Şimdi Ara

FIFA 11 TÜRKÇE YAMA v1.1 ÇIKTI!! - (%100 TR MENEJER MOD) GOOGLE ÇEVİRİSİ DEĞİL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
18.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • FIFA 11 PC için Türkçe yamadır bu.
  • Teşekkürler hocam
  • Emeklerine sağlık dostum, teşekkürler
  • hocam çevirin mukemmel ötesi. aldım yükledim. tam bizim kültürümüze göre cevirmişsin. çok begendim ama menejerlik modunda liverpoolu aldım. hazırlık maçlarını bitirdim. ligin ikinci maçında hep oyundan atıyor. galip geliyorum. maç bitiyor. sevinirken maç sonunda oyuncular fifayı kapatıyor, windowsa atıyor. bunun sebebi nedir?

fifa resmi yaması 1.01 midir nedir onuda yükledim. ne sorun olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 2 Şubat 2011; 12:38:42 >
  • hocam buraya bakmadan pm'den cevaplamışım.1.01 yamasını yükle belki yararı dokunur demiştim.sana birazdan pm'den orjinal dil dosyalarını atacağım.
  • Ps3de Neden Olmazki Ha Neden of ya ,

Güzel Çalışma Hocam Eline Sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snekz23 -- 2 Şubat 2011; 14:27:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

hocam buraya bakmadan pm'den cevaplamışım.1.01 yamasını yükle belki yararı dokunur demiştim.sana birazdan pm'den orjinal dil dosyalarını atacağım.

hocam PM den görüştük. sorun haloldu sandım. ama yine devam ediyor.. ingiltere ligi oynarken menejer modda oyundan atıyor. bazen 1. maçta bazen 10. maçta

maç bitiminde tam sevinme ekranı gircek atıyor. şansa bak ya
  • Arkadaşlar bende loc klasörü yok hatta game klasörüde yok nasıl olucak

C:/Program Files/EA Sports/FIFA 11/Game/data

bendeki aşşağıda

C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA MANAGER 11

http://img821.imageshack.us/i/resim1ow.jpg/

Yanlı oyunu almışım kusurabakmayın cevap içinde ayrıca teşekküler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOKTORs06 -- 22 Şubat 2011; 20:34:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOKTORs06

Arkadaşlar bende loc klasörü yok hatta game klasörüde yok nasıl olucak

C:/Program Files/EA Sports/FIFA 11/Game/data

bendeki aşşağıda

C:\Program Files\EA SPORTS\FIFA MANAGER 11

http://img821.imageshack.us/i/resim1ow.jpg/

FIFA MANAGER 11 farklı bir oyun bu konuda ki yaması yapılan FIFA 11 farklı bir oyun.
  • ya arkadaşlar ben kuramıyorum bunu eng_us-meta.xml ve eng_us.db bu 2 dosyayı soylediginiz dosyanın icine atıyorum ama değişiklikleri onaylıyormusunuz die bi soru gelmiyo cünkü orda bu dosyalar yok olmuyo işte ya of
  • 2. yolu dene.mutlaka olacaktır
  • linklerin birinde silinmiş dio birinede giremiyorum kapanmış site başka bi yerden indirdim dedigini yapıyorum hata veriyor uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu.devam'ı tıklatırsanız uygulama bu hatayı yok sayar ve devam etmeyi dener. cıkış'ı tıklatırsanız,uygulama hemen kapatılır 'C:\program files\EA Sport\FIFA11\game\data\loc\cze_cz.db' yoluna erişim reddedildi dio ne yapcam
  • hocam diceklerimi aynen uygula:

->öncelikle C:\program files\EA Sport\FIFA11\game\data içerisindeki loc klasörünü sil
    ->http://www.4shared.com/file/z8WkV86c/loc.html adresinden dosyayı indir ve içerisindeki loc klasörünü C:\program files\EA Sport\FIFA11\game\data içerisine at
    ->http://www.fileserve.com/file/mepymbS adresinden programı indir.daha sonra programı açarak: File>Extract from .BIG> Local Databases seç ve programı kapat.
    ->http://www.4shared.com/file/9ciIxYWC/FIFA_11_-_Trke_Yama_11_-_Aralk.html adresinden dosyayı indir ve içerisindeki loc klasörünü C:\program files\EA Sport\FIFA11\game\data içine at."dosyaları değiştirmeyi kabul ediyormusunuz?" sorusuna "tümüne evet" yap.şimdi tekrar oyuna girip deneyebilirsin.yaman türkçe olmuş olması lazım

• kardeş verdigin sitelere giremiyorum 3 sitede telekomünikasyon iletişim bakanlıgı tarafından kapatılmış vah benim bu başşıma gelenlerrr
  • kardeş ben kendi başıma hallattim yaman ve güzel çevirilerin icin teşekkurler fifa 12 dede senden güzel bi iş cıkarmanı diliyorum ve bekliyorum
  • hocam teşekkür ederim.inşallah vakit bulursam FIFA 12 çıktığında onuda çevirmeyi çok istiyorum.Bol eğlenceli oyunlar
  • teşekkürler
  • ben db master 11 i yukleyip file//extract from.BIG//Local database dedim de bana şöyle bi uarı verior

Uygulamanızda işlenmemıs ozel durum olustu.devam ı tıklatırsanız uygulama bu hatayı yoks aayr ve devam etmeyi dener.çıkış ı tıklatırsanız uygulama hemen kapatılır

C//program files //EA sports/fıfa 11//game//data/loc/cze_cz.db yoluna erişim reddedildi.

arkadaşlar ne yapabilirim bole hata vermesıne karsı verdiğiniz dosyaları kopyalayıp loc un ıcıne felanda attım ama evet veya tümüne evet gibi onay cıkmadı.türkçe olmadı oyun.yardımlarınızı beklıorum acilen.
  • Lütfen Yardım Edin... Kardeşim dediğin herşeyi yaptım ama oyun yine ingilizce? Oyuna girdiğimizde ülke bayraklarında Türk bayrağı yok?! Lütfen yardım et yüzlerce sayfaya girdim bi tek sen güzel anlatmışsın yardım et?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.