Şimdi Ara

FIFA 07 de şam.ligi ve UEFA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar konu açmışsınız ama ben cevaolıyamıyorum daha yeni üye oldum da biri bana kesin olarak söyliyebilirmi FIFA 07 de şam. ligi veya UEFA varmı yani ts liginde gs ile sezon u bitirdim hiç bişey olmadı quit yazısı vardı bide acayip şeyler işte onları biliyosunuzdur nasıl olcak ? anlatırmısnız ..

• Manager Moduna girdiğinde bi takım seçiyorsun nasıl olsa, onunla ilk sezonu bitiriyorsun, sonra 2.sezon eğer gösterdiğin başarı güzel olur da ilk ikiye girersen Şampiyonlar Ligine katılabilirsin.. Ya da 3-4 olursan Uefa, o şekilde..
  • valla kardeş gerçekten çok saol Allah razı olsun !..
  • valla kardeş gerçekten çok saol Allah razı olsun !.. birde bişey sorcam sen dedin ya
    onunla ilk sezonu bitiriyorsun, sonra 2.sezon eğer gösterdiğin başarı güzel olur da yani 1.sezonu bitrcen sonra 2. sezonda 1 vea 2 olursan öyle dimi yani 1 . sezon bitirsen bişey olmuyo dimi ?
  • FiFa 2007 De Şam Ligi mi Var?

Ne Zaman Suriye Takımları FiFa Ya Eklendi
  • kardeş şam ligi yani şampiyonlar ligi şam. ligi .. anladın mı ?
  • Gary sana bi sorum olcak manager modunda maç yapıyorum sezondayım maç bitince bazen para kaybediyom bazen ise +69$ felan geliyo para kaybetmemin nedeni nedir ? :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoRy

Gary sana bi sorum olcak manager modunda maç yapıyorum sezondayım maç bitince bazen para kaybediyom bazen ise +69$ felan geliyo para kaybetmemin nedeni nedir ? :d

futbolcuların maç primleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: GangSTAz

FiFa 2007 De Şam Ligi mi Var?

şam ligi haaa suriye ligi haaaailahi kardeş şaka diimi allah allah
  • quote:

Orjinalden alıntı: GangSTAz

FiFa 2007 De Şam Ligi mi Var?

puhaha güleceğim yoktu valla
  • c.zvezda yı alın çok i takım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.