Şimdi Ara

Fifa 16 webapp

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende fifa 15 olmasına rağmen telefondaki uygulamadan 2016 nın utmine giremiyorum login yaptıktan sonra oyunla ilgili yenilikleri gösteriyo ve geçemiyorum. Nasıl giricem bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FUT Ana Konuda yazdığı üzere önce bilgisayar üzerinden webapp üzerinden girip ardından telefon apk üzerinden girmelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuccaCarLino

FUT Ana Konuda yazdığı üzere önce bilgisayar üzerinden webapp üzerinden girip ardından telefon apk üzerinden girmelisiniz.

Bende de aynı sorun ama benin fifa 15im yoktu. Bi ayrıntılı anlatır mısın nasıl yapacağımızı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteye girdiğimde pc üzerinden fifa 16 yok gibi duruyor hemen satın al diyor ama key olarak ekledim fifayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tarik-mete T kullanıcısına yanıt
    Yaptım sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 05mete05

quote:

Orijinalden alıntı: LuccaCarLino

FUT Ana Konuda yazdığı üzere önce bilgisayar üzerinden webapp üzerinden girip ardından telefon apk üzerinden girmelisiniz.

Bende de aynı sorun ama benin fifa 15im yoktu. Bi ayrıntılı anlatır mısın nasıl yapacağımızı

Fifa 15 yoksa oynayamazsınız oyunda bir takım oluşturmadan. Öncelikle oyunun açılmasını ve orada bir takım oluşturmayı beklemeniz lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.