Şimdi Ara

Fiat Aegea vs 2.nci el Golf 6 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

zamanında 36 bine mi 39 bine mi satılan golf trendlere şimdi 57 ile 55 arası istiyorlar hay halimize.. ve sıfır araba her zaman akıllarda daha az soru işareti bırakır.

hangi zamanlardan bahsediyorsun... :)

ben 10 sene önce stilo aldım ve stilo bile o zamanlar 31.000'di. focus 40.000'di (ikisi de full). golf de bunlardan yukardaydı. çıplak golf bile o zamanlar stilo fiyatının biraz üstüydü. ben bu yüzden hiçbir zaman golf düşünmedim. ama bence şu an uygun fiyatları. golf 61.000'den başlıyor ve indirimle 57'ye geliyor. ben şu an o yüzden ege 1.6 dizel ve golf 1.2-1.4 arasındayım. son iki arabam sıfırdı ve artık 2. el düşünmem doğrusu. birini 10 sene diğerini 8 sene kullandım. 2. el arabalar hep başıma bela olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Hocam Astra'nın 1.6 115 hp benzinlisini 50'ye bırakıyormuş bayiler, Edition donanımı, başlangıç donanımı lakin boş değil bana kalırsa. İster sedan ister hatchback hangisi hoşunuza giderse onu alın derim bu ikisinin yerine.

eski kasa astra yerine 5 sene garantili sıfır ege daha iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sansi Salvo

bana demediniz galiba açtığım ilk konu bu araç tavsiyesi bölümünde açtığım

bu arada cevap veren herkese teşekkür ederim yararı çok

aegea şu anda yok satan bir model.alacak şirketleri vs. düşününce nasıl bir piyasası olacağı bellidir.Golf 6 alırsınız arabada sıkıntı çıkar dünyanın parasını koyarsınız.üstüne üstlük hiç bir şart ve surette aegeada piyasa düşmesi olmaz çünkü araç zam yiyecek böyle giderse.Piyasada dolaşan ve hiç bir şeyden anlamayan tiplerin laflarına bakmayın.0km araba 0km arabadır.Eğer aegea yerine araç düşünüyorsanız o zaman D segmentine C5 gibi peugeot 508 gibi avensis gibi passat gibi araçlara göz atın.
  • 100000 km yapmis bi arac bar birde ilk sizin bineceginiz araç
    Ayrica evet bende gecen gun 50000 tl fiyay aldım astra j sifir km tak lpg yi devam
    Ev borcum olmasa alip kenara koyardim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf 6 her türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok kardes sana degil lafim aegea zarar edermiste golf etmezmiste

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

üzerinde fiat ve vw logosu olan araç alınmaz

Düne kadar vw ye ilahi bi marka muamelesi yapiyodun. Araç değiştirince fikirde değiştirdiğine gore, dediklerini pek dikkate almamak gerek.

• Golf ikinci el olduğu için yaşayacağı değer kaybını yaşamıştır(kendi sıfır oranına göre). Egea sıfır olduğu için değer kaybını ilk kullanıcıda yaşayacaktır.
    Bunun düşünülmesi gerekmektedir.

Bir kağıda golf ve egea fiyatı.
    Yıllık yaptığınız km ve yakıt.
    Kasko vergi bakım maliyeti vs.

Kıyaslaması yapılıp en uygun olan sizin için tercih edilmelidir.

• Git agea al hocam ne isin olur ikinci el golfle al sifir bin.

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

Düne kadar vw ye ilahi bi marka muamelesi yapiyodun. Araç değiştirince fikirde değiştirdiğine gore, dediklerini pek dikkate almamak gerek.

bu dediklerini KANITLAYABİLİR MİSİNİZ ? lütfen açıkça söylüyorum hayatınızın en büyük sallamasyonunu yaptınız hadi KANITLAYIN bana bu yazdıklarınızı? ben oldum olası bu iki markayı sevmedim insanları sömürü olarak görüyorlar bunu her zaman söyledim vede arkasındayım söylediklerimin. sizide bu konuda davet ediyorum söylediklerinizin arkasında olun ve KANITLAYIN. ve ben ne zaman araç değiştirdim ? bmw dışında araç almadım kullanmadım ! HADİ BENİ BAŞKASINA ANLATIRSIN YALAN SÖYLEYEREKDE BENİ BANA YALAN SÖYLEYEREK NASIL ANLATABİLİYORSUN ?

• Golf. Çünkü kalite konfor olarak ciddi fark var.

• mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    valla fiattan bende çok çektim ama yeni modelleri dizel olmak şartıyla tercih edilebilir bence,vw de bana pek çekici gelmiyor opel toyota ford gibi markalar varken bilmiyorum bana soğuk geliyor .tabiki bmw yi onlarla kıyaslamamak lazım ,fiat dacia reno müşterisi zaten bmw tercih edemez yani maddi olsun olmasın onların araç fiyatı+ işletim giderleri+tamir bakım kolaylıkları gibi birsürü öncelikleri var.

• fiat aegea da karar kıldık 1.4 urban modeli biraz sıkıntıya girip alıcaz umarım değer
  • quote:

fiat aegea da karar kıldık 1.4 urban modeli biraz sıkıntıya girip alıcaz umarım değer

Emin olun sıkıntıya girilip alınacak araba değil.Dizel olsa neyse aldıktan sonra rahatlarsıınz deriz ama bu birde benzinli.Yerinizide olsam Linea alırdım.
  • JDMSaMSuN kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda aracımız punto. Malesef dizele bütçe yetmiyor, elimize bir miktar para geçti üstüne koyup alıcaz. Linea gibi değilde daha cezbeden bir araç bakalım dedik aegea ve 2nci el golf çıktı karşımıza. Yukarıda ki arkadaşlarda başka araçlar önermiş onlarıda değerlendiricem. İçime kurt düşürdünüz

edit : bu arada personel indirimiyle filan 46.500 vericez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sansi Salvo -- 21 Kasım 2015; 20:09:22 >
  • Sansi Salvo kullanıcısına yanıt
    Accent blue Mode plus daha iyi diyorum.Ama 2.El mondeo,Avensis hadi bunlarıda geç Golf 6 Bile çok,çok daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JDMSaMSuN -- 21 Kasım 2015; 20:13:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: xxkoksalxx

zamanında 36 bine mi 39 bine mi satılan golf trendlere şimdi 57 ile 55 arası istiyorlar hay halimize.. ve sıfır araba her zaman akıllarda daha az soru işareti bırakır.

hangi zamanlardan bahsediyorsun... :)

ben 10 sene önce stilo aldım ve stilo bile o zamanlar 31.000'di. focus 40.000'di (ikisi de full). golf de bunlardan yukardaydı. çıplak golf bile o zamanlar stilo fiyatının biraz üstüydü. ben bu yüzden hiçbir zaman golf düşünmedim. ama bence şu an uygun fiyatları. golf 61.000'den başlıyor ve indirimle 57'ye geliyor. ben şu an o yüzden ege 1.6 dizel ve golf 1.2-1.4 arasındayım. son iki arabam sıfırdı ve artık 2. el düşünmem doğrusu. birini 10 sene diğerini 8 sene kullandım. 2. el arabalar hep başıma bela olmuştur.

2011 yılında 45.500'e A3 almıştım.
    Golf'ün ise başlangıç fiyatı 36.800 lira idi.
    Ne zamanlardı bea

• quote:

Orijinalden alıntı: JDMSaMSuN

quote:

fiat aegea da karar kıldık 1.4 urban modeli biraz sıkıntıya girip alıcaz umarım değer

Emin olun sıkıntıya girilip alınacak araba değil.Dizel olsa neyse aldıktan sonra rahatlarsıınz deriz ama bu birde benzinli.Yerinizide olsam Linea alırdım.

linea'yla bu bir mi? çocuk mezarı gibi araba linea. daracık, kafan da tavana çarpıyor. punto çok daha güzel linea'dan. hiç değilse insanın kafası tavana çarpmıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

quote:

bu dediklerini KANITLAYABİLİR MİSİNİZ ? lütfen açıkça söylüyorum hayatınızın en büyük sallamasyonunu yaptınız hadi KANITLAYIN bana bu yazdıklarınızı? ben oldum olası bu iki markayı sevmedim insanları sömürü olarak görüyorlar bunu her zaman söyledim vede arkasındayım söylediklerimin. sizide bu konuda davet ediyorum söylediklerinizin arkasında olun ve KANITLAYIN. ve ben ne zaman araç değiştirdim ? bmw dışında araç almadım kullanmadım ! HADİ BENİ BAŞKASINA ANLATIRSIN YALAN SÖYLEYEREKDE BENİ BANA YALAN SÖYLEYEREK NASIL ANLATABİLİYORSUN ?

15 saat geçti yazdığını hala neden ispatlamadın siteden özelliklede baktım 2-3 saat kadar çevrimiçi kaldın hadi ispatlasana yazdığını sallamak yalan söylemek birilerini karalamaya çalışmak size ne kazandırıyor ? bu kadar basit insansınız hala ispatlayamıyorsunuz yazdıklarınızı oksijen israfı başka bişey değilsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mevsimsiz_kar45 -- 22 Kasım 2015; 0:41:44 >

• Aegea

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.