Şimdi Ara

FIFA 11 Ana Konu - OYUN ÇIKTI! HAYIRLI OLSUN! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.665
Cevap
2
Favori
423.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke konuyu bu kadar erken açmasaydınız... WC konusu ortalarda yok bile şimdiden... Gerçi sen açmasan başkası açacaktı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

Keşke konuyu bu kadar erken açmasaydınız... WC konusu ortalarda yok bile şimdiden... Gerçi sen açmasan başkası açacaktı...

Fifa farklı WC farklı
  • acaba pc ye nolacak
  • Şu stadları gerçekçi yapsınlar artık örneğin Anfield Road ta taraftar ve sahanın arasında 100 metre kadar fark var... çok saçma stadları gerçekle bire bir yapsalar daha güzel olmaz mı çoğu stadta bu durum böyle buna bir çözüm getirmden gözüme gözükmesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 12 Mayıs 2010; 20:51:58 >
  • Çoğu spor oyunu
  • FIFA 2011 yerine başlık FIFA 11 yapılsa daha iyi olmaz mı?
  • Fifa 11'de futbolcular adeta gerçek yüzleriyle bulunacak.
    EASports Fifa11'de yüzler için yeni bir teknik kullanacak. Bu teknikte yüzdeki en ufak detay bile kaçmayacak.

FIFA 11 Ana Konu - OYUN ÇIKTI! HAYIRLI OLSUN!

http://translate.google.com/translate?hl=da&sl=fr&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.girondins.com%2Fcms%2Finfos%2Ffil-infos%2Fdivers--fifa-au-haillan%2Farticle.jsp%3Fid%3Dg2_78030%26portal%3Dfb_9134%26cat%3Dc_5012

• bütün liglere yapmıcaklar ki gene türkiye liginde gene yüzler olmucak belli başlı takımların oyuncularında uygulanır bu işlem. inşallah süper ligdede uygulanırda ben yalancı çıkarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Fifa 11'de futbolcular adeta gerçek yüzleriyle bulunacak.
    EASports Fifa11'de yüzler için yeni bir teknik kullanacak. Bu teknikte yüzdeki en ufak detay bile kaçmayacak.

http://translate.google.com/translate?hl=da&sl=fr&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.girondins.com%2Fcms%2Finfos%2Ffil-infos%2Fdivers--fifa-au-haillan%2Farticle.jsp%3Fid%3Dg2_78030%26portal%3Dfb_9134%26cat%3Dc_5012

Bu her oyuncuya yapılamaz tabiki yine ünlü oyunculara yapılır.Keşke her oyuncuya yapılsa:)Ana mesaja ekliyorum teşekkür ederim.

• Harika ötesi bizi bekliyor gibi :) yaza doğru bi dünya oyun çıkıcak zaten buda gelsinnn :)
  • benim beklentim online modların çeşitliliği yönünde.

1-Mesela en başta 2 vs 2 oyunlarımızda lobyde sorunsuz kurulabilmeli karşı rakibimiz ve takımımız psn listedeki arkadaşlarımızdan oluşabilmeli. (bu sene fifa 10 da yapamadığımız 2 vs 2 turnuvalarına atıfta bulunuyorum)

2-ranked 2vs2 olabilir pro modun daha küçük versiyonu. bu da tadından yenmez. :))) tek takım 2 üye ikiside birbirinden kabiliyetli :)))) sonuçta futbol kollektif bir oyun. 2 kişilik rankedlar oynayabildiğimizi düşünmek bile hoş.:)

3-ranked match oynamaya girince, takım seçme ve ready dediğimiz erkranda rakibin son üç macı L-L-W ve skill level 20 gibi bilgilendirici bir topik olmalı. hadi level olmasa bile W-D-W ibaresini görmek isterim. bir de puanı görmek güzel olur. 3580 dir mesela 20 puan daha alsa, level atlayacak. bu bilgi de maçı daha zevkli hale getirir.
    level atlamaması için kasarsın :)))))))) veya galibiyet zincirini kırmakta zevkli olur.

şimdilik aklıma gelenler ....

• pes11 i zorlucak gibi.. hayırlısı
  • Zorlamak değil ben yine geçeceğini tahmin ediyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkevil_26

pes11 i zorlucak gibi.. hayırlısı

1.si oyunun ismi PES 11 değil PES 2011... Son iki rakamın yazılması FIFA serisine özel bir şey.

2.si Zorlucak gibi diye bir şey yok 3 senedir alt üst ediyor zaten PES i...
  • Şu yukardaki yüz yapma haberinin orjinalini okudum.

Robert Keyghobadi Fifa nın yüz yapma ekibinin şefi. Böyle fotoraf çekme teknolojisiyle yüz yapma işlemini ilk kez yapıcaz diyor. Resimde görülen çadırın içinde suratı her açıdan gören 8 ayrı kamera aynı anda fotoraf çekiyor.

Chelsea, Juventus, Barcelona , Lyon u tamamlamışlar. Bu takımlardaki oyuncuların hepsi tek tek çadıra girip fotoraf çektirmiş. Oyunda sadece en çok alınan takımları yapıcaz demeyide unutmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Darkevil_26

pes11 i zorlucak gibi.. hayırlısı

1.si oyunun ismi PES 11 değil PES 2011... Son iki rakamın yazılması FIFA serisine özel bir şey.

2.si Zorlucak gibi diye bir şey yok 3 senedir alt üst ediyor zaten PES i...

yazdıklarına gülüseyip geçiyorum dostum tamam senin dediğin gibi olsun :)
  • Zaten Pesi geçti oyun Pes Fifaya yetişmeye çalışıyor.
    Bu yeni teknik keşke her oyuncuya yapılsa ama onu yapmak çok zor ve çok maliyetli olur.
  • Hadi bakalım para yetişmiycek oyunlara bu yaz
  • Pes-Fifa kavgasına dönüşmesin arkadaşlar konu.Fifa'nın olumlu olumsuz yanlarını söyleyin ama Pes-Fifa kavgası olmasın lütfen:) Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Şu yukardaki yüz yapma haberinin orjinalini okudum.

Robert Keyghobadi Fifa nın yüz yapma ekibinin şefi. Böyle fotoraf çekme teknolojisiyle yüz yapma işlemini ilk kez yapıcaz diyor. Resimde görülen çadırın içinde suratı her açıdan gören 8 ayrı kamera aynı anda fotoraf çekiyor.

Chelsea, Juventus, Barcelona , Lyon u tamamlamışlar. Bu takımlardaki oyuncuların hepsi tek tek çadıra girip fotoraf çektirmiş. Oyunda sadece en çok alınan takımları yapıcaz demeyide unutmamış.

Baya güzel olacak inanıyorum. Türkiye ligide baya iyi bir lig sayılır. Her ne kadar yüzler, oyuncu özellikleri vs. Hollanda, Norveç vs. ligleri kadar kalitesiz olsada. (Fifa 10) Bence bu liglerden 1 adım daha öne çıkartılmalı. Bir şey hoşuma gitmişti... Fifa 10 da Bursaspor'u seçince gelen stad bilgiğin Atatürk Stadının 1-2 ufak farkı olan versiyonu. Yani bunu yapmaları demek stadı kontrol edip ona göre bir stadı Bursaspor'a vermeleri demektir... Aradaki farklarda stadın 3 tarafının açık olmasıydı... 1 tarafı açık olsaydı al işte Atatürk Stadı...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.