Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi işe gideceğim de, maaş yatınca Fifa 15 alsam mı ki diyorum.FUT için.

Sadece Tr ligini mi seçebiliyoruz FUT ta ? ben Premier ligi seçemem mi mesela ? Hiç bilmiyorum FUT olaylarını.

Açıklarsanız sevinirim.
  • Oyun çıkınca kapışırız

Hayır ovr. lara göre konuşmadım. Ovr. ları yazdım ama zaten hangi oyuncunun iyi olduğu ortada. Burak'ın Emenike'den, Sneijder'in Diego'dan, Muslera'nın Volkan'dan, Melo'nun Topal'dan daha iyi, Bruma'nın Sow'dan hızlı olduğunu ve skill kullanmak için daha iyi bir oyuncu olduğunu bilmeyen yoktur.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 8 Eylül 2014; 14:31:33 >
  • Arkadaşlar şimdi işe gideceğim de, maaş yatınca Fifa 15 alsam mı ki diyorum.FUT için.

Sadece Tr ligini mi seçebiliyoruz FUT ta ? ben Premier ligi seçemem mi mesela ? Hiç bilmiyorum FUT olaylarını.

Açıklarsanız sevinirim.
  • İki kere yazmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs_drogba11

Oyun çıkınca kapışırız

Hayır ovr. lara göre konuşmadım. Ovr. ları yazdım ama zaten hangi oyuncunun iyi olduğu ortada. Burak'ın Emenike'den, Sneijder'in Diego'dan, Muslera'nın Volkan'dan, Melo'nun Topal'dan daha iyi, Bruma'nın Sow'dan hızlı olduğunu ve skill kullanmak için daha iyi bir oyuncu olduğunu bilmeyen yoktur.

burak hariç dediğin doğru. emenike fifanın en çok beklenen adamı belkide.
    keza brumo sow meselesi çok göreceli. kanat oynatacağın adam gol atsın istiyorsan sow koşsun istiyosan bruma. ben olsam sowu oynatırım mesela. kişiden kişiye değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

Oyun çıkınca kapışırız

keza brumo sow meselesi çok göreceli. kanat oynatacağın adam gol atsın istiyorsan sow koşsun istiyosan bruma. ben olsam sowu oynatırım mesela. kişiden kişiye değişir.

Bence Burak Emenike'den daha iyi ben çünkü Burak her sene daha fazla gol atıyor(Kaçırdıklarının yarısı kadar) Bruma'yla kanatları etkili kullanmak istiyorum. O yüzden Sow yerine Bruma.

• Takımı kendi kuruyosun. İster İngiltereden kur ister Türkiyeden ister karışık. 5-10 tane takım kurabilirsin paran ölçüsünde. Kurduğun takımlarlarda maç yapıyosun. Yine diğer oyuncuların kurduğu takımlarla eşleşiyosun online olarak. Yani premier lig de oynayım la liga da oynayım diye bişey yok. Her maç ayrı bir kurduğun takımla yapabilirsin. Kabaca mantığı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Arkadaşlar şimdi işe gideceğim de, maaş yatınca Fifa 15 alsam mı ki diyorum.FUT için.

Açıklarsanız sevinirim.

FUT konusu vardı forum da detaylı olarak.

basitçe anlatmak gerekirse, elinde sıfır kadroyla karma takım kuruyorsun. tüm oyuncular bir havuzun içinde yani kadrona istediğin oyuncuyu alabilirsin tabi paranın yettiği kadar sonuçta herkes her oyuncuyu farklı fiyattan satacak. ya da gerçek para ile kart açıcaksın ordan oyuncu düşücek beğenirsen satmazsın beğenmezsen satarsın para kazanırsın. 10 tane lig var herkes 10. ligten başlayıp üst liglere doğru çıkıyor. sende oyuncu alıp satıyorsun işte online ya da offline kupa maçlarıda yapabiliyorsun dünyadan diğer oynayanlarla. Lig flan yok öyle türkiye ligiymiş premier ligmiş diye. biraz araştır zaten fifa sadece fut için alınır cinsten :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: freakofnature

quote:

Oyun çıkınca kapışırız

Bence Burak Emenike'den daha iyi ben çünkü Burak her sene daha fazla gol atıyor(Kaçırdıklarının yarısı kadar) Bruma'yla kanatları etkili kullanmak istiyorum. O yüzden Sow yerine Bruma.

bence bi emenikeyi dene. insan azmanı gibi fifada

• İmzamdaki linkten FUT hakkında bir çok şey öğrenebilirsin..
  • sneijder ne kadar downgrade yedi bilen var mı?Ayrıca Ligin en iyi forveti Sow bu durumda overall olarak 81'e tekabul ediyor ST oynatınca.Bruma St de kaç olur acaba Sow ile Bruma bi o kadar alakasız oyuncular.Ama bizim deha Tdlerimiz harcıyor sol kanatta adamı.
  • Arkadaşlar kesin bi tarih yok mu ps4 demo için biri 10'u diyor biri 9'u ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Iceberg35

Arkadaşlar kesin bi tarih yok mu ps4 demo için biri 10'u diyor biri 9'u ?

10

• Sağolun arkadaşlar.Ben şimdi Fifa World oynuyorum da aynı mı FUT onun ile ? Orada da oynuyorum RM yi seçtim Casemiro geldi paketten.Sonra gelen oyuncuların alayı 55 60 overalli oyuncular.Kaleci kova gibi.Siyahi bir stoperim var boy ağaç gibi ama Hazard'dan kafa golü yedik.

Arkadaşlar birde hazır bulmuşken sorayım.Savunma özürlüyüm ben.En zor modda bile gol atabiliyorum.Top genelde %55 %60 bende oluyor.

Fakat bir ara pası atıyorlar.Gol yiyorum.Hele duran toplarım facia.Her 3 kornerden birisi gol oluyor.Savunmama Hummels ve Ramos'u koysam da durum bu.

Savunma işini de detaylı öğretebilecek var mı bana ?

Ek olarak eski usül savunma yapıyordum fakat 15 ile yeni savunma şekline geçeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlotte McKinney -- 8 Eylül 2014; 15:15:44 >
  • Denerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 8 Eylül 2014; 15:18:28 >
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

• Skandal resmen... son 2 sezondur ortalikta olmayan XAVI 86... Dunyanin en iyi cift yonlu oyuncusu YAYA TOURE 86 ??

24 goal,12 asisst

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 8 Eylül 2014; 15:34:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcity

Skandal resmen... son 2 sezondur ortalikta olmayan XAVI 86... Dunyanin en iyi cift yonlu oyuncusu YAYA TOURE 86 ??

/>

aynen kardeşim geçen cdm pozisyonunda oynucaksın 20 yakın gol atıcaksın Rezalet ötesi resmen

• yaya ve vidale yapılan büyük haksızlık şu an ikiside schweinsteigerden iniestadan xaviden daha iyiler modricten de daha iyiler hatta.
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.