Şimdi Ara

FIFA 07/08 Edition! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
5.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum peki o arkadaşın yaptığı olay yasal mı bunun için EA dan resmi izin alındı mı alındıysa helal olsun ama alınmadıysa ve patentiniz yoksa hakkınızda yasal işlem başlatılır gibisinden bir tehdit hiç hoş kaçmamış benden söylemesi kimsenin zaten böyle birşeye kalkışacağını sanmıyorum ama dediğim şartları sağlamadıysanız yaptığınız şey zaten resmi ve patentli birşey değildir dolayısıyla sizin kazanılmış yasal bir hakkınız olmadığından bu şekilde bir işlemi eğer yukarıdaki koşulları sağlamadıysanız başlatmanız söz konusu bile olamaz aksine reverse engineering den o kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu dahi olabilir EA den resmi izin alınmadıysa ve bu çalışmanızın patenti yoksa...

Eğer patent aldıysanız da helal olsun diyorum size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reason666 -- 12 Temmuz 2007; 2:09:59 >
  • yeter kardeşim 20 aynı şey denilmezkiEA DAN İZİN ALDIYSA helal olsun eğer patent alındıysa helal olsun sanki avukatsın sende
    quote:

Orjinalden alıntı: reason666

Dostum peki o arkadaşın yaptığı olay yasal mı bunun için EA dan resmi izin alındı mı alındıysa helal olsun ama alınmadıysa ve patentiniz yoksa hakkınızda yasal işlem başlatılır gibisinden bir tehdit hiç hoş kaçmamış benden söylemesi kimsenin zaten böyle birşeye kalkışacağını sanmıyorum ama dediğim şartları sağlamadıysanız yaptığınız şey zaten resmi ve patentli birşey değildir dolayısıyla sizin kazanılmış yasal bir hakkınız olmadığından bu şekilde bir işlemi eğer yukarıdaki koşulları sağlamadıysanız başlatmanız söz konusu bile olamaz aksine reverse engineering den o kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatılması söz konusu dahi olabilir EA den resmi izin alınmadıysa ve bu çalışmanızın patenti yoksa...

Eğer patent aldıysanız da helal olsun diyorum size.

• arkadaşlar bence hiç gerek yok menajer modda 1 maç yaptıktan sonra hata veriyor...kriz geçirmek istemeyen indirmesin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaturcarbon -- 12 Temmuz 2007; 11:29:48 >
  • BU YAMA SADECE "ŞİMDİ OYNA MODUNDAN" BAŞKA BİRŞEYE YARAMAZ + DEPLASMAN TAKIMININ TARAFTAR SESİ DAHA ÇOK ÇIKIYOR. MANAGER MODU YAPAMADIKTAN SONRA FAZLA BİRŞEYE YARAMIYOR. FULL ÇALIŞSA EFSANE BİRŞEY OLURDU. YİNEDE EMEĞİNE SAĞLIK
  • tekrardan bu kadar emek harcayanları kutluyorum. ama bu yamanın bir kaç eksiği ve hatası var. şöyleki:
    oyundaki stadyumlar çok basit ve gerçeklikten uzak.
    menejer modu unutmak gerekiyor hele ki daha önceden oynanagelenleri.
    çimler çok güzel ama çapraz. dikine olamlıydı aynı çimler.
    maç esnasında oyuncu adlarının yazıldığı grafikler radar menudeki resimler maalesef hoş olmamış. onlara dokunulmamalıydı.
    ama bütün bunlar giderilebilecek eksikler. dimi?
  • sağol valla güzel olmuş
  • arkadaşım türkiye ligindeki kalecilerin formaları nasıl olmuş öyle berbat + ali samiyeni felan bilmiyorum ama anadolu klüplerin stadlarının taraftar alanı yok boş orkun uşak hem gs da var hem ankaragücünde ama yine tşk
  • hee bide taktik ayarlarken oyuncuların yüzü benziyor ama oyuna girdiğim zmn eskisi gibi vasat
  • hoca fıfa 2007 tam surum nerden bulurum lınk varmı elınızde
  • Konu yenilenmiştir! Resimler tekrar düzenlenmiştir, Herkese iyi eğlenceler. Yeni paket olan TSL 07 Pure Football Eklenecektir.
  • beyler elinde paket olan varmı link
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.