Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fataly

Bu da Fenerbahçe-Beşiktaş

Fenerbahçe'den Alves ile Webo yu da ekleyelim ayrica Beşiktaş' tan hutchinson, Ba, Töre'nin yuzleri de yapılmış yine diğer oyuncular da benzetilmeye calisilmis ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

Fb gs ovr.
     [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

http://www.youtube.com/watch?v=6MYZ_M0v4I4&list=UU3AJUrSPxV-4Z0aWdLFHWOQ#t=902

buda beşiktaş ovrleri

hutchinson 75 olsa söverdim ama allahtan silver'e if gelir tots gelir bayram ederiz.

bu sene 2013'ün belçikası olacaz gibi. 74 ovr çok güzel silverler var.

• demo ne zaman geliyor belli mi?

• 666azazel kullanıcısına yanıt
    Ben gidip Pes konusuna yazıyor muyum oyun çok kötü saçma olmuş diye. Ne farkı var.

Buraya gelip oyunu kötülemenin bi manası yok. Ki bence dengeli bir oyun olmuş gibi oynayınca daha iyi anlayacağız.

Sen öyle yazdın diye burda kimse Fifa almıcak herkesi kurtardın
  • Umarım bu sene Legendary zorluk ile oynanan maçlar daha zevkli olur. Kariyer modda adam gibi oynamak için CPU custom'den pass error'u 75'e getirip oynuyordum anca dengeli adam gibi oynanıyordu. Diğer türlü press yapsan bile 45 dakika topu vermeyen Guardiola mantığı oyun oynuyorlar. Boşluk vermez isen tüm maç top çevirir bu yapay zeka. Yeter artık gidin riske girin uzaktan deneyin, fake şutlar atıp rakibin hata yapmasını beklemeyin her zaman.
    Bir de FUT'ta Ultimate zorluk denen birşey var o da Legendary'nin momentumlu hali. Sinirlenenler uzak dursun.
  • Videolar Çok güzel ya, ligimizin geri dönmesi harika oldu Overall olarak şuan Fenerbahçe daha iyi gözüküyor. Ama overalllar sürekli güncelleneceği için çok da takılmamak lazım. Bu arada oyunda bile şansımız tutmuyor Beşiktaş'a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakal41234 -- 8 Eylül 2014; 19:35:21 >
  • Lob pas isabetliliği azalmış gibi geldi bana videolara bakarsak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjk ovr. Buyrun
     [FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhturk

quote:

Orijinalden alıntı: The Last Beerbender

quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

oyun baya kötü futbol demeye bin şahit ister...

oyun şahane olmuş bence. custom oyuncu yüzleri bile neredeyse yapılabileceği kadar yapılmış, gördüklerimden Sow, Bekir, Gökhan gayet benziyorlar. Başlangıç ekranındaki oyuncu overalları da tutarlı olmuş. Sabırsızlıkla bekliyorum oyunu.

Benim gordugum kadariyla
    Topal, meireles, diego, kuyt, sow
    Chedjou, sneijder, melo yüzleri yapılmış
    Fakat helal olsun canerin yuzunu yapmasalar bile saçını bile yapmislar ve arkadasin dediği gibi yüzleri benzetmeye calismislar cok iyiydi bence ;)
    Ayrica Emenike & Sow

bende çok dikkat ettim,yüzlerin çoğu yapılmış diğerleride max. seviyede benzetilmiş,çok beğendim ve sevindim şahsen

• quote:

Orijinalden alıntı: skaytaran22

quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

oyun baya kötü futbol demeye bin şahit ister...

Galatasaray daha iyi diyenlere gelsin video

Ovr. hesabı yapanlara...

fenerbahçe gercekten takım olarak güzel duruyor. tabi bu gs den iyi demek değildir. oyuncudan oyuncuya degişir. bir fenerli olarak fenerbahceyi begendim ama kıyaslamak dogru olmaz. gs de güzel bir takım. dikkatimi ceken sow emenikeden daha hızlı gibi geldi bana. :D birde kaleciler cok iyi olmus yaw.

11 anlamında fener daha kuvvetli gibi. Fenere artı egemen girdiğinde 11 dahada yükselecektir. Kuyt fifa serileri hıza önem verdiği sürece kötü olmaya devam edecek belliki.
    Onun yerine 4-1-2-1-2 gibi sistemle orta saha emre ya da alper denenebilir. Sow season oynarken forvettede 79-80 civarı kalırsa çok iyi olur.

Gs dzemaili ve pandevden sonra iyi olur. Çok büyük fark olmaz aralarında. 1-2 oynar yine.telles eleştirileri tutmuş heralde. Ovrl düşmüş sonunda.

Kaleci direk kırmızı kart gördü

• Fb olsun dıye gunlerce dua ettık:)) fb degil tüm türkiye ligi var ea'ya teşekkür edelim eleştiriyi birakin keyfini yaşamaya çok az kaldı
  • quote:

quote:

Fenerbahçe'den Alves ile Webo yu da ekleyelim ayrica Beşiktaş' tan hutchinson, Ba, Töre'nin yuzleri de yapılmış yine diğer oyuncular da benzetilmeye calisilmis ;)

Sivok ve Veli de çok benzemiş gördüğüm kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Last Beerbender -- 8 Eylül 2014; 20:01:40 >

• Oyunculari ceviklestlrecem diye lastik gibi ziplatmalarinin ne geregi vardi, fifa 14'de etraflarinda donemezler cok hantallardi, fifa 15'de hizli olsun diye yine top gibi yerinde durmayan oyuncular bunun ortasini bir turlu bulamadilar gitti.
    Top hakimiyeti nerdeyse yine kaybolmus. Top ayigindan kacicakmis gibi surekli. İzlediklerimden farkli olur insallah oynanisi.

• quote:

quote:

Oyuncuların yarısından çogu benzememiş gs fb bjk trabzon dışındaki takımlardaki oyuncuları düşünemiyorum bile bu ben bile yaparım Türkiye ligini en azından 4 takımın oyuncuları benzeseydi çıkacak oyun bu gs-fb maçı yaptıklarına göre

• Beşiktaşlı oyuncuların puanlarını merak ediyordum baya iyi oldu bu video. Yukarıda ilk 11 paylaşılmış yedekleri de belki merak edenler olur. Pektemek 74, Cenk Tosun 73, Kerim 72, Sivok 75, Necip 70, Cenk Gönen 74. Sosa da 77-78 civarında olur sanırım henüz eklenmemiş.
  • Fenerbahçe 4.5 yıldız olmuş, çok beğendim Fenerbahçeli oyuncuların overall lerini.
  • bu izlediğiniz oyunla online oyun arasında hiç bir benzerlik olmayacak ilk gün uptadesi ile oyunun hızı artacaktır
  • quote:

Ben gidip Pes konusuna yazıyor muyum oyun çok kötü saçma olmuş diye. Ne farkı var.

Buraya gelip oyunu kötülemenin bi manası yok. Ki bence dengeli bir oyun olmuş gibi oynayınca daha iyi anlayacağız.

Sen öyle yazdın diye burda kimse Fifa almıcak herkesi kurtardın

Sen pes konusuna yazmıyor olabilirsin birde gel bak pes konusuna neler yazmışlar burda fazla konuşulmuyor ama pes konusunda sürekli fifa söyle fifa böyle diye övüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

Umarım bu sene Legendary zorluk ile oynanan maçlar daha zevkli olur. Kariyer modda adam gibi oynamak için CPU custom'den pass error'u 75'e getirip oynuyordum anca dengeli adam gibi oynanıyordu. Diğer türlü press yapsan bile 45 dakika topu vermeyen Guardiola mantığı oyun oynuyorlar. Boşluk vermez isen tüm maç top çevirir bu yapay zeka. Yeter artık gidin riske girin uzaktan deneyin, fake şutlar atıp rakibin hata yapmasını beklemeyin her zaman.
    Bir de FUT'ta Ultimate zorluk denen birşey var o da Legendary'nin momentumlu hali. Sinirlenenler uzak dursun.

Eee Legendaryde tek onemlı olan şey sabır bırak yapsınlarpası bir zaman sonra sapıtıyorlar .Ama sinirlendinmi imkansız o maçı alman .Sabrın biterse maçda biter :D.Fut da geçerli değil dediğin .Single da paso onu oynardım paso kazanırdım :D Çok ciro yaptım o sayede :D

• Galatasaraylılar şimdi çıkıpta fenerin overallarıda aziz başkan ayarlattı der

Şikeden alınmadı diye kıvranıyolardı bazıları

• 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.