Şimdi Ara

fem simetri matematik kadar saçma iğrenç zaman kaybı bi kitap görmedim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
6
Favori
45.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam bir sene daha hazırlnsaydın
  • herkes öyle dedi aslında ama psikolojik olarak kötü durumdaydım. bir kez daha hazırlanma gücümü kendimde bulamadım. hakkımızda hayırlısı.
  • katılmıyorum ygs mat simetriden çalışıyorum konu anlatımını anlamıyorsam internetten adam anlatarak çözüyor ordan dinliyorum anlamadığım sorularıda okulda hocama soruyorum bence iyi kitap lys için olanınıda almayı planlıyorum
  • naptınız hocam polinomları ?
  • Gençler FEM simetriye kötü diyen ne yaşadınız bilemiyorum ama ben fem simetri sayesinde ygs de 30 soru işaretleyip hepsini doğru çıkardım ve fem lys serisinin ilk 3 ünü bitirdim ve özdebir denemesinde 38doğtu 2 yanlışım vardı. Beni LYS' de bu noktaya getiren FEM simetridir. Şimdi kitabını ayrıntılarıyla anlatayım;
    şimdiye kadar çıkmış soruların benzerlerini örnekleriyle açıklıyor ve konuyu kavratmak birebir benzerlerini sana çözdürüyor. Formülleri teker teker verip örnekler sunuyor ki bir anda verince ezber olmasın. Bu kadar iyi öğreten bir kitap varken anlamaya çalışmayıp dikkatli çözmeyen biri için kitaba saçma demek akıllıca(!)..
  • Cidden ilginç bu kitaba kötü demişsin peki ne iyi okyanus filan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 15 Mart 2017; 16:2:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 yıl geçmiş adam hala yapamıyor polinomları aga.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.