Şimdi Ara

Fetish Çetesi (torment 6 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
1.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni zunimassa setini tamamladıktan sonra kendime fetish army build'i yaptım.. Passive'den gelen fetishlerle beraber bazen çetemiz 20 kişi oluyor :)

http://www.youtube.com/watch?v=uu8ra6omyi8&feature=youtu.be

Video'nun sonuna doğru elite'e müdahale etmek istemedim fetishlerin hızını görmeniz için, herbiri 500-600 k critler atıyor, altlarına voodoo açarsam 1m geçtikleri oluyor.. Zuni itemleri kalitesiz olduğundan unbuffsız dps 170k oldu, ileride kaliteli itemler düştükce fetishler daha da hızlanacak.. Bu arada 250k üstü dpslerle tor4-5 de adım başı yatanlara selam olsun :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Naturalshit-2574/hero/9372377

• Bu çok iyiydiii
  • Townda duracan keptlere salacan bunları tek başına farm yaparlar
  • Pıtır pıtır koşturuyolar
  • Çok iyiymiş :)
  • haha süper :D
  • Yapma bunu bana. Setin son parçasını bulamadım hala. Çok iyi kesiyorlarya bu kadarını beklemiyordum.

• BARKU B kullanıcısına yanıt
    Set olmasa bile kullanılanabilirsin, sonuçta 20 sn duruyorlar elitler için yeterde artar.. Normalde zuni vision kullanıyordum fakat şu anki helm ile 2 katı vuruyorlar :)
  • OP.
  • İnsan WD kasası geliyor mübarek. Neyse akşam eve gelince ROS'a kadar birazda WD ile oyalanayım bari
  • Süpermiş gerçekten
  • Diablo'yu da o "yumurcaklara" kestirtmek gerek

Zunimassa'nın yüzük ve botu düştü, iki parça daha gelirse dediğimi yaptıracağım...
  • Bozduracan millete karakterlerini
  • Hahgaha süper :D

bu arada dün yazmıştım akşam eklersen bir de oyunda görmek isterim diye, friend listen full eklemiyor :)
  • xanty kullanıcısına yanıt
    Valla bozsun herkes karakterini wd'ye geçsin :) Alıyorum elime kahvemi, atıyorum fetishleri,keyifle izliyorum elitlerin yaşam mücadelesini :)
  • Simonsorcerer S kullanıcısına yanıt
    Listenin dolu olması nasıl birşeymiş anlamadım, eklenmesi lazım normalde..
  • hahahaha süpermiş gerçekten izlerken şişmedim dersem yalan olur :D
  • gerçekten eğlenceli :)
  • harika :)
  • Çok güzel olmuş

Diğer yandan olan barbara oldu amele gibi dolanıyoruz şuna bak bende İK'nin tüm seti tamamladım ama 200k anca vuruyor bendekiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 19 Mart 2014; 3:10:00 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.