Şimdi Ara

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
725
Cevap
28
Favori
92.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır kardeşim zümrüt'de değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aligoe A kullanıcısına yanıt
    peki.. ben de bursa'da ikamet ediyorum.. yolumun ustu, gecerken dikkatimi cekiyor.. agresif davraniyorlar, araclar cok ama tabi bursa pazarinda bir yere kadar.. gecen cumartesi etiler ulus arasi bir aile toplantisi sebebi ile mekik dokurken s&s'e aventador, yeni s serisi ve ghost'un ayni anda indirildigini gordum..

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Zümrüt bildigim kadariyla arac satisi disinda filo kiralamada yapiyor bildigim kadariyla.

S&S motor'un müsteri portföyü iyidir.Genelde ikinci el satiyorlar ama arasira arac ithal ediyorlardir. Bahsetdigin araclar buyük ihtimal İthaldir.

• Sadece bakıyorum.
  • Evet uzun zamandır, car hunting yapmıyordum

Bugünün meyveleri;

Porsche Cayman

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

Ferrari California:

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Evet uzun zamandır, car hunting yapmıyordum

Bugünün meyveleri;

Elinize sağlık. Resimlerinizi başka internet sitelerinde de paylaşıyormusunuz? Örneğin autogespot gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shintai -- 13 Ekim 2013; 18:36:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shintai

quote:

Bugünün meyveleri;

Elinize sağlık. Resimlerinizi başka internet sitelerinde de paylaşıyormusunuz? Örneğin autogespot gibi?

Eyvallah dostum,

Hayır,

SADECE DH'ye özel çekiyorum ve burada yayınlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 13 Ekim 2013; 18:40:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirio

Tasarımı nedense hiç çekici gelmiyor, sadece bunun değil milenyum sonrası tüm Ferrari'ler için böyle düşünüyorum.

Nerde eski F50'ler

Nfs2 de mclarena değişmezdim ama içim gitse de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shintai

quote:

Bugünün meyveleri;

Eyvallah dostum,

Hayır,

SADECE DH'ye özel çekiyorum ve burada yayınlıyorum.

Kolaylıklar diliyorum.

• Acaba gtr almam kaç yılımı alır? :) Tek hayalim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: platinum38

Acaba gtr almam kaç yılımı alır? :) Tek hayalim bu

bende gallardo düşünüyorum ama ne zaman alacağımı hesaplamaya matematiğim yetmedi! hesaplayabilirsen söylersin

Doğuş oto LAMBORGHINI Servis önünde bekleyen gallardo

• Bende 15 gün önce yeni s-class gördüm beşiktaşta ama foto almadım, 3 tane kız vardı yanında
  • Nissan GTR

24 ekim 2013

• Lamborghiniler taze geldi!!!!

kırmızı aventador

• quote:

Orijinalden alıntı: __éSér__

Siyah VTN plakalı Ferrari Vatan bilgisayar ın sahibinin

Doğrudur, araç Hasan Vatan'ın. 8 ay topkapı Vatan'da çalıştım, görmekten bıkmıştım artık o güzelim arabayı
  • Yeni fotolar;

31.10.2013

Ek olarak Aydemir Akbaş (restorantta) ve Mehmet Ali Erbil'in eşi Tuğba Coşkun'u gördüm.

Aydemir abi aynı filmlerde ki gibi hareketli ve kısa boylu.

Tuğba hanım, 20'lik kızlara taş çıkartacak bir hanım. Söyleyecek söz yok.

Jaguar XK R

Audi A8L Nişantaşı'da epey çok olduğu için fazla detaylı çalışmadım onlara.

Nişantaşıda gördüğüm kadarı ile F sınıfı tercih istatistiği şu şekilde sayı olarak;

A8 L > BMW 7 > Mercedes S > Porsche Panamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 5 Kasım 2013; 20:26:16 >

•  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014
  • Fotoğraf çekemedim ama geçen hafta İzmir / Gaziemir de Ferrari 458 gördüm GUN plakalıydı sanırım, Gaziemir de Ferrari çelişkiye bakar mısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

hiç bir zaman böyle bir arabam olmayacak bu acı gerçekle her yüzleştiğimde oturup ağlayasım geliyor, üzerime öküz oturmuş gibi hissediyorum neyse siz benim için hiç şey yapmayın, ben yokmuşum gibi...

Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014  Ferrari Maserati Bentley Porsche Lamborghini, Maçka, Nişantaşı / İstanbul / 2014

üzülme bence , iyi yanından bak , o kadar pahalı arabalar , bir arka kapı yapamamış adamlar

• quote:

Bugün bir baktım, o da ne ? Ferrari California.

İlk defa canlı gördüm, stop halinde olmasıda iyi oldu, detaylı inceleme yaptım.

Kusur bulacak tek bişey yok, konsol dikişleri, seramik diskler, "0" alınmış araç sanırım parıl parıl parlıyordu.

458'e kıyasla yerden daha yüksek gibi geldi, şehir içi kullanım açısından daha iyi sanki.

Hani derlerya o araba bu araba pistte kaç basıyor. Hakikaten kaç bastığı önemli değil,

Porsche sever olarak söylüyorum, kasa, işçilik, hissiyat kaç bastığından daha önemli canlı görünce bunu rahat rahat söyleyebiliyorsunuz.

ben de arkadaki daciaya bittim hocam
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.