Şimdi Ara

Fıfa 15 Alındı ORGİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aldım ultimate editionu hata mı ettik doğru yaptık bilemedim ama ilk niyetim ut almaktı alıverdik alanlarada hayırlı olsun şimdiden.Sorularınız varsa originle ilgili sorabilirsiniz.

Fakat originin kredi kartı girdisi olarak havadan 6 tl cekmesi 69eurodan daha cok koydu.

Fıfa 15 Alındı ORGİN

• Hocam keşke originden Meksika üzerinden alsaydınız, ben öyle yaptım 103 liraya geldi (45$).
  • quote:

Orijinalden alıntı: senceron

Aldım ultimate editionu hata mı ettik doğru yaptık bilemedim ama ilk niyetim ut almaktı alıverdik alanlarada hayırlı olsun şimdiden.Sorularınız varsa originle ilgili sorabilirsiniz.

Fakat originin kredi kartı girdisi olarak havadan 6 tl cekmesi 69eurodan daha cok koydu.

Fıfa 15 Alındı ORGİN

Hayırlı olsun, bende playstore den aldım...

• teşekkürler sizlerede hayırlı olsunda hocam riske göze alamadım ya biraz bagımlılık var birşey cıkar fılan düşündüm onuda cokta alıverdik işte :)
  • Hocam UT edition'ın + sı yok keşke almasaydınız. Gold paket veriyor içinden sadece 1tane rare kart çıkıyor onun oyuncu olma şansı da 12 de 3
  • Oyunun ciktigi güne kadar bekleyip 100 liraya almak varken neden 200 kusur verdiniz ki?

Playstore keyleri dagitinca millet satmaya başlayacak zaten oradan paraya çevirenler var zararina satiyorlar 12 ay taksitle alip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben bir türlü alamadım origin üzerinden Standar paketi almaya çalışıyordum paypal üzerinden her defasında hata verdi bende gidip araldan aldım. siz acaba ne üzerinden alış verişi gerçekleştirdiniz ?
  • Ben origin üzerinden aldım hocam, paypalda bir sorun çıkmadı, Meksika IPsi ile aldım, sonra giriş yaparken ödeme ekranında IPyi değiştirip normale aldım o şekilde tamamladım ödemeyi.
  • Ben şuan almayı denedim yine aynı hata ile karşılaştırm hata kodu 10048 acıklama kısmında daha sonra tekrar deneyin veya başka bir döeneme seceneği kullanın diyor yogunluk varmış aşağı yukarı 1 hafta böyle denedim sonrada sen şansını kaybettin origin dedim :)

Bf4ü originden almıştım hiçbir sıkıntı yaşamadım ama Fifa 15 yok alamadım bir türlü
  • Fifa 15 isteyen olursa sadece 1 adet 100 tl arabirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Teknisyeni -- 17 Eylül 2014; 17:41:10 >
  • isteyen olursa 20 tl indirim kodu verebilirim playstore
  • quote:

Orijinalden alıntı: senceron

isteyen olursa 20 tl indirim kodu verebilirim playstore

Bana verebilirmisin

• Ludosh kullanıcısına yanıt
    usta nasıl ea eski kullanıcılarına paket acmalarında daha cok cıkma yüzdesi veriyor illaki okadar paran verenede karsılaksız bırakmaz diye düsünüyorum sene ıcınde mutlaka fayda saglıyolar droplar olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.