Şimdi Ara

[Fenerbahçe 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.757
Cevap
35
Favori
139.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Oynattıgı topa bakmıyo skora oyuna bakmıyo hakeme faul vermedin diye bagırıyo daha.. Yemin ediyorum m.l
  • Bir tarafta Vesely Udoh gibi hırslı, formanın hakkını veren, diğeri ise Josef Diego gibi ruhsuzlar ordusu, aldığı paranın hakkını vermeyen... Yazıklar olsun sizlere!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçenin gelecek vaad eden genç yıldızlarından Raul Meireles büyük yıldız Souzanın yerine oyuna dahil oluyor..
  • biz bu halimizle gsyide yenemeyiz
  • Hollandalı uçtu da rötarlı uçtu.

• Çöp RvP bugün 2. golünü yazdı...Mac bası ıslıklayanlar şuanda Ooooo Robin Van Persie diyor.... Özet...
  • Gençler Birliği seviyesindeki bir takımın oyuncusu olan Selçuk ŞAHİN yıllarca bizde oynadı, düşünün artık vaziyeti.
  • Neyse futbol vizyonu ile buraya kadar, FB-CSKA maçına geçelim,
  • Alper cok kaliteli oyuncu oldu yalniz. Ben volkan sendense alperi tercih ederim 11de.

• O kadar yıldızlı, pahalı kadrodan sonra ZTK dışındaki kulvarlarda alınan bu sonuçlar sizin adınıza üzücü tabii.

Önümüzdeki sezon bildiğim kadarıyla UCL önelemelerinde seri başısınız, bu sezonki gibi bir erken elenme olmaz.

İkincilik için hem tebrikler hem de geçmiş olsun yine de.

• Bizim yönetim kadar geri zekalı işten anlamayan kötü yönetim yok. Sen bir adama tüm futbol hayatı boyunca aldığı ücretin en yükseğini veriyorsun gelirlerinin kısıtlı olduğu bir ortamda senelik adam başı 3-4 milyon euro veriyorsun sahada 500bin dolarlık performans sergiliyor adamlar ve sen bu 3-4milyon euronun hesabını soramıyorsun hakkını alamıyorsun. üstüne birde +maç başı ücret veriyorsun
  • Beşiktaş'ı şampiyon yapanlar Fenerbahçenin başındaki idari ve teknik ekiptir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • düşük ihtimal ama Ersun hoca inşallah tekrar gelir. Aziz başkan artık kenara çekilmeli.

şuan tek hedefimiz TR kupasını kazanmak
  • şampiyonluk gitti

final four gitti

türkiye kupasıda giderse şaşırmam

acıların takımı fenerbahce
  • Vitor Pereira: "Ligi iyi tanıyorum. Seneye şampiyon olma ihtimalimiz çok yüksek" beyler ben iptal
  • fener geri döndü alın şu maçı
  • http://forum.donanimhaber.com/m_116900933//tm.htm#116900933

Bu konudan devam edelim arkadaşlar
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.