Şimdi Ara

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
28
Favori
92.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emper otomotiv,haznedar da değil mi orada da lüks araçlar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_iskender

quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

quote:

Orijinalden alıntı: j4cksp4row58

quote:

İstinye Park'a gidin araba görmek için.S65 Amg sine kadar herşeyi görebilirsiniz.S65 Amg yi bir orada birde Levent konsoloslukların orada gördüm.Son noktaydı benim için o iki araç.Bentley görüyorum sık sık ama S65 Amg denen alet gerçekten başka bir dünya.Bugatti veyron dahi görmüşlüğüm var.Hatta araç Ebru Gündeş'in eşinindi ismini hatırlayamadım ( İstinye Park'ta ).

İstinye park tam dibimizde valla gidip orda dışarda oturunca tam bir show oluyo, izle dur arabaları gözün gönlün açılsın

Evet bize de baya yakın.Arada bir Masa'da oturmak gerek.Autoshow gibi yukarı kısım vallahi. .

Istanbulda ne araclar var ama Avrupa gencleri gibi fotograf cekme hobimiz olmadıgından haberimiz olmuyor en az 5 adet FERRARİ BERLİNETTA(Kırmızı,Siyah,Mavi,Beyaz,Gri) trafikte dolaşıyor ama hala fotolarını ceken olmadı

ISTINYE PARKA YAKIN OLAN ARKADASLAR RESİM CEKER PAYLASIRLAR ISE İYİ OLUR

Vallahi ben çekinirim çekmek için zaten o kadar güzel ve çok lüks araç varki hangisini çekeceksin görmek yetiyo bize, bence sizde gelin ve görün :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İstinye Park'a gidin araba görmek için.S65 Amg sine kadar herşeyi görebilirsiniz.S65 Amg yi bir orada birde Levent konsoloslukların orada gördüm.Son noktaydı benim için o iki araç.Bentley görüyorum sık sık ama S65 Amg denen alet gerçekten başka bir dünya.Bugatti veyron dahi görmüşlüğüm var.Hatta araç Ebru Gündeş'in eşinindi ismini hatırlayamadım ( İstinye Park'ta ).

İstinye park tam dibimizde valla gidip orda dışarda oturunca tam bir show oluyo, izle dur arabaları gözün gönlün açılsın

Evet bize de baya yakın.Arada bir Masa'da oturmak gerek.Autoshow gibi yukarı kısım vallahi. .

Istanbulda ne araclar var ama Avrupa gencleri gibi fotograf cekme hobimiz olmadıgından haberimiz olmuyor en az 5 adet FERRARİ BERLİNETTA(Kırmızı,Siyah,Mavi,Beyaz,Gri) trafikte dolaşıyor ama hala fotolarını ceken olmadı

Vallahi ben çekinirim çekmek için zaten o kadar güzel ve çok lüks araç varki hangisini çekeceksin görmek yetiyo bize, bence sizde gelin ve görün :D

Dubaide Monacoda 40 yasında adam hatta kadınlar bile fotograf cekiyor bizde biraz utangaclıkta var dogru cogu kişi utanıyor fotograf cekerken

BEN GÖRÜYORUM BENİM İCİN SORUN DEGİL DİGER SEHİRLERDE YASAYAN OTOMOBİL TUTKUNLARI İCİN RESİMLERİ PAYLASIYORUM

•  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dubaide Monacoda 40 yasında adam hatta kadınlar bile fotograf cekiyor bizde biraz utangaclıkta var dogru cogu kişi utanıyor fotograf cekerken

BEN GÖRÜYORUM BENİM İCİN SORUN DEGİL DİGER SEHİRLERDE YASAYAN OTOMOBİL TUTKUNLARI İCİN RESİMLERİ PAYLASIYORUM

Haklısın, bende elimden geldiğince çekerim artık

• bunlardan birini almaya ömrüm yetmez bizim daha at arabamız yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: fleleo

Fotoğraflar süper konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Eyvallah dostum

resimlerde görürüz anca bu şartlarda toplu taşıma devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

panamera ön farından arka tasarımına kadar,sınıfına getirdiği sürüş dinamiklerine kadar safkan bir porschedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Arabalar seni buluyor anlaşılan

bu araçların renkleri bile farklı
  • 1 kez bizim apartmanin garajinda gordum bu araci , 1 daha da gormedim :) Resimdeki bolgede oturuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne ya o kadar para ver o araçları al sonra kaldırıma park et pis pis yıkatmadan dolaş,kınıyorum..
    Fotoğrafları paylaşan arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
  • Ankarada yaşayan birisi olarak söylüyorum ki İstanbula en son 2006 2007 civarında gitmiştim O zamanlar bu resimlerini koyduğunuz araçların hiç birini görmedim doğru düzgün halbuki Bağdat caddesine taksime kadar gitmişliğim olmuştu ama hiç biri yoktu. Şimdi oldu yıl 2012 2013. Sanırsam 4-5 yılda İstanbulda büyük bi kalkınma ve zenginleşme oldu. İnsanlar artık Porsche görünce bile normal Türkiyede olan herhangi bi araçtan farksız olarak bakıyolarmış -öyle duydum-. Yani Porscheler Ferrariler yok aston martinler filan baya artmış. Neredeyse avrupanın ünlü kentlerinden bi fark kalmamış anlaşılan.

Eğer iş hayatına atılırsam belki Ankarada yapamadığım kariyeri İstanbul'da yapabilirim bunlardan herhangi birine binebilirim diye düşünüyorum. Belkide İstanbulda zengin olmak daha kolaydır. Çünkü gördüğüm kadarıyla sayısız spor-lüks arabalar vardır eminim orda şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 9 Mart 2013; 11:13:53 >

• Benim için Panamera,cayenne ve carreranın pek esprisi yok o kadar çok görüyorum ki göz alışıyo bi yerden sonra:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Ankarada yaşayan birisi olarak söylüyorum ki İstanbula en son 2006 2007 civarında gitmiştim O zamanlar bu resimlerini koyduğunuz araçların hiç birini görmedim doğru düzgün halbuki Bağdat caddesine taksime kadar gitmişliğim olmuştu ama hiç biri yoktu. Şimdi oldu yıl 2012 2013. Sanırsam 4-5 yılda İstanbulda büyük bi kalkınma ve zenginleşme oldu. İnsanlar artık Porsche görünce bile normal Türkiyede olan herhangi bi araçtan farksız olarak bakıyolarmış -öyle duydum-. Yani Porscheler Ferrariler yok aston martinler filan baya artmış. Neredeyse avrupanın ünlü kentlerinden bi fark kalmamış anlaşılan.

Eğer iş hayatına atılırsam belki Ankarada yapamadığım kariyeri İstanbul'da yapabilirim bunlardan herhangi birine binebilirim diye düşünüyorum. Belkide İstanbulda zengin olmak daha kolaydır. Çünkü gördüğüm kadarıyla sayısız spor-lüks arabalar vardır eminim orda şuan

Taksim'de cok fazla super lux veya super spor arac gormek mumkun degil. Sadece arada sirada The Marmara otelin onunde S65 AMG, Panamera Turbo gibi araclar duruyor dikkat ceken. Bu makinalarin en cok goruldugu yerler İstinye Park ve Bagdat Caddesi. Daha dun gece Bagdat Caddesi'nde yururken gordugum bazi araclar:

- Ferrari F430 Spider
    - Ferrari 360 Spider
    - Lamborghini Gallardo
    - Aston Martin (DB9 idi yanilmiyorsam)
    - Maserati GranTurismo
    - Chevrolet Corvette
    - Toyota Supra
    - Nissan GT-R R35
    - Ford Mustang (tahminen 65-70 model)
    - Dodge Charger (tahminen 72 model)
    - Porsche 911 Turbo

Ve birde goremedigim ama sokagi inleten sesini isitebildigim makinalar vardi tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fleleo

Fotoğraflar süper konuyu açan arkadaşa teşekkürler

Eyvallah dostum

bizim buralarda gitmez bu arabalar yerler adamı valla
  • Dün Fulya'da ki S&S Motors'a bir uğrayayım dedim arkadaşlar

gitmişkende güzel kareler çekmeye çalıştım sizler için.

Bir porsche sever olarak çok kısa bir not düşmek istiyorum, sağ tarafımda gt3 solumda 458 varken valla nasıl bir makine ise bu, ferrari "BENİ BENİ" diyor.

Performans olarak kıyaslanıyor bu iki marka ama NET olarak söylüyorum kasa dizaynı, etkileyicik, iç mekan özellikle adamın kalbini hoplatıyor heyecandan.

Ferrari herşeyi ile başka bir dünya bunu canlı olarak görmenden kağıt üstünden anlamanız mümkün değil.

458'in arkası İNANILMAZ derecede geniş, yetişkin bir insan kollarını açsa yine yeterli olmuyor.

Arabalar çok sık olduğu için fazla hareket alanım yoktu, kadraja zor sığdı 458'in arkası o kadar.

Şu bakışa bakın resmen alırım aklını diyor

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

• Bir ara bende konuya el atarim, haftasonlari Garden car'in onunden geciyorum. el atarim
  •  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Dün Fulya'da ki S&S Motors'a bir uğrayayım dedim arkadaşlar

gitmişkende güzel kareler çekmeye çalıştım sizler için.

Bir porsche sever olarak çok kısa bir not düşmek istiyorum, sağ tarafımda gt3 solumda 458 varken valla nasıl bir makine ise bu, ferrari "BENİ BENİ" diyor.

Performans olarak kıyaslanıyor bu iki marka ama NET olarak söylüyorum kasa dizaynı, etkileyicik, iç mekan özellikle adamın kalbini hoplatıyor heyecandan.

Ferrari herşeyi ile başka bir dünya bunu canlı olarak görmenden kağıt üstünden anlamanız mümkün değil.

458'in arkası İNANILMAZ derecede geniş, yetişkin bir insan kollarını açsa yine yeterli olmuyor.

Arabalar çok sık olduğu için fazla hareket alanım yoktu, kadraja zor sığdı 458'in arkası o kadar.

Hocam bide S&S Motors'un Beşiktaştaki şubesinede gitseydiniz adamların alt katta kapalı garajı var böyle büyük sahibinden'e bakınca görürsünüz o ilanları. Hiç bu kadar spor-lüks arabayı bi arada göremessiniz Beşiktaştaki şubeye hayran kaldım oraya gidip yorgan yatak kurmak lazım

Dostum insan bayılacak gibi oluyor

20-25 adım yürüdüm bir baktım araçların toplam değeri 10-12 milyon lira

acayip bir his hakikaten orada olmadan burada kelimelerle anlatılacak gibi değil

kalbi güm güm atıyor insanın.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.