Şimdi Ara

FIFA 15 Satın Alma (ORİGİN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 senedir FIFA'nın bağımlısı olduk vazgecemiyoruz.3 senedir de klasik vatandan yada dr lerden
    gidp kutulu alıyordum şimdi yeni motor filan gelince ayrı bir heycan sardı ön sipariş vermek istiyorum.
    Originden daha önce almış yada bilgisi olan arkadaşlara sorum şu
    1-Aradaki farklar mevcut ona göre orantılı fiyat oynuyor sizcede en mantıklısı ultimate edition değilmi?

2-Mesela 40 pack her hafta veriyormuş galiba böyle sacmalık var mı?Daha önceki senelerde 4 5 verirdi yada kod verirlerdi kutu da gold pack acardık simdi ben her hafta bir pack acmak ıcınmı beklicem.(Çevirisinde her hafta yükselen bir oyuncu cıkma olasılığı diyor.)

3-Zannetmiyorum ama distribütör farklı ülke olduğu için Türkiye ye Aral game ile gelen arasında fark olurmu?

4-Biliyorsanız diğer secenekleri acıklarmısınız ultimate editionın belki bilmediklerimizin üzerine ekleriz.

5-Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Şimdiden teşekkürler.

FIFA 15 Satın Alma (ORİGİN) FIFA 15 Satın Alma (ORİGİN)

• Ben geçen sene Originden almadım Playstore'dan aldım. Fakat bi miktar bilgim var bunları anlatayım. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltebilirler..

1-Originde 10€ fiyat farkı var -Standart Edition ile Ultimate Edition arasında- Ama bence pek önemli bi fark yok. Geçen sene playstore'dan aldığımda Ultimate Edition olarak almıştım. Fiyatı da Origin'in yarısıydı. Ve oyun çıkmadan 4-5 gün önce Origin Kodu gönderdiler. Origine kodu ekleyip oyunun resmi çıkış tarihine kadar bekledim. Galiba 24 Eylül de çıkmıştı onlarda 21-22 Eylül gibi Playstore hesabıma mesaj olarak göndermişlerdi.

2- Ayrıca 40 Pack her hafta vermiyor. Standart Edition'da 15 hafta boyunca her hafta 1 paket verirken Ultimate Edition'da 40 hafta boyunca her hafta 1 paket veriyor. Fakat pek önemli değil çünkü Gold Pack veriyor. Zaten biraz iyi oynuyorsan 1-2 hafta içerisinde lig atlayıp her lig sonunda rahat Gold Pack kazanmaya başlarsın. Ayrıca en kötü 15 Hafta sonunda sen o Gold Packleri önemsemezsin. Galiba 5.000 lik olan paket veriliyor. Bunu oyunda 4-5 hafta sonunda hiç açmazsın bile. 7500'lük olanı açarsın. Eğer oynadıysan anlamışsındır beni

Ek olarak Messi FUT Loan player var Ultimate Edition'da ama gene pek bi önemi yok. Çünkü Messi'yi 1 hafta oynayabileceksin sonra takımından çıkarılacak.
    adidas® Predator Boot Bundle - Historic Kit - 3 Tane Gol Sevinci ek olarak Ultimate Edition'da var. Yani bunlarda pek önemli değil bence. Zaten historic kit kullanan görmedim 2014'te hemen quick sell yapıyoruz Gol sevinçlerini de lvl ilerledikçe açılacağını düşünüyorum. Yani Ultimate Edition olmayanlarda da olacağını düşünüyorum. Olmazsa bile 3 gol sevincini yapmasan ne kaybedeceksin zaten , Krampon desen ne farkeder bi çeşit krampon görmesen sorun olmaz bence

3- Bildiğim kadarıyla hiçbir fark olmuyor. Fakat ben DVD olarak değil Key olarak aldığım için birşey diyemem. Belki Kapaktaki resim farkı olabilir. -Türkiye'ye özel kapak tasarlanır mı bilmiyorum-

Ve benim tercihim biraz bekle ve Türkiye'den oyunu al. Origin abartılı derece yüksek bence. Çünkü Euro olarak satış yapıyor. Aral da kutulu oyun şuan 153 TL. Playstore da yakında ön satış yapacak. O en fazla 110 olur diye düşünüyorum. Playstore dediğim gibi şifre veriyor ve normal originden almış gibi oluyorsun bi fark olmuyor. - Origin'de Product Key kısmına Playstore'dan verilen keyi yazıyorsun - Ama Playstore Ultimate Edition mu yoksa Standart Edition mu satacak bilmiyorum. Ama bence bi önemi yok
    Yabancı ülkelere bulaşma derim çünkü her gün banlanma riski taşırsın. Ben çevremde banlanan bi kaç kişi gördüm. Az ihtimal ama EA'nin napacağı belli olmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allenbaha -- 8 Ağustos 2014; 19:31:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: allenbaha

Ben geçen sene Originden almadım Playstore'dan aldım. Fakat bi miktar bilgim var bunları anlatayım. Yanlışım varsa arkadaşlar düzeltebilirler..

1-Originde 10€ fiyat farkı var -Standart Edition ile Ultimate Edition arasında- Ama bence pek önemli bi fark yok. Geçen sene playstore'dan aldığımda Ultimate Edition olarak almıştım. Fiyatı da Origin'in yarısıydı. Ve oyun çıkmadan 4-5 gün önce Origin Kodu gönderdiler. Origine kodu ekleyip oyunun resmi çıkış tarihine kadar bekledim. Galiba 24 Eylül de çıkmıştı onlarda 21-22 Eylül gibi Playstore hesabıma mesaj olarak göndermişlerdi.

2- Ayrıca 40 Pack her hafta vermiyor. Standart Edition'da 15 hafta boyunca her hafta 1 paket verirken Ultimate Edition'da 40 hafta boyunca her hafta 1 paket veriyor. Fakat pek önemli değil çünkü Gold Pack veriyor. Zaten biraz iyi oynuyorsan 1-2 hafta içerisinde lig atlayıp her lig sonunda rahat Gold Pack kazanmaya başlarsın. Ayrıca en kötü 15 Hafta sonunda sen o Gold Packleri önemsemezsin. Galiba 5.000 lik olan paket veriliyor. Bunu oyunda 4-5 hafta sonunda hiç açmazsın bile. 7500'lük olanı açarsın. Eğer oynadıysan anlamışsındır beni

Ek olarak Messi FUT Loan player var Ultimate Edition'da ama gene pek bi önemi yok. Çünkü Messi'yi 1 hafta oynayabileceksin sonra takımından çıkarılacak.
    adidas® Predator Boot Bundle - Historic Kit - 3 Tane Gol Sevinci ek olarak Ultimate Edition'da var. Yani bunlarda pek önemli değil bence. Zaten historic kit kullanan görmedim 2014'te hemen quick sell yapıyoruz Gol sevinçlerini de lvl ilerledikçe açılacağını düşünüyorum. Yani Ultimate Edition olmayanlarda da olacağını düşünüyorum. Olmazsa bile 3 gol sevincini yapmasan ne kaybedeceksin zaten , Krampon desen ne farkeder bi çeşit krampon görmesen sorun olmaz bence

3- Bildiğim kadarıyla hiçbir fark olmuyor. Fakat ben DVD olarak değil Key olarak aldığım için birşey diyemem. Belki Kapaktaki resim farkı olabilir. -Türkiye'ye özel kapak tasarlanır mı bilmiyorum-

Ve benim tercihim biraz bekle ve Türkiye'den oyunu al. Origin abartılı derece yüksek bence. Çünkü Euro olarak satış yapıyor. Aral da kutulu oyun şuan 153 TL. Playstore da yakında ön satış yapacak. O en fazla 110 olur diye düşünüyorum. Playstore dediğim gibi şifre veriyor ve normal originden almış gibi oluyorsun bi fark olmuyor. - Origin'de Product Key kısmına Playstore'dan verilen keyi yazıyorsun - Ama Playstore Ultimate Edition mu yoksa Standart Edition mu satacak bilmiyorum. Ama bence bi önemi yok
    Yabancı ülkelere bulaşma derim çünkü her gün banlanma riski taşırsın. Ben çevremde banlanan bi kaç kişi gördüm. Az ihtimal ama EA'nin napacağı belli olmaz..

ben originden almayı düşünüyordum ama sizin yazıyı okuynca playsore u bekleyeyim dedim bakalım ön siparişe koyacaklarmı 15 i...umarım 150 tl den fazlaya satmazlar çünkü playstore 150 tl üstüne kredi kartı geçmiyor..eğer 150 tl üstü olursa hemen originden sipariş verecem

• Ben TTNET yetkilileri ile konuştum. Ön siparişe kesin koyulacak, fakat tam tarihi şuan belli değil dedi. Tahminimce Eylül başında koyarlar. Ayrıca durmaplay.com'da şuan 94 lira. Buna bakarak playstore'da en fazla 100 olur. Ama playstore da kayıtlıysanız doğum günü çeki olarak %10 indirim kodu vermişlerdir. Durmaplay de playstore ile aynı mantığa sahip. Hatta önceden alışveriş yaptıysanız bonuslarınız olabilir yada kayıtla 1 lira indirim kazanabilirsiniz Yani şuan en ucuz 93 lira ile durmaplay.com olarak gözüküyor. Bekleyip göreceğiz. En geç Eylül'ün 3. haftasına kadar vaktimiz var.
  • allenbaha A kullanıcısına yanıt
    çok güzel açıklamışsınız da şimdi kafamda büyük bir problem oluştu. Acıklaması öyledir normalde farklıdır dedim de benım ultimate edition almamın tek sebebi bu pack davasıdır hani 5 tane filan veriyor oyun bası birde kutudan cıkan var 1 tane eee tamamda benım amacım Ultimate edition alarak 1 0 önde başlamak değilmi en az 30 tane filan ben oyuna başlar başlamaz acmak 40 pack o zaman amacsız sizin dediğinize göreyse ben zaten cok pazarda takılmasam kelepirden oyuncu düşürmesem cok iyi para yapıyorum o 40 pack 40 hafta dağıtamazlar heralde 24 hafta dağıtırlar. ki cok sacmadır ki 40 pack direk acılmıyacaksa cok aptalca tercih illa oyunun verdiği 5 pack icin mi alıcaz suan bende büyük sorular bıraktım dostum

Ayrıca messi filan dediğin gibi önemsiz onlar ha vermişler ha vermemişler de kit olarak tüm clasic kitler tüm gol sevincleri olması bildiğim ps3 deki hesap 60 üstüydü pc ye devam ettım suan 42 lvl olmus olmam lazım benım ıcın benım düşündüğüm gibiyse iyi de
    Dediğin gibiyse çok vasat hiç bir ayrıcalığı yok ne güzel de heveslenmiştim.

• allenbaha A kullanıcısına yanıt
    siz birde key den bahsediyorsunuzda söyle birşey var bir benım yakın tanıdıgım ve nette de cok duymuşumdur key alıp banlanmak key iptal edebiliyolar biliyorum. Yerinizde olsam 2 kere düşünürüm.
  • ben fifa'yı origin üzerinden aldım, standart sürümü olanı..

fut bana göre değil..

ben fifa 08'den beri ps3'de oynuyordum.. fifa 13'den beride pc'de oynuyorum..

Oyunda sürekli kariyer yapıyorum, oyuncu kariyeri..

online match ve diğer şeylerede standart sürümünde girebiliyorsunuz..

fut'u deli gibi online üzerinden sadece fut play oynayanlara öneririm..

arkadaşlarıyla veya bağlantısı düşük günde 2-3 online match atarım diyenlere standart sürümünü öneririm..

oyunu çıkışta hemen alıp oynamak istiyorsanız güvendiğiniz her hangi bir yer varsa ordan alın.. origin, gamestop, amazon, playstore fark etmez..
  • Hemen cevap vereyim eğer 40 pack ile kafanızda soru işareti kaldıysa şöyle söyleyeyim. Originden girin FIFA 15 alma yerine. Ordan ultimate edition ile standart edition arasındaki fark olan 15 pack ve 40 pack olayına tıklarsanız şu yazıyı görürsünüz 'released one per week.' Bu açıklayıcı olmuştur diye düşünüyorum.

Kit olarak herşey var sadece 1980-1990 lı yılların kitleri historic kite giriyor. Onlarıda kullanan gerçekten yok neredeyse. En azından ben gördüğümü hatırlamıyorum. 2000'den fazla maç yapmış olmama rağmen..
    Tüm gol sevinçleri var. Fakat belli kısmı -Ünlü olan veya çok sevilen- Onlara lvl konuluyor. Ultimate Edition ile alırsanız sadece fazladan 3 gol sevinci olacak onlarda 'Kiss the Wrist, Stand Tall and Flag Kick' Tek bilmediğim kısımsa Ultimate Edition ile alınca direkt olarak açık olarak mı gelecek yoksa gene level mi gerekecek onu bilmiyorum. Eğer direk açılırsa Standart Edition'a lvl olarak gelir. Eğer Ultimate Edition'a lvl olarak gelirse standart edition sahipleri hiç kullanamaz.. Düşünce mdirekt açık olarak gelir ve Standart Edition'a lvl olarak gelmesi yönünde..

Bu key banlanma olayı yabancıların originlerinden alanlar için geçerli. Mesela Meksika Origininden alıyorlar. Oranın parası çok değersiz olduğu için Dolayısıyla ucuza alıyorlar. Fakat EA bunu yasaklıyor alanları yakalarsada banlıyorlar. Ama sen Türkiye'de güvenilir siteden alırsan bu sorunu yaşamazsın. Ama tabi kutlu oyun seven biriyseniz Aral'dan kutulu almanızı tavsiye ederim. Ama herkesten geç başlarsınız oyuna Güvenilirlik için zaten forumu takip etmeniz yeter size

Yani diyeceğim FUT FİFA'nın en çok satmasına neden olan bir bölüm. Eğer Ultimate Edition alırsanız bana göre Standart Edition alandan bi farkınız olmaz. Sadece 10€ fazla vermiş olursunuz. Kimse sizin historic kitinize bakmaz belki ilk hafta messi ile hava atabilirsiniz
    Bu sırada ultimate edition almayı düşünen biriydim ta ki Fifa'nın aradaki farkı açıklamasından ve biraz araştırmalarımdan sonra değişti.

• Dediğin gibi de şöyle birsey var her hafta 40 lık oyuncu seklinde de verebilirler. 1 gold pack 5000 lik vereceklerini zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok her hafta bir gold kart verilecek..

standartta bu 15 hafta boyunca olacak, diğeri ise 40 hafta..

arada çok bir fark ve yok.. 2 tane forma, 3 tane ayakkabı için değmez bence.

tabi zevkler ve renkler tartışılmaz..

isteyen istediğini almakta özgürdür, yeterki herkes orjinal kullansın.
  • originde bulunan 40 gold pack acıklamısından harici bir acıklama var mı acaba sizce normal birşey mi 40 hafta gibi zaman dilimine yaymaları ki bu cok uzun bir süre sezon bitti mi UT biter kullanıcı azalır. Her hafta 3 rarelik gold pack icinse gerçekten cok saçma değmez.

forma ayakkabı dediğin gibi önemsiz.

orjinal alınmıcaksa fıfa hic oynanmasın daha iyi 3 senedir alıyorum bir gün bile niye aldım diye pişman olmadım.
  • arkadaşlar originden aldığım fifa 15 listemden kayboldu sizdede durum böylemi acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.