Şimdi Ara

Feza Konsol hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bugun feza konsolu aradim takas yapicam dedim uzerine para eklemeden RDR Undead Nightmare - LBP2 - Crysis3 verip TLOU alabilir miiyim? bana dedi ki biz ayriyetten size 15 tl vericez garibime kacti cunku bizim evin yakininda bi spotcu var adama ayni oyunlari teklif ettim ustune 55 tl alirim dedi feza konsol bi yanlislik yapmis olamaz degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alexi Laiho kullanıcısına yanıt
    Para vermezler alacağın başka bir oyun için düşerler üstünden yada kart yazarlar sonraki alışveriş için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Para vermezler alacağın başka bir oyun için düşerler üstünden yada kart yazarlar sonraki alışveriş için

Ustune para eklemeden sadece the last of us alsam bile yeter bir bilginiz var mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Alexi Laiho

quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Ustune para eklemeden sadece the last of us alsam bile yeter bir bilginiz var mi acaba

Kardeşler Elektronik'in oyun fiyatlarının yazıldığı sayfada takas hesaplama ekranı var. Oradan hesaplama yaparsan iyi kötü fikir sahibi olursun. Çoklu takas hesaplaması da var o sayfada.

İnternet sitesi yanlış hatırlamıyorsam kegames.net olması lazım.
  • Fezanın satış fiyat listesi internette var last of us 90 lira filan diğer oyunlarda crysis 60 tl olsa diğer 30 30 olsa en kötü doğrudur git takasla işte
  • Kegames e baktim vericegim oyunlarin toplam fiyati 130 TL ediyor The LaSt Of Us 80 TL takas bedelide 15 tl diyor bunlarda 95 tl ediyor sonrada 35 tllik oyun alma hakkima mi oluyo pek bilgim yokda

• quote:

Kegames e baktim vericegim oyunlarin toplam fiyati 130 TL ediyor The LaSt Of Us 80 TL takas bedelide 15 tl diyor bunlarda 95 tl ediyor sonrada 35 tllik oyun alma hakkima mi oluyo pek bilgim yokda

Orada aslında direk hesaplama yeri var. Vereceğin oyunları seçiyorsun. Alacağın oyunu seçiyorsun. Hesaplama ekranı sana ne kadar vereceksin veya ne kadar alacaklı olacaksın diye söyluyor.

Eğer üç oyun 130 TL tutuyorsa Last Of Us' da 80 TL ise 80 + 15 ( Takası Bedeli ) = 95 TL

130 - 95 = 35 TL sen alacaklı oluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

quote:

Kegames e baktim vericegim oyunlarin toplam fiyati 130 TL ediyor The LaSt Of Us 80 TL takas bedelide 15 tl diyor bunlarda 95 tl ediyor sonrada 35 tllik oyun alma hakkima mi oluyo pek bilgim yokda

Orada aslında direk hesaplama yeri var. Vereceğin oyunları seçiyorsun. Alacağın oyunu seçiyorsun. Hesaplama ekranı sana ne kadar vereceksin veya ne kadar alacaklı olacaksın diye söyluyor.

Eğer üç oyun 130 TL tutuyorsa Last Of Us' da 80 TL ise 80 + 15 ( Takası Bedeli ) = 95 TL

130 - 95 = 35 TL sen alacaklı oluyorsun.

Tamam tesekkur ederim :)

• quote:

Arkadaslar bugun feza konsolu aradim takas yapicam dedim uzerine para eklemeden RDR Undead Nightmare - LBP2 - Crysis3 verip TLOU alabilir miiyim? bana dedi ki biz ayriyetten size 15 tl vericez garibime kacti cunku bizim evin yakininda bi spotcu var adama ayni oyunlari teklif ettim ustune 55 tl alirim dedi feza konsol bi yanlislik yapmis olamaz degil mi

Forumda satsanız yine elinizde 20 lira kalır en fazla 15 tl veriyorlarsa siz 30 isteyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.