Şimdi Ara

Fenerbahçe'nin Gol Görüntüsü Geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Görememesinin sebebi Chedjou'nun ayağı. Yardımcının görmesi gerekiyordu bunu. Cüneyt'in değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

çıkmamış ki top? tamamının çizgisi terk etmesi gerekiyor.

evet doğru,ayrıca Sneijder in ilk golüde yandan ağları delip kaleye girmiş diyolar
  • quote:

Yahu ben de bloklusun da su konuya da ne yazdin ki diye alintilayip baktim yazik sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay arkadaş ya demekkı Ermenilerin pozısyonu size olsa burası yangın yerine dönerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: devito

Vay arkadaş ya demekkı Ermenilerin pozısyonu size olsa burası yangın yerine dönerdi

Emenikenin olacak. Ulan sneıder hep senin Yüzünden :)))

• quote:

olum bir kere de deyin bizim lehimizde karar verdiler,yani bunu görmemek için samimiyetsiz olmak gerekir..herkesin gördüğünü bir tek sen mi görmüyorsun yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

quote:

olum bir kere de deyin bizim lehimizde karar verdiler,yani bunu görmemek için samimiyetsiz olmak gerekir..herkesin gördüğünü bir tek sen mi görmüyorsun yani ?

Hocam onun olaya bakış açısı farklı göremez boş yere dil dökmeyin ama bu golü galatasaray atsaydı heryerde bas bas bağırırdı hakemleri satın aldınız yinede yenemediniz derdi

• quote:

Orijinalden alıntı: xfox

Her zaman ki oyun devam ediyor :) ama hakemleri de yeneriz sorun değil

He oyun he. yendiniz hala icinizdeki o hirsi atamiyorsunuz dimi?

Alvese kirmizi cikmazdi oyun olsa, kuyt'a sacma sapan sari kart verilmezdi oyun olsa.

90+5'te gelen hakem hatali bir gol, cuneyt mac icinde avantaj posizyonlarini da iyi yonetemedi maci, genel olarak kotuydu.

• Alvese kırmızı kart çıkmaması için futbol değil karete oyunu oynamamız lazım dı bak kendin bile söylüyorsun farkında değilsin 90+5 te durum 1 - 1 olsa bunun hesabını kim verecekti?? 100 kişiye sor 99 kişi sana hakemlerin fener yanlısı olduğunu söyler 4-5 tane faul pozisyonumuz verilmedi sen daha ne sayıklıyorsun
  • Top cikmasa bile Fenerli oyuncu faul yapıyor zaten. Nerden tutsan elinde kalan bir pozisyon...

• xfox kullanıcısına yanıt
    6 tane lehinize verilmeyen faulu gostersene?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

Benim arkadaş handikap oynamıştı 550TL gitti bir maçı da düzgün yönetin be sene sonunda averajdan kalırsak seni bulurum hoca efendi

2 li averajdan şampiyonlugu verirsek bu memleket karışır.
  • Peki şampiyonluk ikili averaja kalırsa ne olacak?

• Fenerliler ağlamasın diye hakem abileri 1 gol hediye etti diyelim.

• quote:

Ayy kıyamam yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • la şu berbat fenere bile ezilmişsiniz
    10kişi kalınca anca son dakikda gol atabilmişsinz
    hemen bi afralar tafralar,ne acayipsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

la şu berbat fenere bile ezilmişsiniz

Bize ne la 10 kişi kaldıysanız. O sizin probleminiz. Rakibin sırtına tekme atmasaydı oyuncunuz. İyi oynamak hiçbir şey ifade etmiyor. Bunu geçen senelerden senin çok iyi bilmen lazım. 5-0 olacak maçlardan ne skorlarla döndük. Ayrıca maçı izlememişsin herhalde, nerede kim ezmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

la şu berbat fenere bile ezilmişsiniz

Son kişi kalınca atak oynadın mı? 10 kalınca Alves in yeri doldu mu dolmadı mı? Olduğu devam etse maç dediğinde haklısın ama söylediğin acayip saçma. Ölümüne kapandı takımın gol yememek için 10 kişi savunma yaptınız 11 kişi olsan 10 kişi savunma yapsan sonuç yine aynı olurdu. Biz ona rağmen 2 tane attık.

Bide böyle düşün.
  • Fenerbahçeliler kadar yüzsüz taraftar grubu görmedim.

Galatasaray'ı mı ezdiniz? Gören de Bayern Münih gibi top oynuyorlar sanacak. Dünkü maçta iki takım da birbirini ezmedi.

Ortada bir haksızlık varsa tabii ki eleştireceğiz. Ne yapalım? 2-1 bitti diye susalım mı? Allah'tan maç 1-1 olmadı bu golle. Cüneyt Çakır'ın sağ çıkacağını sanmıyorum oradan.

Topun çizgiden çıktığı net belli. Çıkmadığını söyleyen ya göz problemine sahiptir ya da aşırı fanatik.

Bunun bir başka versiyonunu da Konyaspor maçında çizginin dışında kendini yere atıp, sonra ceza sahasına sürünerek girmeye çalışan, denizden karaya geçme evrimini tamamlayan futbolcuydu.

• 675 tl paramı götürdü bu 3.gol
    canlıdan yarım saat geçince bu maçtan bir cacık olmaz diye alt 1,30 orana 500 tl basmıştım

şaka gibi yahu.
    87. dakikaya kadar gol yok, evde harmandalı oynamaya başladım. olmayacak goller oldu, resmen mucize gibi bir şey. ve 3.gol de satış.
    resmen kafayı yedim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.