Şimdi Ara

FİFA 17 Nvdia Ekran Kartı Hataları Çözümü (Kernel hatası,Oyun Yükleme Ekranında Atma) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
25.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk üç adımdan sonra hala kernel hatası var ise windowsu temiz bir ön yükleme ile çalıştırmayı deneyin. pc deki driverlar da çakışıyor olabilir. artık tek tek herşeyi deneyeceksiniz başka çare yok.
    temiz ön yükleme için şu linkteki adımları uygulayın. win8.1 olanına göre =https://support.microsoft.com/tr-tr/kb/929135
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar6055

Pm attım.

Aynı sorun var. Repair sonrası 1 maç sorunsuz sonra yine oyun kapanıyor.
  • serdar6055 kullanıcısına yanıt
    Hocam senin mesajı görmeden aynı linkten bakıp yaptım ve oldu 2 saattir oynuyorum nerdeyse..Ama her bilgisayarı kapatıp açtığımda aynı işlemi mi yapacağım ?
  • mertkangok M kullanıcısına yanıt
    Bir kez yaptıysan yeterlidir dostum. İyi oyunlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazdığınız mesajın bi üstündeki mesajda Windows temiz önyükleme ile ilgili bilgi verdim. O linkten temiz önyükleme ile Windows u çalıştırıp oyuna öyle girin

Eyvallah hocam sanada iyi oyunlar :)
  • Oyunu tam ekran yapamıyorum ama böyle bir problemi olan var mı ??
  • mertkangok M kullanıcısına yanıt
    Ben de tam ekran oluyor. Fakat performans daha da düşüyor. Bence pencere modunda devam et. Sonuçta elimizdeki kartlar low olarak anca oynatıyor. Çok da zorlamaya gerek yok

• Eyv. Çok sağolasın büyük bir dertten kurtardın beni.
  • bende işe yaradı saol kardeşim

• şimdide alt yazı kayboldu bazen bi kaç konuşmada görünüyor hunter modunda genelde yazı yok
    nereden ayarlanır biliyormusun

• iskambil İ kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bi sorun yok dostum. Yolculuk modu da alt yazılar da herşey yerinde

• hocam bende de 720m var. oyunda kasmasından korkuyorum o yüzden satın almadım. sorun yoksa alayım o zaman.
  • mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Bende bi sıkıntı yok hocam şimdilik. Tüm modlar sorunsuz. Sadece online de biraz kasıyor lag var gibi. Ama o da herkesde var. Tuşları geç algılama gibi. Yinede oynanıyor.

• 1 aydir su sekilde bi sorunum var . Mac içerisindeyken oyun 10 saniye gibi bi sure donuyor ve oyle kaliyor , online moddaysam atiyor . Suna dikkat ettim C surucum bu donma olurken disk kullanimini %100 e cikariyor . Benim oyunum hard diskte E surucusunde , C de ssd var . Anlamadigim olay su , ssd mi yüzde yüze cikarmak için saniyede 50 mb in uzerinda dosya yazmasi gerekiyor Fifa nasil böyle bi sorun cikartiyor anlamiyorum .
  • Enviable. E kullanıcısına yanıt
    Oyundan kaynaklı bi sıkıntı oldugunu sanmıyorum. Bir de oyunu ssd ye yükleyip deneseydiniz. Benim oyun C de ssd de yüklü.

S.A USTA BENİM PC ÖZELLİKLERİ...İ.3 İŞLEMCİ 4NESİL..8GB RAM..2GB NVİDİA GEFORCE GT 430 EKRAN KARTI NE YAPTIYSASM JORNEY MODDA YANİ YOLCULUK MODUNDA MAÇA GİRERKEN KARNEL DRAVER 75.95 HATASI ALIYORUM ....VE TÜM ESKİ SÜRÜMLERİ YÜKLEDİM GENE AYNISINI YAPIYOR NAPMAM LAZIM
  • MARTİALCN M kullanıcısına yanıt
    İlk mesajdaki adımların hepsini uyguladıysanız ve hala olmuyorsa Windowsu önyüklemesiz çalıştırıp o şekilde oyuna başlayın. Bazen driverlar arası çakışma olabiliyor. Ama dediğim gibi önce ilk mesajdaki adımları uygulayın

• Vallahi ne yazıyosa yaptım ettim overclock denedim downclock denedim 2-3 kere format attım vsvsvs birçok şey ama bi türlü çözemedim şu sorunu. Lenovo y510p var elimde 1080p orta ayarda oynatıyo ama hep DX hatası alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemalhsandogan

Vallahi ne yazıyosa yaptım ettim overclock denedim downclock denedim 2-3 kere format attım vsvsvs birçok şey ama bi türlü çözemedim şu sorunu. Lenovo y510p var elimde 1080p orta ayarda oynatıyo ama hep DX hatası alıyorum

Oyunu açıyor, oynuyorsunuz ve oyun esnasında mı dx hatası veriyor? sorunu tam olarak eblirtirseniz yardımcı olmaya çalışayım.hata anındaki ekran görüntüsü olursa daha iyi olur. directx kaynaklı bi hata olabilir. dx i güncellediniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.