Şimdi Ara

Ferdi Kadıoğlu'nun Kıymetini Bilmiyoruz !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bu takımda en çok üzüldüğüm futbolcu Ferdi Kadıoğlu'dur.Biz bu adamın kıymetini bilmiyoruz.Bunun zararını ise hem biz hem o görüyor.Ama asıl en çok kendisi görüyor.Kendisi inanılmaz yetenekli bir futbolcu.

Bu adamı Hollanda Futbol Federasyonu gelecekleri olarak görüyordu.Hatta Fenerbahçe'ye gelmesini bile istemediler.Çünkü bu adam 4 sene önce sadece 17 yaşındayken NEC Nijmegen takımıyla Hollanda 2. Liginde tam tamına 7 gol 12 asistlik müthiş bir performans sergiledi.

Daha sonra ise Fenerbahçe takımına geldi ve koskoca 1 sene oynatılmadı ve o koca 1 sene boşa gitti.Geçen sezon ise o çok kötü sezonda öne çıkan isimlerdendi ve 10 maç süresinde 8 gole katkıda bulundu.

Tam artık dedikki bu sene Ferdi'nin senesi bu sene ise bulduğu şansları hep sağ kanatta yani kendisine ters bir mevkide oynadı ve bir türlü istenen performansı gösteremedi.Çünkü Ferdi sol kanat ve forvet arkası arasında ters ayak oynayarak yeteneğini gösteren bir isim.Ama siz onu sağ kanata koyarsanız eğer ondan verim alamıyorsunuz.Ya adamın Erol Bulut yüzünden Transfermarkt'ta şuanda mevkisi sağ kanat gözüküyor şaka gibi  

Beni en çok üzen ise adam sağ kanatta oynayamıyor bu çok net belli ama taraftarımızdan kimse çıkıpta adam sağ kanatta yapamıyor demiyor.Direk çöp diyor.

Ferdi için hala geç değil inşallah bu sezon bizden ayrılırda o beklenen patlamayı yapar.Çünkü burada yılları heba oluyor ve buna gerçekten çok üzülüyorum.

• Ferdi'nin oynamaması takıma ihanettir. İnşallah o da Ömer gibi gider kurtarır kendini. Bu çocuk Mert çöpünün yerine forvet arkası oynar, solda kim olursa olsun onun yerine oynar. Sağda Osayi'nin yerine oyuna girer. Bu takımın hücum hattı hepsi sağlamken Pelkas - Mesut - Osayi - Thiam şeklinde olmalı. Ferdi de her maç Pelkas / Mesut / Osayi yerine oyuna alınmalı. Sakatlık, ceza durumunda da ilk 11 oynamalı. Mert, Cisse, Samatta, Sinan, Valencia zaten oynamasının en ufak bir faydası yok. Hiç değilse Ferdi oynadıkça geliştirir kendini.

• Max performansı bu olur. Klasik 4 gol 5 asist yapan kanat oyunucusu. Bence abartmayı bırakın. Müthiş bir yeteneği falan da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

Max performansı bu olur. Klasik 4 gol 5 asist yapan kanat oyunucusu. Bence abartmayı bırakın. Müthiş bir yeteneği falan da yok.

Bence siz fazla ön yargılısınız.Barış Alıcı diye güya genç yetenek aldık adam Belçika 2. Liginde kadroya giremiyor.Ferdi ise aynı klansmanda bir ligde henüz 17 yaşındayken tam 19 gole katkıda bulundu.Ayrıca klasik 4 gol 5 asist dediğiniz adam geçen sene zaten 10 maç süresinde 8 gole katkıda bulundu.Bunu birde hem tüm sezon hemde daha iyi kadroyla düşünün.

• Ferdi'nin oynamaması takıma ihanettir. İnşallah o da Ömer gibi gider kurtarır kendini. Bu çocuk Mert çöpünün yerine forvet arkası oynar, solda kim olursa olsun onun yerine oynar. Sağda Osayi'nin yerine oyuna girer. Bu takımın hücum hattı hepsi sağlamken Pelkas - Mesut - Osayi - Thiam şeklinde olmalı. Ferdi de her maç Pelkas / Mesut / Osayi yerine oyuna alınmalı. Sakatlık, ceza durumunda da ilk 11 oynamalı. Mert, Cisse, Samatta, Sinan, Valencia zaten oynamasının en ufak bir faydası yok. Hiç değilse Ferdi oynadıkça geliştirir kendini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Ferdi'nin oynamaması takıma ihanettir. İnşallah o da Ömer gibi gider kurtarır kendini. Bu çocuk Mert çöpünün yerine forvet arkası oynar, solda kim olursa olsun onun yerine oynar. Sağda Osayi'nin yerine oyuna girer. Bu takımın hücum hattı hepsi sağlamken Pelkas - Mesut - Osayi - Thiam şeklinde olmalı. Ferdi de her maç Pelkas / Mesut / Osayi yerine oyuna alınmalı. Sakatlık, ceza durumunda da ilk 11 oynamalı. Mert, Cisse, Samatta, Sinan, Valencia zaten oynamasının en ufak bir faydası yok. Hiç değilse Ferdi oynadıkça geliştirir kendini.

Aynen öyle hocam ben o yüzden Ömer Faruk'u hiç eleştirmedim.Adamın önünde örnekler varya koskoca 4 senesi giden Ferdi var.Ben olsam bende giderim.

Ayrıca haklısınız hocam zaten Ferdi'nin orjinali forvet arkası.Hatta hatırlarsanız Ferdi tarz olarak Valbuena'ya çok benziyor.Ben olsam MHY yerine Ferdi'yi oynatırdım.

Benim işte en çok sinirlendiğim şeyde bu hocam.Ferdi yerine Valencia oynuyor.Sebebi ise neymiş savunmaya çok iyi yardım ediyormuş.Kardeşim bu adam çalım atamıyor pas veremiyor gol atamıyor.Adamın ayağına bi kere top yakışmıyor.Adam kanat oyuncusu savunmadan önce skoruna bakmak lazım.

İşin özeti bize gerçekten iyi hocalar geldi kadrosu yeterli değildi.Şimdide kadro var ona uygun hoca yok.Böyle böyle yaşlanıyoruz.

• doğru

• Hazırlık dönemi takımın en iyisiydi. Beleş diye topladılar Sinan, Valencia, Perotti(yeteneğine laf yok ama sakat) gibi çöpleri. Şu çocuk oynasa ne kaybederdik? Ferdi'den bizim ligde 10 numara olmaz bu arada. Hollanda'da bile kanatta oynatıyorlar. 10 numara oynayan adam direkt savunmanın kucağına düşüyor. Fiziği hala kötü 10 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 9 Şubat 2021; 20:16:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Hazırlık dönemi takımın en iyisiydi. Beleş diye topladılar Sinan, Valencia, Perotti(yeteneğine laf yok ama sakat) gibi çöpleri. Şu çocuk oynasa ne kaybederdik? Ferdi'den bizim ligde 10 numara olmaz bu arada. Hollanda'da bile kanatta oynatıyorlar. 10 numara oynayan adam direkt savunmanın kucağına düşüyor. Fiziği hala kötü 10 için.

Aynen öyle hocam o kadar doğru yazmışsınızki.Hocam zaten Erol yüzünden oynamıyor çocuk.Çünkü adam bakıyor, hmm Ferdi skor yapıyor ama Valencia'nın savunması daha iyi diye Valencia oynatıyor.Böyle büyük takımmı yönetilirya.

Adım kadar eminimki Ferdi oynadığındada sırf daha rahat savunma yapsın diye adamı sağ kanat oynatıyor ve adam oynayamıyor sağ kanatta.Bakın görün bugünde sağ kanat oynayacak inşallah yanılırım.

Ferdi sizinde dediğiniz gibi sol kanatta forvet arkasına göre daha iyi.Tarz olarak Valbuena gibi.

• hollanda ümit milli takımı oyuncusu ferdi kadıoğlunu yeterince yetenekli bulmuyor olabilirsin... bi td olarak mesela baktığında mert hakan gibi oyuncular sana klas oyuncu gibi geliyo da olabilir ...

oynatmamana bişey demiyorum ama oynatmayacağın adamı kiralık da göndermiyosun...işte bunun ne fenerbahçeye ne ferdiye bi faydası var. ya oynat ya kirala

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

hollanda ümit milli takımı oyuncusu ferdi kadıoğlunu yeterince yetenekli bulmuyor olabilirsin... bi td olarak mesela baktığında mert hakan gibi oyuncular sana klas oyuncu gibi geliyo da olabilir ...

oynatmamana bişey demiyorum ama oynatmayacağın adamı kiralık da göndermiyosun...işte bunun ne fenerbahçeye ne ferdiye bi faydası var. ya oynat ya kirala

Hocam ne bombalamışsın   Harbiden adam Ferdiyi beğenmiyor beğendiği isim MHY  

Cidden yazdığını bende düşündüm.Madem oynatmıyorsun eee niye kiralamıyorsun ? Bana bu saçma geliyor.Ki hatırlarsan Ferdi isyan çıkarmıştı.İnstagram'da tüm Fenerbahçe ile ilgili şeyleri kaldırmıştı.

Adam Hollanda jenerasyonunun en iyilerinden gösteriliyor.Ümit Milli Takımdada oynuyor bizde kimse takmıyor.Hatta yorumcular adını bile anmıyor  

• quote:

Orijinalden alıntı: Segefendi

Aynen öyle hocam o kadar doğru yazmışsınızki.Hocam zaten Erol yüzünden oynamıyor çocuk.Çünkü adam bakıyor, hmm Ferdi skor yapıyor ama Valencia'nın savunması daha iyi diye Valencia oynatıyor.Böyle büyük takımmı yönetilirya.

Adım kadar eminimki Ferdi oynadığındada sırf daha rahat savunma yapsın diye adamı sağ kanat oynatıyor ve adam oynayamıyor sağ kanatta.Bakın görün bugünde sağ kanat oynayacak inşallah yanılırım.

Ferdi sizinde dediğiniz gibi sol kanatta forvet arkasına göre daha iyi.Tarz olarak Valbuena gibi.

Alıntıları Göster

Ferdi yerine Valencia'nın oynaması şart yalnız. Ozan ve Nazım pozisyon almayı, savunma yapmayı bilmeyen adamlar. Bir de orta sahaya Real'i bile 2 ön liberoyla oynatmak zorunda kalan Mesut gelecek. Ben olsam ben de oynatırım.

+ Olarak bence Ferdi'nin sol ya da sağda oynaması çok fark etmiyor. Çalımları, hızı veya bitiriciliği ile değil oyun zekasıyla öne çıkan bir oyuncu. Hızlı verkaçlar yapsın, öldürücü toplar olayı. Bunun için de oynadığı kanat fark etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bence siz fazla ön yargılısınız.Barış Alıcı diye güya genç yetenek aldık adam Belçika 2. Liginde kadroya giremiyor.Ferdi ise aynı klansmanda bir ligde henüz 17 yaşındayken tam 19 gole katkıda bulundu.Ayrıca klasik 4 gol 5 asist dediğiniz adam geçen sene zaten 10 maç süresinde 8 gole katkıda bulundu.Bunu birde hem tüm sezon hemde daha iyi kadroyla düşünün.

Alıntıları Göster

Ön yargılı değilim. Bugün de görüdük ferdiyi. Barış topçu değil

• quote:

Ön yargılı değilim. Bugün de görüdük ferdiyi. Barış topçu değil

Alıntıları Göster

Neyi gördük hocam ?

Konuyu açarken ne yazdıysam o oldu.Adam yine sağ kanat oynadı.2. yarı bi 10 dakika sol kanat oynadı sonrada çıkarıldı.

Hatta maçtan önce yazdımki bugün Erol Sinan'ı orjinal mevkisi olan Sağ değil Sol Kanat, Ferdiyi'de Sol değil Sağ Kanat oynatacak onlarda orada oynayamayacak ve adları yine çöpe çıkacak dedim.Tamda tahmin ettiğim gibi oldu.

Mevki bu kadar fark ediyor mu dersenizde Yusuf Yazıcı ve Hakan'ın mevki değişikliği sonrası nasıl yükseldiklerini hatta ikisininde Şampiyonluğa oynayan takımların nasıl baş figürü haline geldiğini görebilirsiniz.

• quote:

Neyi gördük hocam ?

Konuyu açarken ne yazdıysam o oldu.Adam yine sağ kanat oynadı.2. yarı bi 10 dakika sol kanat oynadı sonrada çıkarıldı.

Hatta maçtan önce yazdımki bugün Erol Sinan'ı orjinal mevkisi olan Sağ değil Sol Kanat, Ferdiyi'de Sol değil Sağ Kanat oynatacak onlarda orada oynayamayacak ve adları yine çöpe çıkacak dedim.Tamda tahmin ettiğim gibi oldu.

Mevki bu kadar fark ediyor mu dersenizde Yusuf Yazıcı ve Hakan'ın mevki değişikliği sonrası nasıl yükseldiklerini hatta ikisininde Şampiyonluğa oynayan takımların nasıl baş figürü haline geldiğini görebilirsiniz.

Alıntıları Göster

Sol kanatta 20 maç oynamış. 60 maç on numara 40 maç sağ kanat. Her hoca mı yanlış düşünüyor sence.

• quote:

Sol kanatta 20 maç oynamış. 60 maç on numara 40 maç sağ kanat. Her hoca mı yanlış düşünüyor sence.

Alıntıları Göster

Her hocamı yanlış düşünüyor derken ? Hangi hocadan bahsediyorsun ? 2 senedir bizi ilk 5'e sokamayan hocalardanmı.Ki Ferdi geçen sene oynadığı süre bazında gayette iyiydi.Bu sene ise sağ kanatta çürütülüyor.

• quote:

Her hocamı yanlış düşünüyor derken ? Hangi hocadan bahsediyorsun ? 2 senedir bizi ilk 5'e sokamayan hocalardanmı.Ki Ferdi geçen sene oynadığı süre bazında gayette iyiydi.Bu sene ise sağ kanatta çürütülüyor.

Alıntıları Göster

Ferdi 100 maç mı oynamış fenerde... Sanki adam futbola burada başladı. Eminim kendi anası babası sizin kadar savunmuyordur

• Genç bir oyuncun Fenerbahçeye gelmesi zaten saçmalık. Kalsaydı hollanda liginde bugün her takımda forma şansı bulurdu. Ordan da bir epl la liga yapardı.

Merih'in hali ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Genç bir oyuncun Fenerbahçeye gelmesi zaten saçmalık. Kalsaydı hollanda liginde bugün her takımda forma şansı bulurdu. Ordan da bir epl la liga yapardı.

Merih'in hali ortada

Maşık senin yorumlarını yıllardır gören birisi olarak her zaman saygı duydum kendine has bir tarzın var ve sonunda gerçekten futboldan anlayan birisi gerçekleri söyledi.

Adamı Hollanda 3-4 sene önce yeni Cruyff olarak gördü hatta forma numarası olan 14'ü bile verdi.Hatta federasyon çok bastırdı Ferdi'yi kiralayın diye Fenerbahçe yollamadı.Hatta Ferdi instagram'dan tüm Fenerbahçe ile ilgili her şeyi bile sildi bi ara.

İşte 3-4 yıldır yaşadığımız sistemsizlik ve bu sistemsizlikle oluşan tüm oyuncuların değersiz gözükmesi olayı Ferdi'yide vurdu.

Sonra diyoruzki Ömer Faruk niye gitti.Abi niye gitmesin.

Aynı şeyler Eljife'de oldu.Adamı yanlış hatırlamıyorsam Aykut hiç oynatmadı.Ersun döneminde biraz oynadı o biraz oynamayla bile dünyanın parasına gitti.Hatta o dönem herkes dediki Eljif bu paraya gittiyse Ferdi ondan daha yetenekli daha iyi paralara gitti.Ama görüyoruzki 2 sene oldu Ferdi hala aynı yerinde sayıyor.

• quote:

Ferdi 100 maç mı oynamış fenerde... Sanki adam futbola burada başladı. Eminim kendi anası babası sizin kadar savunmuyordur

Alıntıları Göster

Çünkü hocam gençlere değer vermiyoruz.Öyle oluncada Merih gibi Ömer gibi gençler gitmek istiyor.Merak etmeyin yarın birgün Ferdi pişmanlığıda yaşarız.

Hollanda'nın yeni Cruyff gördüğü adam size göre yeteneksiz zaten.Hollanda ne anlarki futboldan demi  

• Ptt liginde oyanacak kapasite var. Bir kaç yıl içinde oralarda görürüz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.