Şimdi Ara

fifa 2010 mp açılmıo

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fifa 2010 eskidi artık oynayan pek kalmamıştır heralde ama ben hala oynuyorum :D ancak mp oynuyamıyorum çünkü ea sportsa girmio psne girio ama ea sportsa giriş yapmıo arkadaşımın ps3'ünde de denedim olmadı yardım eder misiniz bu arada fifa 12'nin demosunda bile ea sportsa giriş yapmıo bir yardım ederseniz sevinirim mp oynamak istiorum artık :D

• quote:

Orijinalden alıntı: audance1

fifa 2010 eskidi artık oynayan pek kalmamıştır heralde ama ben hala oynuyorum :D ancak mp oynuyamıyorum çünkü ea sportsa girmio psne girio ama ea sportsa giriş yapmıo arkadaşımın ps3'ünde de denedim olmadı yardım eder misiniz bu arada fifa 12'nin demosunda bile ea sportsa giriş yapmıo bir yardım ederseniz sevinirim mp oynamak istiorum artık :D

serverları bi zahmet kapasınlar
  • Merhaba,

Şu anda burada fazla çevrimiçi kişi yok. Sorununuzu daha detaylı bir biçimde yazarak DH forumda bir konu açabilirsiniz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: audance1

fifa 2010 eskidi artık oynayan pek kalmamıştır heralde ama ben hala oynuyorum :D ancak mp oynuyamıyorum çünkü ea sportsa girmio psne girio ama ea sportsa giriş yapmıo arkadaşımın ps3'ünde de denedim olmadı yardım eder misiniz bu arada fifa 12'nin demosunda bile ea sportsa giriş yapmıo bir yardım ederseniz sevinirim mp oynamak istiorum artık :D

Ea Fifa 2010 online ı kapadı bende denedim olmuyor.

Bu arada iyiki doğdun :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!Serious!! -- 4 Haziran 2012; 1:28:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.