Şimdi Ara

Fiat Marea da sönme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 6 ay önce 2000 model marea sx aldım. alıralmaz lavato lpg taktırdım. 3 aydır arabada sönme silkinme ve devir dalgalanması vardı.
    buji vs değişti bogaz kelebeği temizlendi sorun geçmedi silkinme azaldı sadece.
    kelebek değişti sorun devam etti.
    bilg baglandı 2 hata verdi. hatalar denetlenince özelde hata vermedi yeni program attı 5 gün düzeldi bugün yine sönmeye başladı. bazı yerlerder kelebege gelen siyah kablodan yazıyordu koblolar kontrol edildi çalışıyor dendi.
    nasıl çözülecek daha önce çözen bu konuda sorun yaşayanların önerileri nedir?

• arkadaşlar 6 ay önce 2000 model marea sx aldım. alıralmaz lavato lpg taktırdım. 3 aydır arabada sönme silkinme ve devir dalgalanması vardı.
    buji vs değişti bogaz kelebeği temizlendi sorun geçmedi silkinme azaldı sadece.
    kelebek değişti sorun devam etti.
    bilg baglandı 2 hata verdi. hatalar denetlenince özelde hata vermedi yeni program attı 5 gün düzeldi bugün yine sönmeye başladı. bazı yerlerder kelebege gelen siyah kablodan yazıyordu koblolar kontrol edildi çalışıyor dendi.
    nasıl çözülecek daha önce çözen bu konuda sorun yaşayanların önerileri nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı dert bendede vardı. LPG bağlattıktan 1 ay sonra başlamıştı dalgalanmalar. Derdinizin dermanı burda ben uyguladım sorun düzelmiş satana kadarda problem yaşamamıştım

http://forum.donanimhaber.com/m_33962862/mpage_1/f_/key_//tm.htm#33962862
  • marea ve bravo brava marea topiğinde defalarca yazdık.

Birincisi sorunu benzindemi lpg'demi yapıyor.eğer benzindede aynı sorunu yaşıyorsan arıza pompada.Birde bobinlere bakılmalı.
    Bahsettiğin siyah kablo olayı ecuya giden şase bağlantısının kalınlaştırılması.tabiki kablo faal durumdadır çalışıp çalışmadığına bakmayacak usta ince olan siyah şase kablosunu kalınlaştıracak.Elektirik kabloları zayıf geliyor aynı şey varsa hareret dalgalanması içinde geçerli

marea topiğine ve club sorarsan daha iyi yanıt alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zugasi_berepe -- 11 Haziran 2012; 15:16:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.