Şimdi Ara

Fenerbahce olarak baslatilan 30 milyona 6s kombine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dikkat: Fenerbahce olarak baslatilan 30 milyona 6s kombinesi alma
    kampanyamiz cig gibi buyuyor. Ben dun iki arkadasimla beraber, karadeniz
    kiyisi eski acik kombine kartimi aldim. Bugun gelen haberler, Jimnastikci
    arkadaslarimizin da benzer kampanya baslattiklari.

Haydi Istanbul'da oturan Fenerli uyuma, 6s'ye sahip cik..!

http://forum.antu.com/showthread.php?s=&threadid=60839&perpage=25&pagenumber=1

Unutmayin bu olay 6s'ye yarar saglamayacaktir. (30 Milyon ehehe) . 6s - Fb
    macinin bileti en az 30-40 milyon lira olacak !!

En guzeli de kombine rekorundan bahseden 6s'li arkadaslarima cikarip bu
    rekordan mi bahsediyorsun demek :)

• alın biletlerinizi bekliyoruz olimpiyat stadına gelen pişman gelmeyen *** kurtarır
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kemal hirca</i>
    <br />alın biletlerinizi bekliyoruz olimpiyat stadına gelen pişman gelmeyen *** kurtarır
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

terbiyeli konuş[ban]
  • Valla çok iyi bir fikir gibi görünüyor.
    Ama nedense bu kadar kolay olmasa gerek diye de düşünmeden edemiyorum :)
    Herhalde GS yönetimi 30 milyona kombine satarken bunu düşünmüştür..
  • GS-FB maçı...

İstanbul Olimpiyat stadı...

Tribünlerde 80.000 seyirci...

Veeeeeeeeee

50.000 FB, 30.000 GS taraftarı....[evlol]

Düşünebiliyormusunuz manzarayı...Sözde GS ev sahibi...[evlol][dkkat][bgdnc2]
  • güzel bir hayal de stad kapasitesinin sadece %5'i fenerli kardeşlerimize ayrılacak yani 80000X0.5=4000,bunun dışındaki fenerli kardeşlerimiz ya renklerini belli etmeden oturacaklar,ya gsli gibi davranıp gs'nin kötü futbolunda gs'ye küfrederek rahatlayacaklar,ya da fener bayrağı açıp renklerini belli edecekler ve stadtan çıkarılacaklar,javanın hesabına göre sonuçtada stadta 30bin gsli ve 4bin fbli kalacak.he ondan sonra da gs her sene olduğu gibi yine fenere yenilir herhalde
  • :-) eha 50.000 fenerli olayını yapalum yaw , süper olur walla :p ...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by boynuz</i>
    <br />güzel bir hayal de stad kapasitesinin sadece %5'i fenerli kardeşlerimize ayrılacak yani 80000X0.5=4000,bunun dışındaki fenerli kardeşlerimiz ya renklerini belli etmeden oturacaklar,ya gsli gibi davranıp gs'nin kötü futbolunda gs'ye küfrederek rahatlayacaklar,ya da fener bayrağı açıp renklerini belli edecekler ve stadtan çıkarılacaklar,javanın hesabına göre sonuçtada stadta 30bin gsli ve 4bin fbli kalacak.he ondan sonra da gs her sene olduğu gibi yine fenere yenilir herhalde
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

niye kine adamların kombinesi varsa neden olmasın...Elinde bileti olan adam değil fenerli juventuslu bile olsa girer...[evlol] Money talks....[arindr]

• Forumdan Ozur Dilerim
    Affet beni Magic Abiii!![bwlng]
  • Forumdan Ozur Dilerim
  • Forumdan Ozur Dilerim
  • hayırdır ne yaptınki özür diliyorsun?
  • Forumda Kufur etmis ve ozur dilemis *yapmasi gerekeni yapmis..*
  • Ben beşiktaşlıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.