Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (252. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.873
Cevap
131
Favori
753.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

Arkadaşlar bu arada 500l living sahibi olan var mı ?

Var hocam ben kullanıyorum.

1.3 motor mu 1.6 mı ilk geldiğinde showroomda içine binmiştim fakat en arka koltuklarına binmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseszeus

quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

quote:

Orijinalden alıntı: eseszeus

quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Beats versiyonu artık satılmıyor.

2014 model kalmışsa alınabilir.

www.fiat.com.tr sitesinde 500L ile 500L Beats arasındaki farklar görünüyor.

Cevabiniz icin tesekkur ederim... Ama sitede donanimlar kisminda Beats Audio Hi-fi Ses Sistemi opsiyonel diyor opsiyon fiyatlarina girincede sadece Hi-fi yaziyor... Iyice kafam karisti bu ikisi ayni sistem mi yoksa ayri ayri mi? Beatsin satisi bittide yerine Hi-fi mi geldi yoksa 2 sistemden birini mi seciyoruz anlamadim valla...

Beats ve hi-fi aynı şeyi kastediyor.

Arkadaşın bitti dediği özel seri Beats Edition. O versiyonun renkleri, motorları ve donanımı farklı idi.

Şu anda Beats ses sistemi rockstar donanım üzerine alınabiliyor.

@Integrale

Cevabınız için teşekkürler... Bu arabayı yarın gidip görücem ve büyük ihtimallede artık alıcam rockstar versiyonuna skydome + bicolor + beats ses sistemi koydurmak istiyorumda beats yok hi-fi var deyip farklı bişey takarlarsa varya... Çünkü benim için bu arabayı tercih etmemin en önemli nedenlerinden biri beats ses sistemi aman bi karışıklık olmasında...

Hocam merak etmeyin.. Hi-Fi "ses sistemi" demek. Beats de bu sistemin markası.

Mazda modellerinde Bose Hi-Fi var. Küçük 500'de Interscope Hi-Fi var. Freemont'ta Alpine Hi-Fi var. 500L'de de Beats Hi-Fi var..

• quote:

Orijinalden alıntı: firatks

Selamlar Beats ile Hİ-Fİ farklı iki versiyon. aşağıda resimlerini bulabilirsiniz. İstediğiniz ses sistemini bas ı wooferı amfi yi koyun, böyle bir ses kalitesi almanız bence çok zor.
    ( özellikle i-pod bağlantısı ile mükemmel ses deneyimi yaşarsınız. )
    Rockstar Kesinlikle doğru tercih. sizi ikna edenlere dua edersiniz...
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Iki farklı versiyon değil..

500L'de premium ses sistemi olarak başından beri Beats Audio'nun ürünü kullanılıyor. 500L'de Hi-Fi demek, Beats ses sistemi demek.

Bunun haricinde bir de Beats Edition diye bir versiyon vardı. O araç Beats ve Fiat işbirliği ile geliştirilmiş sınırlı üretim bir özel seri idi. En azından Türkiye pazarı için bitti. Ama Beats marka Hi-Fi sistemi halen opsiyonel olarak Rockstarda alınabiliyor.

• Arkadaşlar günaydın
    Arabasında tavan çıtası, port bagaj kullanan var mı?
    Varsa ve foto paylaşabilirseniz süper olur, herkesin bayramını şimdiden kutlarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocucum -- 15 Temmuz 2015; 8:08:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

1.3 motor mu 1.6 mı ilk geldiğinde showroomda içine binmiştim fakat en arka koltuklarına binmedim.

Hocam 1.3 dizel otomatik aracı alırken kontrol etmişlerdi türkiyede bu aracı alan 2.kişiymişim. arka koltuklar çok rahat bagaj kısmında da 2 koltuk daha var açınca 500l bagajı kadar oluyor kapatınca sen düşün artık bagajın genışliğini araçtan çok memnun7m özellikle 2. Bebiş geleceği için sığarmıyız eşyaları nerye koyacağız derdi yok çocuklu ailelere tavsiye ederim yeni evli yada fazla kalabalık değilseniz düz 500l tavsiye ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam 1.3 dizel otomatik aracı alırken kontrol etmişlerdi türkiyede bu aracı alan 2.kişiymişim. arka koltuklar çok rahat bagaj kısmında da 2 koltuk daha var açınca 500l bagajı kadar oluyor kapatınca sen düşün artık bagajın genışliğini araçtan çok memnun7m özellikle 2. Bebiş geleceği için sığarmıyız eşyaları nerye koyacağız derdi yok çocuklu ailelere tavsiye ederim yeni evli yada fazla kalabalık değilseniz düz 500l tavsiye ederim

Hocam bende birkez karşılaştım living tavanı beyaz kırmızı idi bu sabah uzun yola çıktık daha yeni geldik araba 300 kmdeydi 1030a çıktı ama yaradı motorun açılması için 700 km de bir depo bitti araba 1.4 120 hp turbojet doblodan sonra çok farklı güzel geldi

• Bayram öncesi ailecek cok şükür herkesin de şüphesiz olmak istedigi anamin babamin yanina geldik..
    Ilk kez degisik destinasyon uzerinden geldim ve cokta keyif aldim..en azindan milletin cektigi kesmekesten eser yoktu yollar resmen bombostu.Antalya Konya Akseki Nevşehir Kayseri Sivas Gümüşhane Trabzon ve sahilden memleketim arhaviye gelmis olduk.Hiç gitmedigim gormedigim yollardi..inisli cikisli alabildigine duz vs. her tadi tattım vesselam..hele zigana geçidi inanin bu mevsimde sis farlarini kullanmak zorunda bıraktı..yakit olarak yine çok memnun birakti..260 tl ile 1450 km yol yaptim..kullanimin genel anlamda sakin ama bazi yerler gercektende taciz edici guzellikte oldugu icin 190 lari gördüm konya tarafini anlatmaya gerek yok sanirim..bu yaramazligimi zannediyorum 2 ad. radar cezasi ile taçlandırabilirler..gündüz hep klima açık kullandim..toroslari cikarken ki yokuş hatri sayilirdi..zigana ise gercektende urpertici virajlari ile muhtesemdi
    Biraz yolculuk resimleri ile yakit değerlerimi paylasmak istiyorum ve bu vesile ile tüm dostlarin bayramini en içten dileklerimle kutluyorum..
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

• viztay kullanıcısına yanıt
    Hocam eminim harika bir surus deneyimi yasamissinizdir. Kismetse biz de cikacagiz uzun seyahate. Bir tavan bagaji alabilirsem...
    Bu arada biz de gecen ay memleketinizdeydik ailecek
    Daha dogrusu Borcka'nin korucular koyundeydim
    Bir Fatsali olarak harika bir memleketiniz oldugunu itiraf etmeliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok güzel bir seyahat olmuş, paylaşım için teşekkürler, sizinde bayramınız kutlu olsun
    Herkesin bayramı kutlu olsun.

Bizde Ankaradan balıkesire geçtik pc yok şu an iki resim paylaşayım

Edit resimlerde sorun var akşama editlerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazda Motor Corporation -- 17 Temmuz 2015; 14:53:31 >
  • ocucum kullanıcısına yanıt
    Sizin de dediğiniz gibi cok zevkli ve farklı bir yolculuk oldu..donüşte de farkli bi destinasyon kullanacagiz bakalim..iltifatınız içinde ayrıca teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: viztay

Sizin de dediğiniz gibi cok zevkli ve farklı bir yolculuk oldu..donüşte de farkli bi destinasyon kullanacagiz bakalim..iltifatınız içinde ayrıca teşekkür ederim..

Hocam çok güzel fotolar. Ufaklıkta yakışıklı çıkmış allah bağışlasın. Yalnız 4.4 ortalama nedir ya? Ben 2 hafta önce istanbul-belek-side-istanbul yaptım. 5.1 Yaktım helal olsun dedim arabaya ama sen iyice abartmışsın tüketim olayını

• gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Minimum tüketim bizim işimiz

• Jamiryov kullanıcısına yanıt
    Bazı arkadaşların yazdıklarına dikkat ettim, ekte yol bilgisayarından seçmeniz gereken ölçüm birimine bakabilirsiniz. bazı arkadaşlar yanlışlıkla KM/L seçiyor. Yanlış yapıyor, L/100 KM' seçin.
    Bu şekilde 100 Km de ortalama yaktığınız değeri bulabilirsiniz. Yoksa 8 - 9 Litre yaktığınızı zannedip kafayı yemeyin :)
     Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firatks -- 20 Temmuz 2015; 15:03:25 >
  • ocucum kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, bagaj olayı ile ilgili de kafası karışık olan arkadaşlara bir bilgi akışı sağlayalım. Aşağıda göreceğiniz fotoğrafta bir Baston bebek arabası, bir max Kg taşıyıcılı bebek koltuğu var. Ve ön tarafında halen rahatlıkla kullanabileceğim alan mevcut. Baston bebek arabası yerine normal bebek arabası ( Travel falan.. ) da aynı şekilde sığıyor. C sınıfı bu ikisini sığdırabileceğiniz compact hatta sedan araç var mı ? Kaldı ki bu araç Komik bir şekilde B MPV geçiyor.

• Arkadaşlar depo ile ilgili bir sorum olacak.

Teknik özelliklerde depo 50 Litre görünüyor.

Bu 50 litreye yedek depo dahil mi, normal depo artı yedek depo toplamı mı 50 Litre.

Yada 50 Litre + 5 litrede yedek depo mudur.

Bu konuda bilgisi olan var mı.

Aranızda hiç 50 Litreden fazla yakıt alan oldu mu.

Sanki bir arkadaş bir keresinde 52-53 Litre civarı yakıt aldığını yazdı diye hatırlıyorum.

O zaman 50+5 Litre toplam 55 olmalı.
  • Deponun kendisi 50 lt.

Yedek depo var mı bilmiyorum ben olduğunu sanmıyorum. Varsa genleşme boşluğu ya da depodan pompa ucuna kadar boşluk kısmı dolduruluyordur.

Pompa atana kadar doldururum hep geri kalanı doldurmak doğru değil. Maks 47 litre aldı bu güne kadar aracım. Gösterge en dipteydi 3 lt kalmış içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemchem

quote:

Orijinalden alıntı: viztay

Hocam çok güzel fotolar. Ufaklıkta yakışıklı çıkmış allah bağışlasın. Yalnız 4.4 ortalama nedir ya? Ben 2 hafta önce istanbul-belek-side-istanbul yaptım. 5.1 Yaktım helal olsun dedim arabaya ama sen iyice abartmışsın tüketim olayını

Geçen sene yakaladığım değerlerdi şimdi okadar sakin değilim ama bir ara 3.9 da yakalamıştım

• guguk kullanıcısına yanıt
    Birde siz bu rakamı Fiat 500L Living yani 7 koltuklu versiyonu ile yakaladınız.

Buda ayrı bir başarı.

Tebrikler.
  • Bi kaç güne dönüş yolculuğum başlayacak bir rekor denemesi gelebilir

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.