var mı sizce? yoksa oyun gerçekten böyle mi, adamlar iki pas yapıp orta sahayı geçemiyor, rakip oyuncular duvar gibi topu alıyor, paslaşma yaptığımda oyuncular topu ayağından açıyor iki toptan birini kaptırıyor?

Delirmek üzereyim, divison 9'a zor yükseldim. Rezil bir oyun olmuş playstation 4 aldığıma bile pişman oldum!!

Hocam tamda PS4 alma arifesindeydim,şu an soğudum,inan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Championship_

İphone da oynuyorum yeri burasımı bilmiyorum ama pressiz koşma var mı oyunda?

Yokmu yardım?

• Beyler merhaba,
    Ps4 icin fifa14 primary veya secondary psn hesabi ariyorum. Fiyat teklifleri icin pm veya alinti yapiniz. Tsk.

• Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum.Sebebi ne olabilir ?

• deren05 D kullanıcısına yanıt
    Fikrim değişti, oyuna iki üç hafta sonra alıştım harika bir oyun, kesinlikle al çok gerçekçi bir oyun tarzı mevcut ilk başlarda baya bocalayacaksın sonra zevk almaya başlyorsun!!
  • Fifa14 'ün kasmasıyla ilgili forumlara bir sürü çözüm yolu gösterilmiş fakat hepsi nafile, bu oyunun bu sorunuyla ilgili mantıklı bir çözümü olan varmı ?
  • 30 yaşındayım 14 yıldır pes serilerini oynadım, bu senede çıktığı gün pes 2014 satın aldım ancak aldığıma alacağıma pişman etti konami sağolsun, 1 yıldır kobay muamelesi görüyoruz online'da :). Benimde kafam attı gitiim fifa 14 aldım son 1 aydır fifa oynuyorum, pişmanmıym ? hayır. Oyuna git gide alışmaya ve sevmeye başladım yanlız onlineda karşımdaki rakibin ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu nasıl anlarım ? zira pesde puanlama sistemi var fifa öyle birşey yokmu neye göre rakip veriyor bize ? şuan division 4 deyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahnal -- 3 Eylül 2014; 23:36:09 >
  • İddialı arkadaşlar varsa aranızda Ankara'da olan, bugün ANKAmall'da Xbox One ödüllü Fifa 14 turnuvası var, kayıtları 12 gibi açılacak bilginize. Katılım ücretsiz, turnuva 18:00'da Bimeks önünde.

• herkese merhaba.. oyunu ps3te oynayali neredeyse bir yil olacak, hatta fifa 15 in eli kulaginda ama ben bu oyundaki bazi seyleri hala beceremiyorum arkadas delircem. bilen arkadaslar Allah icin yardim edin:

- ilk olarak top kontrolu. benim adama pas attigimda pasi alan adam topu kontrol edene kadar rakip gelip aliyor topu. rakipte boyle bisey yok pas veriginde dan diye aliyo yuruyo oyuncu. paslasmada top kontrolunu nasil saglarim?

-ikinci sikintim yine paslasma konusunda; bazen adama pas attigimda adam topa yoneliyo ve gidi pasi aliyo ama cogu zaman yerden pas attigimda pasi attigim oyuncu oldugu yerde topu bekliyo, top ona gelene kadar rakip topu aliyo tabi. bu sorunu nasil cozerim?

- bir diger sorunum su ki: benim kanat oyuncusu kanatlardan topu surerken kossa bile cook gerideki rakip geliyo az biraz baskiyla topu aliyo ancak top rakipteyke ve rakip topla kosarken benim adam topsuz bile adama yetisemiyo hadi bazen yetisse bile yaninda escord gib kosuyo ancal. tackling falanda yapiyorum ama nafile

- son olarak top rakipteyken rakibi karsima aliyorum topa mudahale ediyorum ve top rakibin ayagindan cikiyo bi an bosta kaliyo ama benim oyuncu gidip topu almiyo o arada rakip gidip tekrar aliyo tabi topu..

arkadaslar Allah icin yardim edin yoksa artik sinirden gamepadi tv ye firlaticam

simdiden tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: rdm

herkese merhaba.. oyunu ps3te oynayali neredeyse bir yil olacak, hatta fifa 15 in eli kulaginda ama ben bu oyundaki bazi seyleri hala beceremiyorum arkadas delircem. bilen arkadaslar Allah icin yardim edin:

- ilk olarak top kontrolu. benim adama pas attigimda pasi alan adam topu kontrol edene kadar rakip gelip aliyor topu. rakipte boyle bisey yok pas veriginde dan diye aliyo yuruyo oyuncu. paslasmada top kontrolunu nasil saglarim?

-ikinci sikintim yine paslasma konusunda; bazen adama pas attigimda adam topa yoneliyo ve gidi pasi aliyo ama cogu zaman yerden pas attigimda pasi attigim oyuncu oldugu yerde topu bekliyo, top ona gelene kadar rakip topu aliyo tabi. bu sorunu nasil cozerim?

- bir diger sorunum su ki: benim kanat oyuncusu kanatlardan topu surerken kossa bile cook gerideki rakip geliyo az biraz baskiyla topu aliyo ancak top rakipteyke ve rakip topla kosarken benim adam topsuz bile adama yetisemiyo hadi bazen yetisse bile yaninda escord gib kosuyo ancal. tackling falanda yapiyorum ama nafile

- son olarak top rakipteyken rakibi karsima aliyorum topa mudahale ediyorum ve top rakibin ayagindan cikiyo bi an bosta kaliyo ama benim oyuncu gidip topu almiyo o arada rakip gidip tekrar aliyo tabi topu..

arkadaslar Allah icin yardim edin yoksa artik sinirden gamepadi tv ye firlaticam

simdiden tesekkur ederim

çok şukur aynı sorunları yaşayan bir tek ben değilmişim :) pes 13 ten sonra fifa 14 oynayanlardanım ama hala çözemediğim şeyler benim de war mesela L1 Üçgen ile havadan ara pası atıyorum benim adam 3 metre ilerde ki hızlı Villa falan arkadan amatör küme oyuncusu bile yetişip topla arama giriyor işte o an oyunu kapatasım geliyor :)

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.