Şimdi Ara

FIFA 17'nin Hikaye Moduna Ait Bir Video Paylaşıldı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hoydaaaa fifa 15 den sonra bir daha fifaya para vermem diyordum ama galiba yine vericem ço hoşuma giti la
  • lan fifa16 oynuyorum bir daha n*h alırım derken fifanın yaptığına bak :D vallahi alacagım yine

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oha diyen arkadaşlar hiç NBA 2K16 oynamadınız galiba, ondaki kariyer moduna çok benzer bir şey yapmışlar ama NBA 2K16'da kendi karakterinizi oluşturup, kendi özelliklerinizi ayarlayabiliyordunuz, FİFA 16'da tek bir tipi oynamak can sıkıcı olur. Umarım tek tip yoktur.

Varsa da sırf bunun için PC'ye modlar gelecektir. :)
  • Adamlar harbi uçmaya başladı.. Helal. Multi'den çok kariyer oynarım hele bir de 15 yıl sınırını kaldırsalar FIFA 17'de.. Hedef 2071 der akarım
    Umarım sadece ALEX HUNTER değil kendi kariyerimizi de böyle yaparız O zaman tam olur işte. (Tipimizi mevki ve gideceğimiz takımı vs vs onları seçersek tam olur işte)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ustanak -- 12 Haziran 2016; 23:41:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Oha diyen arkadaşlar hiç NBA 2K16 oynamadınız galiba, ondaki kariyer moduna çok benzer bir şey yapmışlar ama NBA 2K16'da kendi karakterinizi oluşturup, kendi özelliklerinizi ayarlayabiliyordunuz, FİFA 16'da tek bir tipi oynamak can sıkıcı olur. Umarım tek tip yoktur.

Varsa da sırf bunun için PC'ye modlar gelecektir. :)

Oynadık gardaş niye oynamayak da onda kendi tipini vs ni yapıyordun ok de o bildiğin siyahı ana karakter gibi kendi bildiğini okuyordu? 1 yılı tamamen bitirdim ve yo ye aha diyen ana karakterimden gına gelmişti.. Lafta özelleştirme o dediğin, gerçekte olsa tadından yenmezdi.
  • Gerçekten güzel olmuş. Ea iyi çalışmış bu sene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi de kendimiz olamıyormuyuz, illa Alex hunter ı mı oynayacaz? Ben belki Fenerbahçe ile oynamak isteyecem, United ı hiç sevmem.

• futbol oyunlarını sevmeyen beni bile etkiledi be:D

• herşeye okeyimde neden Manu yani başka takımmı yok sanki düşük takımlardan yıldız çıkmıyormu 2-3 senede kendisini gösterip transfer olmuyorlarmı neden Manu'ya yani sanki futbola yön veren takım gibi şu sıralar için konuşuyorum premierligde iş yok ama neden var premierlig çünkü en çok para kazandıran ingiltere ve premierlig olduğu için nasıl bf veya call of duty'de Abd yi kurtarıyoruz sürekli bunda da aynı mevzu yazık ya ispanya gibi bir lig varken bir kerede farklı birşey yapalım deseler bu videodan çok daha hoşumuza giderdi eminim

• Marcus Rashford bencede. Çok iyi. Jose Mourinho. Forza manu bu sene :)

• Çok doğru bir karar NBA 2K serisinde kariyer modu hikaye sunumuyla birlikte çok eğlenceli hale geliyor şimdi aynı zevki fifada da yaşamak güzel olacak.

• İşte bu kariyer modu Mourinho beni heyecanlandırmadı değil hani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ea yıktı geçirdi, muhteşem olmuş,,,

• Çok güzel düşünmüşler. Animasyonlar filan çok iyi. Bu senaryo modu, kariyer modundan ayrı olabilir, belki. Çünkü baya bir hikaye anlatımı var gibi.

• Fifa pek oynamıyorum, alışkanlık gereği pes oynarım orada kulüp kariyeri ve futbolcu kariyeri diye 2 tane oyun modu vardı. Bildiğim kadarıyla Fifa'da sadece kulüp kariyer modu vardı. Şimdi oyuncu kariyeri yeni eklendi sanırım ve müthiş gaza getirici sunumlarla harika olmuş...

Zaten bu tarz modlar sürekli maçtan maça geç şeklinde olunca bayıyordu, bu şekilde daha eğlenceli ve sürekleyici olur.

Fifa doğru yerden giriş yapmış, futbolu seven herkes bir şekilde kariyer hayali kurmuştur ve bunu sanal olarak oynama keyfi süper olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: 0quz28

herşeye okeyimde neden Manu yani başka takımmı yok sanki düşük takımlardan yıldız çıkmıyormu 2-3 senede kendisini gösterip transfer olmuyorlarmı neden Manu'ya yani sanki futbola yön veren takım gibi şu sıralar için konuşuyorum premierligde iş yok ama neden var premierlig çünkü en çok para kazandıran ingiltere ve premierlig olduğu için nasıl bf veya call of duty'de Abd yi kurtarıyoruz sürekli bunda da aynı mevzu yazık ya ispanya gibi bir lig varken bir kerede farklı birşey yapalım deseler bu videodan çok daha hoşumuza giderdi eminim

Arkadaş taktığın mevzuya bak :) Manchester United ve İngiltere ligi dünya üstünde en çok ilgi gören liglerden biri, adamlar tercihini böyle yapmış. İspanya seçilse bu sefer neden İspanya diye hallenen insanlar olacaktı. Belli ki oyun İngiltere'de fazla ilgi çekiyor...Diğer yandan tek takım ve ligi bağlı kalacaklarını sanmıyorum, oyunda istediğin lig ve takımdan devam edebilirsin gibi geliyor. Bu haliyle de iyi zaten

• Hikaye modu güzelde ben normal kariyer modunun adete hikayeymis gibi sunulmasını daha çok isterim. Umarım tek yenilik bu mod olmaz diğer modların da sunum yönünde geliştirilmesi şart çünkü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Hikaye modu güzelde ben normal kariyer modunun adete hikayeymis gibi sunulmasını daha çok isterim. Umarım tek yenilik bu mod olmaz diğer modların da sunum yönünde geliştirilmesi şart çünkü.

Öyle de güzel olur ama ikisini ayrı isteyenler de olabilir. kimisi maçımı yapayım çıkayım da diyebilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: darknesfx

script 16 nın devam oyunu script 17.. bi daha oyuncuları aptal yerine koyan bu oyuna para vermem. momentum, script zırvalığı tüm hızıyladevam edecek hemen

Bir şey diyeyim mi? Lütfen para verme. Lütfen oynama bu oyunu. Senin gibi düşünenlerin bu oyunu almayacak olmasına o kadar seviniyorum ki... EA bedavadan ununu elemiş gibi oluyor sayenizde...

• Editörler, FIFA'nın E3 videosunu göremedim... Bu E3'ten önce yayımlanan video. Bir zahmet onu da ekler misiniz?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.