Şimdi Ara

Fiber modem tavsiyesi... 650 tl civari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese.. apartmanin altina kadar ttnet fiber internet gelmektedir.. fiber internet kullanmak icin hangi modemi onerirsiniz ( yoksa sadece router mi kullanacagim.. pek fazla bilgim yok).. butcem 650 tl.. bir de apartmana kadar fiber geliyor evin icinden baglantiyi nasil yapacagim.. simdiden herkese tesekkurler hayirli ramazanlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elrilas -- 12 Haziran 2016; 23:32:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biliyorum belki yuzlerce kez spruldu ancak malesef tekrar birde ben soruyorum.. cevaplarinizi esirgemezseniz cok sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: elrilas

Biliyorum belki yuzlerce kez spruldu ancak malesef tekrar birde ben soruyorum.. cevaplarinizi esirgemezseniz cok sevinirim..

hangi tarifeyi kullanacaksınız
  • Ttnet 24 gb

• quote:

Ttnet 24 gb

Hangi tarife olduğunu belirtmemişsiniz
    Şöyle söylim
    Eğer alacağınız cihaz bağlantıyı wan portu üstünden sonlandıracaksa bir cihaz almanıza gerek yok alsanız da işe yaramayacak
    Mecburen ttnetin verdiği cihazı kullanacaksınız
    Vdsl olarak verilen bir bağlantı ise asus dsl ac 68u olabilir verdiğiniz bütçeye

• Tesekkur ederim cevap icin.. piyasada satilan wan portu olan modemler olmuyormu yani?

• quote:

Tesekkur ederim cevap icin.. piyasada satilan wan portu olan modemler olmuyormu yani?

Eve gelen kablonun resmini atma şansı varmı

• Merhaba tekrar. Geçbuazabildim işler dolayısıyla kusura bakmayın.. eve internet bağlantısı gerçekleşti.. eski modemşm tp link w8968 i taktım çalıştı ancak 24 mbit olan hızım 8 mbit olarak gözüküyor.. vdsl olmazsa çalışmaz deniyordu ancak bir şekilde çalışıyor.. bu modem bildiğim kadarıyla vdsl değil.. 24 mbit göremememşn sebebi bu modemden dolayımı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.