Şimdi Ara

Fenerbahçe - Braga maçı migros trübünü o blok rakip takım taraftarının mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yarınki maça bilet aldım fakat migros o blok olarak aldım. Fazla da bilgim yok arkadaş rakip takım tribününe almış olabilirsin felan dedi ama ben bileti alırken öyle birşey yazmıyordu. Acaba yanlış mı aldım yardım edebilecek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam O blok alt katta ve bildiğim kadarıyla alt kata misafir takım alınmıyor. Celtic maçında üst kattaydı misafir takım. Siz gönül rahatlığıyla maça gidebilirsiniz diye düşünüyorum. İyi seyirler :)
  • kardeşimde p blok aldı mesaj misafir takım tribünü diye geldi.aradığında mesaj yanlış gelmiş orası fenerbahçe tribünü demişler.şimdi bakıyorum her yer satışa çıkmış misafir neresi belli değil nasıl iş yapıyorlar anlamıyorum
  • Onurbozbyk kullanıcısına yanıt
    ki hocam yanlış alsanız dahi zaten o tribündede fenerli olarak bragalılardan daha kalabalık olursunuz bu satış stratejisi ile yanlış bilet alan çok olur
  • Diger bloklara gecis icin kapilar acik oluyor. yer buldugunuz ve istediginiz her blokta oturabilirsiniz.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bana sıkıntı değil. Ben orada da izlerim ama şimdi fener formasıyla adamların arasında kalmıyım ona göre gidiyim dedim :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.