Şimdi Ara

FİFA 15 Ultimate Team / İstanbul United

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar, herkes gibi bir Fifa fanatiği olarak İstanbul United adlı takımımla Ultimate
    Team maçlarımı sizinle paylaşmak istedim, umarım herkesin izlerken keyif alacağı bir
    takım yapabilmişimdir, yorumlarınızı lütfen esirgemeyin. Takip etmek isteyenler abone olmayı unutmasın :)

1. Bölüm / Son Dakikada Gelen Galibiyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜstKomşu -- 10 Mayıs 2015; 13:00:27 >

• 2.Bölüm

8 Gollü kazananı olmayan bir maç ve üstünlüğü erken aldığımız ayrı bir maç. Serimiz hızla devam ediyor. Yorumlarınız benim için çok önemli, olumlu olumsuz
    fikirlerinize açığım, takip etmek isteyenler abone olmayı unutmasın, İyi Seyirler.

• Hahahahah guzel kardesim eline saglik.

Ard arda mi cekiosun bilmiorum ama anlatirken oynamak yorucu bir mactan sonra kesiliyor insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Hahahahah guzel kardesim eline saglik.

Ard arda mi cekiosun bilmiorum ama anlatirken oynamak yorucu bir mactan sonra kesiliyor insan

Sesi görüntü üstünden almıyorum, ayrı bir kanal olarak alıyorum, sonra da araya bazı ufak espirili efektler
    Yorumun için teşekkürler, 3.Bölüm yakında :)

Edit: Önerilere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜstKomşu -- 11 Mayıs 2015; 9:36:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.