Şimdi Ara

fifa 13 online oyun garip bir kasma var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, yeni notebookumda fifa 13 online oynayamıyorum. oyun sırasında kesintiler oluyor. eski bilgisayarım asus n61jq da (i7 işlemcili) sıkıntısızdı. fakat yeni aldığım toshiba P875-329

(http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/toshiba-p875-329-p875-329-notebook-core-i7-240ghz-16gb-2tb--173-2gb-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65456#allImages )

bu notebookta sorun yaşadım. ilk aklıma norton antivirüs mü engelliyo geldi onu kaldırdım tekrar denedim. sorun aynen devam ediyor.

işlemcisi falan yüksek aslında ama, arka planda bişeyler mi çalışıyo. toshibanın bazı zamazingo programları mı sıkıntı yaratıyo yoksa ekran kartı mı zayıf anlamadım.

cevap bekliyorum arkadaşlar teşekkürler. oyun esnasında garip bir kasma oluyo. oyun süresi ile 5 dk sıkıntı yok. sonra bi kesik geliyor sonra yine sıkıntı yok. sanki biri dürtüyor gibi.. nasıl anlatayım bilemedim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutguven -- 1 Ağustos 2013; 17:18:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.