Şimdi Ara

FIFA 13'TE TÜRKİYE LİGİ YOK! - İMZA KAMPANYASI! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
6.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: WirierJerk

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WirierJerk

Oyunun satın alınması gerektiğinin bende farkındayım ancak öyle yada böyle milyonlarca oyuncusu var FIFA'nın.

TR'de var mı ? Tabiki Milyonlarca oyuncusu var ama o Metin'de TR'de var yazıyor. Aslında bunu EA Sports'a değil bizim hıyarlara atmak lazım. TFF'ye ama fazla umursayacaklarını zannetmiyorum.

TR'de de var tabi ki gözümüzün önünde genelde korsancılar var ancak birçok onsol oyunucusu oyunu orijinal almayı tercih ediyor. Bunun dışında sadece Türk oyuncular değil ki Türk Ligi isteyen bir sürü yabancı oyuncuda var..

Milyonlarca oyuncu yok maalesef. Taş çatlasa FIFA burada 50,000 satar. Maalesef biz azınlık bir kitleyiz. Umarım TR ligini eklerler eklemezlerse canları sağolsun.

Haklısın.Sokakta kime sorsan playstationda oynanan oyun diye Pes der.
    ve xboxdan haberi olmayanlar var.
    Bu yuzden zorunlu olarak pes alıyolar.
    Sadece turkiyede kac ps kafe var. Hepsi en az 5 tane oyun alsa binlerce pes satiliyo. Fifayı herkes oynayamiyor.Zor fifa zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

Beyler umudunuzu kırmak gibi olmasın ama bosuna uğraşıyorsunuz. TFF'yi ikna etmeniz lazım ki bu cok zor adamlar takmıyorlar bile. Gecen sene bende bayağı bi uğraşmıştım ama olmadı. Simdi de zor, maalesef.

Kıçı Kırık lige kim bilir kaç para istediler. EA Sports'un yapabilecek hiç bir şeyi yok. Hoş pek de üzülmüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Garnispos

Beyler umudunuzu kırmak gibi olmasın ama bosuna uğraşıyorsunuz. TFF'yi ikna etmeniz lazım ki bu cok zor adamlar takmıyorlar bile. Gecen sene bende bayağı bi uğraşmıştım ama olmadı. Simdi de zor, maalesef.

Kıçı Kırık lige kim bilir kaç para istediler. EA Sports'un yapabilecek hiç bir şeyi yok. Hoş pek de üzülmüyorum.

Normal bir lisans ücretinin üstünde istemişler gören Premier League sanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydi gecmiş olsun Ligimiz bu saatten sonra yok.
  • Gönderdim umarım olur.
  • Creation centre da lisanslı oyunculardan takım oluşturmak paralı olmasa tr liginin olmaması umurumda olmazdı ama lisanssız oyucularla formalarla o kadar da zevkli olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.