Şimdi Ara

Fiat 124 Spider Geliyor.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
8.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • fiatın siteye girince gelecek modeller gibi bi başlık altında 124 spider vardı ama şu an yok. Büyük ihtimalle gelmiyor.
  • araç farlardan kaybediyor helalinden bir 50 kağıt işler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

araç farlardan kaybediyor helalinden bir 50 kağıt işler

50ye alırsan 55 e bana sat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fİat sitesine koymuş özellikler felan şahane :=)

Koltuklarda vs BOSE ses sistemi
  • Abarth versiyonunu gördüm makine ateş ediyor resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24000 euro almanya fiyatı,Ya türkiye fiyatı? 30000euronun üstünde olur mu?
  • Insallah orta donanimini 75 falan yaparlar. Super olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Integrale

Fiat ve Mazda ortaklığıyla üretilen yeni nesil MX-5'in Fiat'taki karşılığı olacak Roadster'in "124 Spider" ismini taşıyacağı neredeyse kesinleşti. Fiat "124" ve "124 Spider" için ABD'de patent başvurusunda bulunmuş. Kaynak.

1966-1984 yılları arasında satışta olan ilk nesil Fiat 124 Spider, Pininfarina tarafından tasarlanmış ve üretilmiş, hatta ömrünün son bir kaç yılında direk olarak Pininfarina Spider ismiyle piyasada yer almıştı.

Fiat 124 Spider Geliyor..

2015 sonu ya da 2016 başlarında tanıtılması beklenen yeni Spider'ın bizim için en büyük güzelliği kaputunun altında taşıması muhtemel olan 1.4 litrelik motor olacak. Platform testleri esnasında (o zamanlar aracın Alfa Romeo markasında çıkartılması planlanıyordu, ürün henüz Fiat'a transfer edilmemişti) bununla ilgili haberler çıkmıştı (Kaynak). Güncel nesli 2.0 litre motorla şu anda 100.000 liraya satılan Mazda MX-5'in fiyatını referans alırsak, 1.4 motorlu bir Fiat 124 Spider'ın 80-85 bin TL bandına oturacağını tahmin edebiliriz. Roadster keyfi için bence mantıklı rakamlar olur.

Aracın nasıl görüneceğiyle ilgili amatör çalışmalar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Güncel 500'ün orjinaline olan yakınlığı dikkate alınırsa, bu aracın da fazlasıyla retro bir havada olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

2.0 MX-5 100.000TL ise, 1.4 170ps Spider 60000TL falan olur herhalde.

• mx5 nisan sonuna doğru satışa çıkıyormuş 1.5 motor ve manuel seçeneği ile. Fiat'da elini çabuk getirir umarım. Malum bu araçların sezonu yaklaşıyor yazdan önce getirmeleri lazım.

124'ün tipi falan çok güzel olmuş. motorda güzel abarth versiyonu 170hp olması lazım. Abarth olanını 100 liranın altına getirirlerse güzel satış yaparlar. Tak kötü özelliği önünde fiat logosu olması. Keşke doblo gibi doblo gibi fiat logosu koyana kadar bu araç için özel bir logo yapsalarmış. Abarth olanında fiat logosu yok gerçi.

Bu arada benim bildiğim mazda bu aracı 2.0 motorla 100'e falan vermez. 1.5 olanına 100, 2.0 olanına 130-140 isterler hatta 2.0'ı belki de hiç getirmezler. Ne de olsa butik marka olduklarını iddia ediyorlar, yerseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenGiDeR -- 18 Mart 2016; 17:11:18 >
  • AĞĞBİLER NE ZAMAN ÇIKIYOR BU ARAÇ İLK GÖRDÜĞÜMDEN BERİ AŞIĞIM KENDİSİNE BANKAYA PARA BİLE AYIRMAYA BAŞLADIM ALLAHIM İNŞALLAH 80 BİN ALTI İNŞALLAH AMİN AMİN
  • Temiz 90 kağıttan başlar diyorum ben, Mazda 100+ olduğu için

• quote:

Orijinalden alıntı: BenGiDeR

mx5 nisan sonuna doğru satışa çıkıyormuş 1.5 motor ve manuel seçeneği ile. Fiat'da elini çabuk getirir umarım. Malum bu araçların sezonu yaklaşıyor yazdan önce getirmeleri lazım.

124'ün tipi falan çok güzel olmuş. motorda güzel abarth versiyonu 170hp olması lazım. Abarth olanını 100 liranın altına getirirlerse güzel satış yaparlar. Tak kötü özelliği önünde fiat logosu olması. Keşke doblo gibi doblo gibi fiat logosu koyana kadar bu araç için özel bir logo yapsalarmış. Abarth olanında fiat logosu yok gerçi.

Bu arada benim bildiğim mazda bu aracı 2.0 motorla 100'e falan vermez. 1.5 olanına 100, 2.0 olanına 130-140 isterler hatta 2.0'ı belki de hiç getirmezler. Ne de olsa butik marka olduklarını iddia ediyorlar, yerseniz.

Tek kötü özelliği önündü fiat logosu olmasııııııııııııııııııı

Fiat logosunu sök vw logosu koy caddelerde havanı atarsın :)

• Sizler fiatı ne sanıyorsunuz 1988 de çıkmış şahin doğan kartal mı? O arabalar fakir türk halkına çıkarılmış arabalardı 124 dediğin araç belki senin ebeveynlerinden önce çıkmış bir model yada altlarında bezle evcilik oynarken çıktı.

Burda model karşılaştırması yapmıyorum sadece fiatı şahin doğan kartaldan ibaret sanma yeter :)

• Birmot'a sordum 2017 dedi.
  • Ben sanal olarak aracımı oluşturdum :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu aracı d segmenti boyutlarında yapsalar ne var ,bit kadar araba yapıyorlar ,ondan sonrada niye satmıyor diyorlar ,bacağım girmez bu arabanın içine ,bu arada ben çok beğendim baya yakışıklı duruyor araba 👍

Düzeltme ek not ; Fiat hariç diğer italyan otomobilleri göz önüne alındığında bu adamlarda potansiyel var be aga , fiat'ta yarın birgün karar alıp diğerlerine uymasın 😎

Diğer italyan markaları:
    1-Lamborghini
    2-Ferrari
    3-Maserati
    4-pagani
    5-Bugatti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo84 -- 18 Eylül 2016; 21:52:25 >
  • Fiyatı belli oldu, bundan birkaç ay önce Civic RS ile aynı fiyat diyorduk yani 110.000 civarı, en boşu 150.000 otomatik 165.000. Devletin vergi politikasının kurbanı oldu gibi. Yazık...
  • Ağustos 2017 1.4 otomatik benzinli fiyatı 185.000 TL
    Alacak kişilere hayırlı olsun.. :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.