Şimdi Ara

Fiat brava devir kesiciye 5. Viteste 5000 devirde giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar 2002 model fiat brava 1.6 16v 103 beygir var sorunum aracım 5.viteste 45 -50 devir arası kesiciye giriyor gazı ayarlamayı becerirsem belki girmiyor ama genelde giriyor lütfen yardım edin aracın devir kesicisinin düşük devire ayarlanmış olabileceğini düşünüyorum eğer böyleyse nasıl yükseltirim yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim 1.3 Albea Bile 5100 De giriyo benzinli araç için en az 6000 dir o bi sorun var kesin
  • Yardımcı olun bazende girmiyor 6000 6200 de giriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabaşar kardeşim.umarım sorunun çözülür.benimde merak ettiğim bişey var.ben geçen aracımın boştayken gazına bastım sonuna kadar ama devir kesici devreye girmedi yaklaşık araç 7000 devire geldi bıraktım gazı normalde kaçta girmesi gerekiyor devreye ve bu devir kesici motor aksamının neresinde oluyor acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umit-ozgur

merhabaşar kardeşim.umarım sorunun çözülür.benimde merak ettiğim bişey var.ben geçen aracımın boştayken gazına bastım sonuna kadar ama devir kesici devreye girmedi yaklaşık araç 7000 devire geldi bıraktım gazı normalde kaçta girmesi gerekiyor devreye ve bu devir kesici motor aksamının neresinde oluyor acaba.

Araçta LPG varsa muhetemelen devir kesiciye girmemiştir benzinde denediğinde girecektir.7000 devire de getirmeyin arıza verme durumu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Orijinalden alıntı: umit-ozgur

merhabaşar kardeşim.umarım sorunun çözülür.benimde merak ettiğim bişey var.ben geçen aracımın boştayken gazına bastım sonuna kadar ama devir kesici devreye girmedi yaklaşık araç 7000 devire geldi bıraktım gazı normalde kaçta girmesi gerekiyor devreye ve bu devir kesici motor aksamının neresinde oluyor acaba.

Araçta LPG varsa muhetemelen devir kesiciye girmemiştir benzinde denediğinde girecektir.7000 devire de getirmeyin arıza verme durumu olabilir.

evet hocam lpg de denemiştim bende bide benzinde deniycem.peki benzıinde normalde kaçta girmesi gerekir devreye

• hocam bu gün benzinde de denedim ama malesef devir kesici devreye girmedi.nerdedir bu cihaz ayarları falan varmıdır canımı sıktı bu konu
  • umit-ozgur U kullanıcısına yanıt
    bende de 2001 brava elx var benzinli devir kesici falan yok 8000 devire bile çıkıyor lpg yi bilmem bende yok
  • normal mi peki bu demek bizim araçtaki devir kesiciler görevini yapmıyor hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.