Şimdi Ara

Fenerin maçlarını izlemeyi bırakıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 2-3 sezondur acı çekiyorum resmen, maç izlemek bir zevktir bi hobidir belki de. Ama biz acı çekiyoruz. Bırakıyorum Arsenal maçını falan da izlemicem..

Maç bittikten sonra skoruna bakarım yeter, yüreğim dayanamıyor daha fazla fener maçı izlemeye..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

Son 2-3 sezondur acı çekiyorum resmen, maç izlemek bir zevktir bi hobidir belki de. Ama biz acı çekiyoruz. Bırakıyorum Arsenal maçını falan da izlemicem..

Maç bittikten sonra skoruna bakarım yeter, yüreğim dayanamıyor daha fazla fener maçı izlemeye..

ben geçen seneden beri yapıyorum bunu ama avrupa ve gs derbilerini izle aç bırakma kendini fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: golmanya

quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

Son 2-3 sezondur acı çekiyorum resmen, maç izlemek bir zevktir bi hobidir belki de. Ama biz acı çekiyoruz. Bırakıyorum Arsenal maçını falan da izlemicem..

ben geçen seneden beri yapıyorum bunu ama avrupa ve gs derbilerini izle aç bırakma kendini fazla

Carsamba gunu arsenal burda 3 orda 5 atar uefaya yollar bizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbolda sadece kazanmak yoktur hocam. yenselerde yenilselerde sizin kalpten desteklemeniz lazım.. içinizden gelen bişey olması lazım.. yenmek veya yenilmek bahenedir
  • 2 - 0 olduktan sonra dahi taraftarını sıkan başka bir takım yoktur herhalde. O kadar bıktırdılar, dalgaya aldılar ki gol olunca sevindim bile. Çünkü müstahak bu oyuna.
  • Umudunu kaybetme önünde gs gibi bir örnek var. Adamlar senelerce acı çekti fatih terim gelmeden önce ligi kaçıncı bitirdiler hatırla ama şu an rahatlar. Unutma gecenin en karanlık anı şafağa en yakın anıdır.
  • Hawkerx kullanıcısına yanıt
    Böyle laflarla kendimizi kandıralım.Ben 5 senedir doğru düzgün sevindiğimi hatırlamıyorum.Yensek bile rezil oynayarak yeniyoruz
  • bende hafif mazoşistlik var heralde.acı çekeceğimi bile bile izliyorum her maçı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryuzaki35

Böyle laflarla kendimizi kandıralım.Ben 5 senedir doğru düzgün sevindiğimi hatırlamıyorum.Yensek bile rezil oynayarak yeniyoruz

Birilerinin kredisi tükeniyor. Bu hocayla oldu oldu. Olmadı güm. Yeni bir hoca daha getirip bundan kurtulabileceğini sanmıyordur herhalde.
  • Tamam sen izlemiyorsan bizde izlemiyoruz..
  • ersun yanal başarılı olacaktır. en azından takım gol attığında veya yediğinde reaksiyon gösteriyor.
  • Ruhsuz demek ağır olur. Ben ruh gördüm, laubalilikten kaybettiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Ruhsuz demek ağır olur. Ben ruh gördüm, laubalilikten kaybettiniz.

Laubalilik değil, tamamen sistem hatalı. Kuyt ve Alper çıktı, yerine Webo ve Salih girdi. Ve girdiklerinden itibaren ikiside çok kötü oynadı. Webo resmen sağ bek oynadı, Salih de fenerdeki en kötü maçını çıkarttı, o kadar top kaybı yaptı ki penaltıyı ve yenilen 3.golü Salih'e yazabiliriz.
    Baroni desen Casper, Mehmet Topuz desen kademede yok. Emenike %100'lük pozisyonu saçma sapan bi vuruş yüzünden harcamasaydı maç bizimdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Ruhsuz demek ağır olur. Ben ruh gördüm, laubalilikten kaybettiniz.

+1907
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.