Şimdi Ara

Fenerbahce nasil tekrar yükseldi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 senedir futbolu pek takip etmiyorum fenerbahceliyim

ali koc kötü yönetiyor diyorlardi birden bire bu sezon nasil iyi yönetir oldu ve fenerbahce 14 sene sonra 7 de 7 yapti ?

biri bana özet gecebilirmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarafsiz Goz -- 6 Ekim 2023; 17:14:13 >

• Beşiktas çökünce fırsat buldular

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kez iyi transfer yaptılar. Galiba transferleri erken yapmaları da takıma iyi yansıdı. Fakat yiğidi öldür hakkını yeme. İsmail Kartal şimdiye kadar çok iyi iş çıkarıyor. Sezon sonu ne olur bilinmez ama büyük bir seriye imza atacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 6 Ekim 2023; 17:18:48 >
  • kedikaçıran kullanıcısına yanıt

heee beşiktaşdan zaten...

5 yıl sonunda iyi futbolun başarının iyi futbolcudan olacağını anladı. çer çöp yerine adam gibi oyuncular geldi.

• İsmail Kartal kendini geliştirmiş Td 'likte, Jesus gibi saçmalıklar yapmıyor, adamını doğru yerde doğru zamanda oynatıyor. özetle bu. Ali Koç takımdaki herşeyi mi yönetiyor ? Sonuçta bu takımın td 'si var, kaleci koçu var, sağlıkçısı var ... var da var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemleride yenecek güçte bi kadro kurarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu kalitesi ve kaliteli oyun planı

• Ben FB'liyim ama gercek şu ki GS 22-23'te çok iyi kadro kurup kalite farkını artirarak şampiyon olunca Ali Koç ve yönetim uyandi ve FB'ye göre futbolcular almaya başladılar.
    Tadic,Dzeko,Szymanski,Fred,Djiku,Becao,Livakovic transferlerinden bahsediyorum.

• Sadece oyuncu farkı değil FB pozisyon vermiyor , rakipler 18 e yaklasamiyor ,yaklaşanlar da kaleci livakovic panter gibi kaleci ona takiliyor. FB bu sene gerçekten çok farklı , GS kadrosu da iyi ama GS çok pozisyon veriyor gol yiyor vs yani ,bence FB rekor puanla şampiyon olur ,Avrupa kupasını da alacak gibi görünüyor
    Not: GS liyim.

• Yükseldi de hakemcikler pusuda bekliyor. Ne de olsa insan değiller.

• Prim. Topçuya prim verdin mi hayvan gibi top oynar. Özellikle yabancılar böyle. Yıllardır söylüyorum, Aziz Yıldırım kesenin ağzını ne zaman açsa bu takım şampiyon oldu. 10-11 sezonunda her maça prim verince takım her maçı kazandı. 17-18'de Osmanlı maçından sonra her maça prim verildi, takım lider oldu. Bu sezon da prim verilmiyorsa dana gibi ismimi değiştiririm.

• Klasik FB sezon başı. Ben şaşırmadım. Aynı konuyu birde 7 hafta sonra tartışalım derim. Hele şöyle büyük maçlar, dişli rakipler bir gelsin.

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt

hakem diyen bi fenerli duyduğum zaten ağzına uçan tekme atasım geliyor.. resmen aklımızla dalga geçiyorlar ya. hakeme rağmen değil,hakemle bile şampiyon olamıyorlar

• Tırı vırı takımlarla her maçı aldılar. Sıkı bir maçta bakalım ne olacak. 2 maç üst üste takılınca dağılırlar yine.

• Dönemsel galibiyetlerle kendilerini avutuyorlar.

İçeride, dışarıda oynadıkları takımlara bakmanız yeterli. Biraz da hakem desteği, saha dışı faktörler var elbette.

Özüne dönecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi por favor -- 20 Ekim 2023; 11:7:9 >
  • capo di capi kullanıcısına yanıt

Senin hocan Real Madrid'e yenildi diye mi gitmişti yoksa Lugano diye bir köy takımına yenildi, Pendik'i yenemedi diye mi?

• Her sene ilk on onbeş hafta lidere selam dur diye giderler. On hafta sonra tekrar kontrol et. Konu başlığını değiştirmek zorunda kalacaksın muhtemelen

• T@rhuncu T kullanıcısına yanıt

Mevzu Beşiktaş değil Fenerbahçe

• Önceki senelerle kıyaslayıp ciddi maçlarda göreceğiz diyenler var. Fenerbahçe henüz güçlü bir rakiple oynamadı, haklısınız ama bu Fenerbahçe kadrosu muhtemelen tarihinin en iyisi. Ben hücumda ve defansta birbirini bu kadar tamamlayan bir Türk takımı uzun süredir izlememiştim. Sıkıntılı olduğu bir bölge görünmüyor. Galatasaray'ın bile orta saha ve sol bekte sıkıntısı var. Santrafor ve sağ bekinin ise yedeği yok diyebiliriz. Fenerbahçe as takımla ligi, yedek takımla konferans ligini süpürüyor. Takım mühendisliği çok iyi oluşturulmuş. Bu takımın tek dezavantajı avrupada muhtemelen epey ilerleyeceği için ileriki turlarda as takıma dönmesiyle ligde yaşayabileceği yorgunluk olabilir. Ama şu aşamada ben Fenerbahçe'nin ligin ilk yarısını en yakın rakibinin 7-8 puan önünde tamamlayacağını düşünüyorum.

• Yani 2007-2008 dönemindeki efsane fenerbahce geri döndü diyorsunuz ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.